Şemsül Maarif Kitabı acil?

CevzA

Kayıtlı Üye
İş
Elektrik-Elektronik Mühendisi
Selamün aleyküm,Elinde Şemsül Maarif Ciltleri olan varmı arkadaşlar? E-Book olanlar değilde çeviri soruyorum.Mustafa Varlı ve ya başka çevirmenin kitapları olan varsa bir dua soracağım.Yardımcı olan olursa memnun kalırım.

Sevgiyle kalın...

mandalin

Banlı Kullanıcı
elimde turkce cevirisi var ne arıyorsunuz ?

CevzA

Kayıtlı Üye
İş
elinizdeki bendeki ebook ise aynısıdır ama 347.sayfada İhlas-ı şerife hakkında bir dua var 1.cildin son sayfalarında göz atabilirmisiniz?

nuruzlum07

Kayıtlı Üye
Selam arkadaslar Şemsül Maarif kitapin 3cu Cilt lazim ya siteden indirdim sona kadar deil coku sayfalari yok varsa bura koyarmisiniz rica ediyorum

CevzA

Kayıtlı Üye
İş
hocam işte orda dua var sanırım azimet .dediğim gibi osmanlıca yazılmış bendeki e bookta onun latin harflerle okunuşu lazım.Varmı acaba? sizde

mandalin

Banlı Kullanıcı
hmm bakmak lazım ama orjinalini okumak daha iyidir çevrilmesi uygun görülse idi kitapta da diğer yerler gibi çevrilirdir sanırım...

@nuruzlum kitabın bendeki 3 uncu cildini yuklemeye cabalarım

CevzA

Kayıtlı Üye
İş
Hocam benim dediğim; harekeler yok onu okumamız mümkün değil yani şahsen ben okuyamam sizi bilmiyorum ama onun okunuşu lazım çevirisi değil yani

HINNE

Kayıtlı Üye
kıtab bende var tukçe ve arapça sı neye lazım

CevzA

Kayıtlı Üye
İş
Yukarıda yazmıştım kardeşim onun türkçe okunuşu varmı kitapta acaba? Yani arapçasının okunuşu

CevzA

Kayıtlı Üye
İş
hayır başka kitaplardan bulan olmadı daha malesef

AJA

Elit Üye
Ozaman sizin için bakacagım. bu gün içersinde iIetirim sonuç aIır yada aImazsam.

hayır başka kitaplardan bulan olmadı daha malesef
Şimdi eIimde şems-üI maarif 1.ciIdi var .yazan imam Ahmed Bin AIi EI-Buni tecümesi SeIahattin AIpay

347. sayfada o dediginiz dua yok.AzametIi dua başIıgı aItında gecen duaIar var.Ne için hangi duaya ihtiyacınız oIdugunu söyIerseniz bakıp onun tercüme haIini size iIetirim.

--------------------------------------------------------------------

MaIesef dediginiz dua sadece arapça oIarak var orjinaI kitapIarda da..Üzgünüm.Aksi taktirde buImuştum duayı dedıginiz sayfada fakat arapçasını aramıyordunuz yanıImıyorsam.Üzgünüm .

CevzA

Kayıtlı Üye
İş
evet teşekkür ederim ilginiz için işte ben mustafa varlının kitabının aynı kitap oldugunu düşünüyorum ama elimde yok işte o seri