Aşık etmek için Dua-1 (celbiye)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xeyale

Kayıtlı Üye
peki huddamlarin insanlara ziyani deyermi?pislikleri deyermi?cevirgel duasini da okumak o zaman gunah sayilmaz,yoksa sayilirmi?

bu duada ervahı görevlendirdiğiniz için bu bir büyü uygulamasıdır-yazmissiniz.buyu haram sayilmazmi?ben ilgilendiyim icin sorularim bitmiyor.hakkinizi helal edin.tum bu islemler beni dusunduruyor.sikintilarim cok.hayatim alt ust.ihtiyacim var.ama ihtiyacim var diye gunaha girmek de istemiyorum

bedford

Kayıtlı Üye
#xeyale, hadimlerin size zararı olmaz ama hadimlerden önce gelen amelinizi engellemeye çalışan taife sizi zarara uğratabilir, daha önce de bir üye bu konu hakkında tecrübelerini paylaşmıştı, gerçi konu ile alakalı değil ama bahsetmekte fayda var; mesela o üye bir davet sonucu kocaman bir akrep görmüş, korunma duası yaptığı için o kocaman dev akrep tam sokacakken kayboluyormuş, sizin de yaptığınız bir davet sonucu böyle hayvan kılığına giren bir taife geldiği zaman mesela dev bir akrep geldi, eğer sizi sokarsa fiziksel olarak zarar görmediğinizi düşünürsünüz ama sara hatası olursunuz, bu konuda yakın arkadaşlarımızdan ciddi anlamda tecrübelerimiz vardır, o nedenle biraz bahsetmiş olduk.

Gelelim haram olur mu sorusuna, evet! Allah'ın yarattığı ervahı görevlendirdiğiniz için, onları ayetlerin nurları ile bağladığınız için tabiki haram olur, fakat bu yüzyılda insanların çoğu bunu kabul ederek işin bilincinde bu tür uygulamaları yapıyorlar.

xeyale

Kayıtlı Üye
cevabiniz icin tesekkur ediyorum.aslina ben size azerbaycandan yaziyorum.ihtiyacim oldugu icin netden dualari aramaga basladim ve havas huddam ilmiyle rastlasdim.havas ilmi hakkinda ne soyliye bilirsiniz?bu ilm gunahmi?aslinda kendim hicabliyim din ehliyim namazdayim.cok kotulukler gordum ve simdi annemi cin carpdigini dusunuyorum.ben ailemi o pisliklerden korumak istiyorum hep bize buyu yapiyorlar benim hayatimla oynuyorlar.ailemi kendimi nail korkuya bileceyimi dusunuyorum buna gore de bu forumlarda bilgiler almaga calisiyorum.beni sevmeyen insanlar hep benim islerime engel oluyorlar iki defa sexsi heyatimi kurmak istediyimde hayatimi dagittilar.simdi hayatimi yeniden berpa etmek istiyorum sevdiyim insanin bana donmesini istiyorum ve annemi ve ozumu temizlemek istiyorum.bana ne kibi tavsiyeniz olacak?

bedford

Kayıtlı Üye
#xeyale, forumdaki Havass bölümünü takip edin, mutlaka işinize yarar uygulamalar olacaktır, hatta sizinle uğraşanlara sıkıntı ve bela musallat etmek için bile bazı uygulamalar vardı sanırsam, önemli olan aramanız, takip etmeye devam edin, malesef bu havass kategrisindeki çoğu uygulama haramdır günahtır fakat bizimle uğraşan kafir insanlar, hasetcilerin de cezalarını bulması gerekiyor diye düşünüyorum, biz zaten bu uygulamaları yaparken Allah dan istiyoruz, Allah ın hadimlerini görevlendirip hacetimizi görmelerini istiyoruz talep ediyoruz, o zaman bunun neresi yalnış?

mmarti

Kayıtlı Üye
ben az önce okudum hergün 1 kez okumaya gayret edicem 8 ay önce ayrıldığım erkek arkadaşım için okumaya başladım,dönerse yada onunla ilgili gelişme olursa yazarım

mişa

Kayıtlı Üye
Sevgili bedford, paylaşımın için teşekkürler.. Bana net bir cevap verirsen sevinirim.. Bu tür duaların Ramazan ayında okunmasının bir mahsuru varmıdır.. Ben bu konuyu merak ediyorum.. Bu konuda net birşey bulamadım.. Hani kaş yapalım derken göz çıkarmayalım..

Sevgiler..

xeyale

Kayıtlı Üye
bir sorum daha var.güneş ve müşteri yıldızı zikir saatlari gunun hangi yarisina tahmin edir?gece yarisinami?

bedford

Kayıtlı Üye
Sevgili bedford, paylaşımın için teşekkürler.. Bana net bir cevap verirsen sevinirim.. Bu tür duaların Ramazan ayında okunmasının bir mahsuru varmıdır.. Ben bu konuyu merak ediyorum.. Bu konuda net birşey bulamadım.. Hani kaş yapalım derken göz çıkarmayalım..

Sevgiler..

bana göre mahsuru yok.

bir sorum daha var.güneş ve müşteri yıldızı zikir saatlari gunun hangi yarisina tahmin edir?gece yarisinami?

günün gündüz saatleri ve gece saatleri dilimlerinden birisi zaten güneş saati olur, aralarda da saatler olur, biri Jüpiter (Müşteri) saati olur yine devam eder gider 12 dilime tamamlanana kadar.

Ama gündüz saatleri içindeki mi yoksa gece saatler içindeki mi malum bir saat diliminde zikir yapmak daha hayırlıdır, onu bilmiyorum, ben de merak ediyorum. (???)

lucifer06

Kayıtlı Üye
Böyle açılan başlıkların olması ve bunu denemek için birçok kişinin olması gerçekten çok üzücü. Havas ilmi uygulayıcılarındanım; fakat hiçbir zaman başkasının kul hakkına giren, şer içeren bir faaliyette bulunmadım. Aşık ederseniz ne olucak? Dua ile aşık ettiğiniz kişi sizi sevince içiniz rahat edebilecek mi? Kul hakkına girmeyiniz hiçbir zaman. Herkese iyi çalışmalar dilerim...

sedaaa

Kayıtlı Üye
kalp bunu dinlemiyo malesef işte aşka düştüğün zaman kimseyi görmüyo insanın gözü..

vorden

Kayıtlı Üye
benim esim beni istemediğini söylüyor çok severek evlendik ama birden benden nefret etmeye basladı aniden oldu seni görmeye tahammül bile edemiyorum evde icimi biseyler sıkıyo duvarlar üstüme geliyo deyip benimle aynı çatı altında dahi duramadıgını söyleyip söyleyip evden gidiyordu ki bebegimiz oldu hepten evi bosladı ve kesinliklle seni istemiyorum diyor aile büyükleri bile araya girdiği halde insan bebek icin son kez dener neyse çok üzgünüm bu duayı okusam bi faydası olurmu ? daha tesilrli bişey varmı suan ayrıyız konusmuyoruz ama kagıt üzerinde hala evliyiz ne yapmalıyım ne okumalıyım?

lucifer06

Kayıtlı Üye
Kalbe de komut veren beyindir. Ayrıca kalp bunu dinlemiyor da o zaman neden böyle yollara başvurmanızı istiyor o zaman böyle yolları da dinlemesin sadece yas tutsun. Bu bir mazeret değildir. Siz istemezseniz ne kalp ne mide karışabilir size. İyi çalışmalar dilerim...

sedaaa

Kayıtlı Üye
burası kimsenin yargılandığı bi yer değil.uygulamalar paylaşılır isteyen yapar isteyen yapmaz..buradaki herkes büyünün kul hakkının kötü olduğunu biliyo.. bu sorumluluğu ve günahını kabul ederek yapıyo.. o yüzden lütfen yargılamayın.. herkes işin bilincinde..iyi geceler

Dex

Banlı Kullanıcı
Ben anlamadım şimdi . Anlamadığım için dua niyetine okudum ve büyümü yapmış oldum Aman Allah korusun . Birde ben sevdiğim kişinin bana aşık olmasını bağlanmasını istemiyorum Allah benim hakkımda güzel düşünceler soksun yeter gerisini ben hallaederim . Böyle düşünmek büyümü olur . Deneyipte etkisini gören varmı ?

lucifer06

Kayıtlı Üye
Burası mahkeme değil zaten aksini de kimse söyleyemez. Büyünün günah olduğunu dediniz ama havas uygulamalarının dini açıdan caiz olduğunu sanırım bilmiyorsunuz. Bir havas uygulayıcısı olarak sadece arkadaşlara kadere müdahele etmemek gerektiği konusunda öğütte bulundum, yargılamadım. Beni tanıyan kişiler de bir insanı yargılayacak son kişi olduğumu gayet iyi bilirler. Yazımdan bu anlamı çıkaran tek sizsiniz. Biraz pozitif olmayı deneseniz iyi olur. Sizden ricam lütfen forum kurallarını okuyunuz. İyi çalışmalar...

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Burası mahkeme değil zaten aksini de kimse söyleyemez. Büyünün günah olduğunu dediniz ama havas uygulamalarının dini açıdan caiz olduğunu sanırım bilmiyorsunuz. Bir havas uygulayıcısı olarak sadece arkadaşlara kadere müdahele etmemek gerektiği konusunda öğütte bulundum, yargılamadım. Beni tanıyan kişiler de bir insanı yargılayacak son kişi olduğumu gayet iyi bilirler. Yazımdan bu anlamı çıkaran tek sizsiniz. Biraz pozitif olmayı deneseniz iyi olur. Sizden ricam lütfen forum kurallarını okuyunuz. İyi çalışmalar...

Havass uygulamaları dini açıdan caizmi :) yapmayın Allah aşkına ! Havass islami büyü uygulamaları bütünüdür.İslam dinince maji & büyü uygulamaları tamamen yasaklanmıştır ve günahdır . İyisi kötüsü olamaz.. sadece masumlaştırılmak ve sulandırılmak istendiği için ak büyü kırmızı büyü yok efendim pembe büyü gibi kollara ayırmışlar bu şahsi fikrim komik... sadece komik. :)

glsn2512

Kayıtlı Üye
mrb ben nişanlımdan yeni ayrıldım daha dogrusu o ayrıldı hiç bir sorunumuz yokken tanıştıktan dört ay sonra nişanlandık tabi o istedigi için 2.5 ay olmuştu cocuk bi anda bitirdi beni görmek istemedi kimseyi dinlemedi bir hafta öncesine kadar herşey çok iyidi bi anda bitti bende şüphelendim ve iki kişiye sordum ikiside bizi ayırmak için muska yapıldıgını söyledi çok kötü durumdayım üç hafta oldu ve hergün ölüyorum onun beni sevdigini biliyorum ve çok acı çekiyorum bşyler yapıldı bozmak için ama hala değişen bişey yok sevdiginden eminim ama korkuyorum o yüzden okuyamıyorum bu duaları. bi yandan günaha girmek istemiyorum ve anlatmışsınız rüyada bşyler görülüyormuş bende zaten var ama zararsız bundan dolayı iyice korkuyorum elim kolum bağlı allah bunu yapanların iki yakasını bi araya getirmesin diycem ama olan olduktan sonra ne olursa benim umrumda değil allah herkese yardım etsin unutmayın sizi sevmiyorsa yapmayın mutlu olamassınız bunu bile bile evlenirsiniz bu günahın altında ezilirsiniz ve günün birinde gider bu sefer olan size olur alllah herkesin yardımcısı olsun ....

bedford

Kayıtlı Üye
hadi arkadaşlar, tecrüblerinizle doldurun burayı, eleştirin tabi biryandan da, bekliyoruz.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bu uygulamayı bu gece yapmaya başladım.
Sonuçlarını sizlerle sonra paylaşacağım.

Sormak istediğim iki soru var:

@bedford
1. Bu uygulamanın etkisi geçici midir?
Yoksa yapılan kişi ömür boyu bizi sever mi?

2. Bu uygulamayı bir hafta yapıp bırakcak mıyız?
Yoksa etkisini yitirdikçe tekrarlamamız gerekir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...