Duygularım yok Oluyor Yardım Edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BattleFury

Kayıtlı Üye
Benim cinlerle bir durumum olmadı ama büyük bir deprosyon geçirdim üstünden seneler geçti gerçi ama o zmandan beri hala duygularım yok.Sizin dediğiniz durum benim içinde geçerli olabilir mi

Belkide ama net birşey soylenemez ancak fizik-beden olarak temiz cıkarsanız bunu netkisidir denilebilir yanii psikolojik tedavi, check-up gibi işlemler yapıldıktan sonra hiçbir rahatsızlıgınız yok ise ve halA bu tur duygulardan mahrumsanız.. Club'a hoş geldiniz o zaman :D ancak bunlardan sonra bile net bir sey belirtilemez neredeyse 3 yıl boyu tek bir duyguyu geri almak icin ugrastım bence iyide oldu.. ilk baslarda psikologlardan cıkmıyordum zaten bide fizik-kontrolde de temiz cıkınca bunda bir iş var diyerek majiye dalış yaptım. Beni güçlü kılmış bir şey olmasına ragmen aynı zamanda beni öldürmeyide(mecazi anlamda) başardı. O yzuden derler ya boyunuzdan büyük işlere kalkışmayın.. kalkışırsanız bir ihtimal başarılı olursunuz benim gibi ancak kaybettikleriniz de bu olcude buyuk olur.

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Bende dogal olarak hangi ismi zikrettiginizi merak ettim acikcasi.
Hangi isim?

alin

Kayıtlı Üye
Direk yaptığınız zikre bağlamalı mı acaba bilemiyoruz ben zikirden olmadığını varsayımıyla düşünerek gideceğim.Zaten intihar eşiğindeydiniz son çare olarak bu duruma sarıldınız o halde aslolan belki de zikir değil o duruma gelişiniz.Bildiğiniz gibi insan sürekli kendini kollar biz bir şey yapmasak bile kanayan bir yer nasıl kabuk tutuyorsa ruhsal olarak bittiğimizi düşündüğümüz anlarda yine aynı koruma devreye giriyor.Yeni bir intihar vb yaşamamak adına kabuğu bu yöntemle tuttunuz.Acı yoksa duygular yoksa o duygular yaşama son verme işlemi de gerçekleştirmeyecektir.Benzer şeyler yaşadığım için yazıyorum ağlayamadım kahkaha atamadım oldukçayüksek olan 6. hislerim kaybolmaya yüz tutmuştu vs vs.Şimdi herşey yerine geri döndü.İçten kahkaha atabildiğimi farkettiğim ilk an şaşkınlık içindeydim.Sanırım sizin en iyi ilacınız gerçek anlamda mutluluklar bulmak bu duruma bir günde gelmediğiniz için maalesef hemen eski halinize de kavuşamayacaksınız sizin sizi düşünüp koruma kalkanı yapmanız da bu yollaydı geri dönüşüm de aynı yoldan gideccek.İlk başlarda faydasız gibi gelse de ağlayacağınız kahkahalar atacağınız filmler durumlar yaratın sıkça biraz sabır.İyi forumlar....

Beltin

Kayıtlı Üye
Sinirinizi bozan hayvanları öldürerek zevk aldıgınızı söylüyorsunuz.Demek duygularınız yol olmamış,içinizde hala negatif duygular var.Sanırım durumunuz depresyondan kaynaklanıyor.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Sinirinizi bozan hayvanları öldürerek zevk aldıgınızı söylüyorsunuz.Demek duygularınız yol olmamış,içinizde hala negatif duygular var.Sanırım durumunuz depresyondan kaynaklanıyor.

Daha önce bahsettiğim gibi tam kaybolmadı zamanla yok oluyor ve bir şey daha var ama bununla alakalımı bilemiyorum 5 duyu organım aşırı şekilde gelişti özellikle tat duyum

Bende dogal olarak hangi ismi zikrettiginizi merak ettim acikcasi.
Hangi isim?

Çok uzun bir isimde veren kişi cinpadişahı dedi 7bin kere zkr edersem onları görebilirmişim ama kalp krizinden ölede bilirmişim amam yapamadım dayanamadım 100 kereden fazla

Meruh99

Kayıtlı Üye
ALLAH acil sifalar versin... benim sorum sana kimin ismini verdi 70 bin kere zikredeceksin diye neydi o isim !

serfiraz

Kayıtlı Üye
Bence sevgili hifcy sorunun çözümü sende bitiyor,bir defa intihar edecektim diyorsun.Sana önerim önce nefes teknikleriyle hayatını düzene sokman.4sn. nefes al bekle 4sn. sonra ağızdan 4sn. nefesi ver,tüm akciğerinden bu nefesi boşaltman gerekiyor.Bunu haftada bir 45 dakika mutlaka yap.2.si çakralarında tıkanıklık olabilir,sitede çakraları açmak için ses dosyaları var,bunları indirip uygulayabilirsin. 3.sü sitede olumlamalar var,bence sevgi olumlamasını yap mutlaka.Ayrıca ben bu konuda mutlaka akademi larimarın dönüştürücü yaşam koçluğu eğitimine gitmeni tavsiye ederim.Kendi hayatını istediğin gibi şekillendirmeni tüm problemlerini çözmeni sağlayacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...