Acaba bu bir yetenek mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AcemiCedı

Kayıtlı Üye
Merhaba, bende bir şey var ama ne olduğunu bilmiyorum. Bir şeyi çok istediğimde o benim oluyor ya da istediğim şey oluyor. Örneğin basit bir örnekle açıklayacak olursak kuzenim televizyon izlerken bir kanal açmak istiyor fakat ben başka bir kanalı izlemek istiyorum. Ona benim istediğim kanalı aç dediğimde açmıyor fakat kendi izlemek istediği kanalı açınca da kanal ya çekmiyor ya da elektrikler kesiliyor. Bir başka örnek, babamlar bir restoran işletiyordu ve müşteri karides istemişti, karides tabağına öyle bir baktım ki, öyle bir canım istedi ki garson 2 dakika sora tabağı mutfağa getirip müşterinin vazgeçtiğini yemeyeceğini söyledi ve karidesleri ben yedim. Ayrıca şöyle bir durumda var biri bana çelme takmak isterken ben bir şey yapmadığım halde ayağı burkuluyor vs o zararlı çıkıyor. Böyle bir yetenek var mıdır? Varsa adı nedir söyler misiniz lütfen.

janet

Kayıtlı Üye
Farkında olmadan düşündüğünüz şeye konsantre oluyorsunuz ve algılarınız açık. :D

AcemiCedı

Kayıtlı Üye
Doğumumda annem vefat etmiş acaba o mu koruyor?

gümüşejderha

Kayıtlı Üye
Belki odur belki de melekler ama bence sayın janet haklı. Farkında olmadan konsantre oluyorsunuz

janet

Kayıtlı Üye
balık burcundan etki alan insanlarda sıkça görülen bir durumdur bu. astrolojide balıkla ilgili şöyle bir cümle kullanılır, "düşünürken dikkatli ol, gerçekleşir" balık burcu insan ve tanrı arasında köprü görevi görür, bu balık burcunda herhangi bir gezegeni ve ya kuzey düğümü, yükselen burcu, şans noktası, ruh noktası bulunah insanlar için geçerli bir durum. özellikle natal haritada transit gezegenlerle açı yaparken bunlar olur :D
ağır gezegenler uzun vadeli açı yaptığı için etkisi de uzundur, ama ay, güneş, merkür gibi hızlı gezegenlerin etkisi saatlik, günlük bazen haftalık olabiliyor

kapliyagos

Kayıtlı Üye
Aynı durum bende de mevcut...Bir şeyi gönülden istersem gerçekleşiyor... ama bu durum günlük hayat için geçerli...Yani mal olarak istersem olmuyor ama manevi şeyler mutlaka gerçekleşiyor...Benim burcum koç..

janet

Kayıtlı Üye
güneş burcunuz ne olursa olsun, balıktan özellik alan kişilerde bu görülür, ve horoskopun tamamına bakmadan özellik alıp almadığınızı bilemezsiniz

AcemiCedı

Kayıtlı Üye
Peki bu bir yetenek mi? Yetenekse adı ne söyler misiniz?

janet

Kayıtlı Üye
önsezi, olacakları önceden sezinleme :D

AcemiCedı

Kayıtlı Üye
hmm peki teşekkürler bunu nasıl geliştire bilirim sayın janet

janet

Kayıtlı Üye
sürekli pratik yapın, olacakları önceden tahmin etmeye çalışın. kahve falı, tarot iskambil bakmaya başlayın. gözlemleyin, özellikle insanları ve onlara odaklanıp onları okumaya çalışın. örneğin hediyelik eşya satan bir mağazaya gittiniz, o eşyayı satın alacak kişiyi tahmin etmeye çalışın. hayatınızın her alanında uygulayabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...