Delirmeden Çarpılmadan Cin Daveti

ilksan

Kayıtlı Üye
Cinlerle ilgili sunu diyebiliriz, cinler icin Kuranda yalancidirlar onlar gelecekten haber veremezler, eger vermis olsalardi Hz Süleymanin emrine verilmisti bütün cinler ve hayvalardan tutunda kuslara karincalara kadar. Hz Süleyman vefat ettiginde asasina daynamaktaydi taa ki bir kirt asayi icten kemirinceye kadar asa kirilip Hz Süleyman düstügü de onlarin hali gülünctü diyor cünkü onlar gelicekten haber veremezler diye aciklanmis kuranda sabittir.
Bir diger; Hz. Muhammet as. Cinlerede peygamber olarak geldi sadece insanlara degil ve onlarida islama davet etti ve hatta miraca cikarken Yecüc mecüc kavimlerinide imana davet etti bugün Agarta kralligi denen asyada mit olan kavimdir Tevratta gogol mogol diye gecer.

O yüzden su görüstü bu görüstü diye örnek verip aynilarini yapmaya calismayin iyilik icinde olsa dahi cünkü iyilik icin yaptiginizda bu sizin kendi iyiliginiz icin oluyor karsi tarafin iyiligi icin degil kimse kimseye iyilik yapmak zorunda degil.

reidikonto

Kayıtlı Üye
Yazdıklarınız gayet hoş ve açıklayıcı olmuş. Şu bir hakikat ki kuran'i kerimde sonsuz ilimler ve asla hayal edemeyecegimiz şeyler var. Fakat şu konuda ister istemez takılıyorum... İnsanlar gerçekten ne istiyor? Yani Müslüman olan bir insan neden cin daveti yapma geregi duyuyor yada onlarla iletişime girmek için dualar okuyor? Neden şunu unutuyoruz ALLAH'u teala onun yolunda gittigimiz taktirde zaten o bizi boş bırakmıyor.. Yani bize rehberlik edecek birini zaten gönderiyor.. İyi kullarına zaten emrine sayısız Melek yada cin veriyor... işte burada ne yapmamız gerektigi gerçekten çok önemli. Duayı kim indirdi Kuranı peygamberi kim gönderdi? Biz o yüce varlıga kendimizi teslim ettigimizde sanarmısınız ki o bizi boş bırakacak... Fazla uzatmak istemiyorum.. Arkadaşımızında yazdıgı ayet kuran'ı kerimden... Düşünmek lazım....

kimyaci

Kayıtlı Üye
Davet konusu oldukça kapsamlı ve derin bir konudur. Öncelikle her önüne gelenin yapacağı iş değildir. Elbetteki tehlikesi vardır. Davet yapmak bilenen varlıkları ayağına çağırmak ve onlara emirler yağdırarak hizmetçi gibi kullanmaktır. Hâdim demek de zaten hizmetçi demektir. "Hüddam" diye de anılır. Bu da çok iyi hizmetçi demektir.
Şimdi düşünün: Siz işinizde gücünüzde olduğunuz bir vakitte birisi çıkıp sizi, yeminler vererek, korkutarak, bazı tehditler savurarak yanına çağırıyor ve "bundan böyle benim kölem olacaksın!" diyor. Nasıl bozulursunuz değil mi? Davet bu şekilde cereyan eder. Böyle olunca da "çağrı" sonucu karşınıza çıkan kin ve intikam duygusuyla yüklü birinin, fırsatını bulduğunda sizi lime lime etmesi işten bile değildir. Empati yapın bakalım. Siz de aynı şeyleri düşünürdünüz her halde. Ehil kişilerin kontrölünde yapılırsa zararı, tehlikesi minimize edilebilir.
Buradaki maksat-gaye nedir? Bir kere gelecekten, "gâip"ten haber almaya yönelik bir düşünce kesinlikle yanlıştır. Bu, falcıların kâhinlerin işidir. "Gâip" dediğimiz kayıp eşya değildir. Başarılı uygulamalarda hadimlerden kayıp bilgileri pekâlâ alınabilir. Bazı tedavi başarıları görülebilir. Çokça örnekleri de vardır.
Benim bu yöndeki hevesimi, gerçekten konunun uzmanı bir büyüğüme açtığımda bana cevabı :
-Sana zarar vermelerinden endişe ederim! oldu.
Yani ben "Hizmetçi"den mahrum kaldım diyebilirim.
Sevgilerimle,

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar ven cin daveti yapmadım meccelin bezcelin ismi çektim bir müddet bir rahmani bir ulvi geldi 2 yıldır ne yapsam gönderemiyorum bi zarar vermiyor koruma yapıyor ama istemiyorum nasıl kurtula biliirm

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
çarpılmadan cin daveti bu kadar kolay oldugunu sanmam öle kolay deyil işte arkadaşlar bu tür işler çilehanede ehliyet alınarak riyazete çekilerek olur öle basir kolay deyildir adama seytani bir varlık gelir kendini ulvi yada rahmani diye tanıtır sonra kişiyi ele geçiri yalnış işlere sevkeder hem kendini yakar hem ailesini lütfen arkadaşlar uzman olmadan bu tür işlere girmeyin sonucu çok kötü olabilir

Kiymazxx

Kayıtlı Üye
İyi o zaman cin çıkarmayla uğraşan hocalar ne yapıcak birine cin musallat oldu hocaya götürdüler ben yapamam gübahmış mı diyecek o zaman cin musallat olunca o insanı kendi haline bırakacan hiç ellemeyecen senin kaderin buymuş mu diyecek o zaman o hocalar zaten günaha girdiler çoktan.

enkiteo

Kayıtlı Üye
Ben 4 yıldır uğraşıyorum ama en ufak bişey görmedim ve duymadım. Bu konuda hadim ve cin çağıran kişilerin anlatımlarını ve yaşadıklarını, neler yaptıklarını yazarlarsa sevinirim. Artık inanmamaya başladım. ( yani hadimlerin ve cinlerin gelmesine) bence psikolojik bişey bu olaylar....

ebi

Kayıtlı Üye
Aziz kardeşlerim ne ilginçtirki havas ilminde en merak edilen konu cin daveti,bazı kardeşlerimizin konu ile ilgili soruları üzerine genel bir bilgilendirme yapacağız.
cin daveti için bilmemiz gereken bir kaç şey var.
Öncelikle şunu bilmek gerekirki ülkemizde havas kitabı yazan ve tercüme edenler içinde kimsenin davet yapmadığını bilelim .

Beni hayretlere düşüren bir başka şeyde bir çok sitede boy gösteren bazı kardeşlerimiz cin daveti yapmış gibi öyle bir anlatım tarzları varki,Ahmet el buni ve Süleyman el hüseyni'nin yazdıkları sönük kalır.
Allahtan burda öyleleri yok çünkü öyle insanların saçma sapan yazılarına özenip davet yapmış ve çok kötü sonuçlarla karşılaşmış kardeşlerimiz vardır.
Şunuda belirteyim şöyle bir yanlış alğılamada var.
Gelen hadimlerin cinlerin melek gibi nurani varlıklar olduğunu iddia eden kardeşlerde var oda yanlış.
Nurani olarak zuhur eden sadece Ruhani Krallardır.
Onuda her hoca bile davet etmeye cesaret edemez,
Mısırda bile buna cesaret eden yok .
Şimdi çarpılmadan delirmeden davet nasıl yapılır.
bunun için öncelikle ruhaniyeti kendinize muhassar etmeniz lazım.Aksi taktirde ya çarpılır,ya delirirsiniz.
Ruhanileri kendinize muhassar etmek için İbrahim suresinin 33.34.ayetlerini 1 sene içinde bitecek şekilde
13.947 defa okuyun.Ulvi ve sufli lemin boyun eğmesinde bu ayetin gerçek bir sırrı var.Bu ayetler Hz.Nuh(a.s)gemisine nakş olunmuş kadri kiymeti büyük ayetler bu iki ayet evliyaullahın sırlarındandır.bu usül üzere okunduktan sonra zaten cinleri,hüddamları istesenizde istemesenizde görürsünüz.
Ve bundan bir zarar görmessiniz okuyanın ruhaniyeti
Allahın izni ile ona göre şekilleniyor.
tabi burda ruhanileri görme şekli biraz farklı oluyor.
Bu şekilde muvaffakiyet kesin.Bunun için biraz emek vermek lazım yoksa böyle bir davetle bir kaç okuma ile olacak bir şey değil, davet yapayım derken şirke düşmüş büyücü olmuş çok kişi var.Elhamdulüllah ben bunu şahsende tecrübe etmişim.
Bu ilme meraklı olan kardeşlerimiz bu usül üzere okurlarsa Allahın izni ile muvaffak olurlar hayır olsun şer olsun her yaptıkları amelde muvaffak olurlar.

Selametle .
Yanlız 1 yıl cok uzun zaman sadece bu ayetlerı belırlenen sayıda okudugumuzda ıstenılen netıceyı alırmıyız.

ruhname

Kayıtlı Üye
Yanlız 1 yıl cok uzun zaman sadece bu ayetlerı belırlenen sayıda okudugumuzda ıstenılen netıceyı alırmıyız.
Bu uygulamanın aynısı farklı yerlerde de var
Zamanında çokça merak ettim denesem mi diye hayli ilgimi çekti diyebilirim. Ama pek bir netice verir mi o konuda fikrim yok ancak deneme amaçlı yapılınca sanırım sonuç vermez ve bu uygulama ne kadar doğru ondan da emin olmak pek ala güç zira bu tür şeyler alelade ortalıkta paylaşılacak şeyler değil.

S

SoldierO

Bu uygulamanın aynısı farklı yerlerde de var
Zamanında çokça merak ettim denesem mi diye hayli ilgimi çekti diyebilirim. Ama pek bir netice verir mi o konuda fikrim yok ancak deneme amaçlı yapılınca sanırım sonuç vermez ve bu uygulama ne kadar doğru ondan da emin olmak pek ala güç zira bu tür şeyler alelade ortalıkta paylaşılacak şeyler değil.
Korkutmak vazgeçirmek değil amacım yanlış anlama fakat güçten düştüğünü anladıkları an sadece sana değil senin kanından olanlara dahi kan kustururlar ister ulvi ister sufli olsun lütfen varlıklarla bi şekilde iletişime geçip anlaşmalar vs yapacaksanız bunları göz önünde bulundurarak önleminizi alarak yapınız.

ruhname

Kayıtlı Üye
Korkutmak vazgeçirmek değil amacım yanlış anlama fakat güçten düştüğünü anladıkları an sadece sana değil senin kanından olanlara dahi kan kustururlar ister ulvi ister sufli olsun lütfen varlıklarla bi şekilde iletişime geçip anlaşmalar vs yapacaksanız bunları göz önünde bulundurarak önleminizi alarak yapınız.
Anlıyorum duydum öyle şeyleri normal tabi peki bu ayetler ve bu usulde okunması hakkında bilginiz var mı?

ebi

Kayıtlı Üye
Aziz kardeşlerim ne ilginçtirki havas ilminde en merak edilen konu cin daveti,bazı kardeşlerimizin konu ile ilgili soruları üzerine genel bir bilgilendirme yapacağız.
cin daveti için bilmemiz gereken bir kaç şey var.
Öncelikle şunu bilmek gerekirki ülkemizde havas kitabı yazan ve tercüme edenler içinde kimsenin davet yapmadığını bilelim .

Beni hayretlere düşüren bir başka şeyde bir çok sitede boy gösteren bazı kardeşlerimiz cin daveti yapmış gibi öyle bir anlatım tarzları varki,Ahmet el buni ve Süleyman el hüseyni'nin yazdıkları sönük kalır.
Allahtan burda öyleleri yok çünkü öyle insanların saçma sapan yazılarına özenip davet yapmış ve çok kötü sonuçlarla karşılaşmış kardeşlerimiz vardır.
Şunuda belirteyim şöyle bir yanlış alğılamada var.
Gelen hadimlerin cinlerin melek gibi nurani varlıklar olduğunu iddia eden kardeşlerde var oda yanlış.
Nurani olarak zuhur eden sadece Ruhani Krallardır.
Onuda her hoca bile davet etmeye cesaret edemez,
Mısırda bile buna cesaret eden yok .
Şimdi çarpılmadan delirmeden davet nasıl yapılır.
bunun için öncelikle ruhaniyeti kendinize muhassar etmeniz lazım.Aksi taktirde ya çarpılır,ya delirirsiniz.
Ruhanileri kendinize muhassar etmek için İbrahim suresinin 33.34.ayetlerini 1 sene içinde bitecek şekilde
13.947 defa okuyun.Ulvi ve sufli lemin boyun eğmesinde bu ayetin gerçek bir sırrı var.Bu ayetler Hz.Nuh(a.s)gemisine nakş olunmuş kadri kiymeti büyük ayetler bu iki ayet evliyaullahın sırlarındandır.bu usül üzere okunduktan sonra zaten cinleri,hüddamları istesenizde istemesenizde görürsünüz.
Ve bundan bir zarar görmessiniz okuyanın ruhaniyeti
Allahın izni ile ona göre şekilleniyor.
tabi burda ruhanileri görme şekli biraz farklı oluyor.
Bu şekilde muvaffakiyet kesin.Bunun için biraz emek vermek lazım yoksa böyle bir davetle bir kaç okuma ile olacak bir şey değil, davet yapayım derken şirke düşmüş büyücü olmuş çok kişi var.Elhamdulüllah ben bunu şahsende tecrübe etmişim.
Bu ilme meraklı olan kardeşlerimiz bu usül üzere okurlarsa Allahın izni ile muvaffak olurlar hayır olsun şer olsun her yaptıkları amelde muvaffak olurlar.

Selametle .
1 yıldan daha. Kısa zamanda yapılırsa ne olur