Wiktor

wiktor

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhabalar, rüyamda cehennemde idim ve bir köşede oturuyordum. İçimdeki ses birazdan sıra sana gelecek, bir tür azaba gideceksin diyordu. Sonra bir şekilde cehennemden kaçıp abimin evine gidiyordum. Kimseye görünmemem gerekiyordu, kafamdaki ses sanki beni takip ediyordu. Sonra yatağimda bilincim yerine gelip uyandım sandım. Üstümdeki battaniyeyi biri çekti. Düzeltmek için kalktim. Babami gördüm, ayağimın yanında namaz kılıyordu. Sonra birden uyandım.
Anlamini merak ediyorum, teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Yaptığınız bazı işler ve hareketler nedeniyle iyiyi haketmediğinizi düşünüp, her şeye boşvermiş bir tavır sergiliyor olabilirsiniz. Karamsar bir bakış açınız da olabilir. Burada size vaad edilmiş bir gelişme var. Ümidinizin genişlemesi için yapmanız gereken inanmanız. Dünyada iken yapacaklarınız, doğruya dönüşünüz, eskiye veda evresinde olabilirsiniz.

Uzun bir ömür işaret ediliyor. Utanılacak işler yapmaktan çekinen, toplum değerlerine önem veren birisiniz. Ayrıca ahlaklı ve erdemli olmanız da isteniyor. Sonucu ise size korkularınızın sona ermesi olarak geri dönecek.

Sizden istenen; hareket, çaba, ibadet, geleceğe maddi ve manevi yatırım yapmanız.

Kazanımlarınız ise; Talih açıklığı, birinden güleryüzlü muamele ve yardım görmek, işlerinizin yoluna girmesi olacak. Babanızın da ömrü uzun ve iyi bir yaşamı olacak.

Sevgiler

wiktor

Kayıtlı Üye
yorumlarini için tşkler ederim.

wiktor

Kayıtlı Üye
Gördüğüm rüya ile en son hatirladiğim bir şey daha vardi sürekli olarak allahi zikrediyordum ve sav sayıklıyordum ? bu arada kusura bakma ayrı ayrı oldu.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyasında Allah' ı andığını görmek; düşman şerrinden kurtulmaya, hayır kapılarının açılmasına, belalardan emin olmaya, güç işlerin kolaylaşmasına işaret eder.

Salavat getirmek; acele yapmak istediğiniz bir şeyi şiddetle arzu etmenize rağmen, o işin yapılabilmesi için sabra ihtiyaç olduğunu bildirir.

wiktor

Kayıtlı Üye
Eskiden insanlar yeni yerleşme alanlari kurduğu zaman etrafina çitler tahtalar örerdi çiftlik gibi bişi ama buyuktu içinde ev vardi insanlar da vardi biran kendımı içinde buldum içerde şeytan yardımcisi gibi bir şey vardi karşı karşıya geliyorduk şeytan yardımcisi olduğunu biliyordum ve sonra konuşuyorduk işler ters gidiyordu boğazımdan yakaladi beni öldürecekti o an tek soru sormaya başladim diyordum ki ona beni öldüreceğini biliyorsun bırak sadece bir soru soracam birakiyordu sorduğum soru ise öncelik olarak senin için şeytan gelir ve sonra tanri ? evet dedi ama sonra bir şey daha var ZEN gelir sonra elinde kaçiyordum onun elinde siyah bir kitap vardi sanirsam siyahti sonra arapça kelimeler söyluyordum o siyah kitap hava kalkiyordu sonra kargaşa oldu çiftlik gibi olan yerde biri daha vardi bana yardim ediyordu şeytanın yardımcı artik neyse kovuyorduk onu çiftlikten sonra bir şeyler oluyordu gökten bir kalkan çiftliğin üzerine iniyordu bir his çiftliğe girmeyi sürekli deniyecek.
yorumlariniz için tşkler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Doğa üstü varlıklar bölümüne göz atın. Fakat;

ZEN;

1-Farsca ve arapça kökenli bir kelime. Kadın demektir.

2-(zen, nun ile) a-vuran, çalan b-kesen c-basan d-atan anlamlarıyla tamlamalar yapılır.

wiktor

Kayıtlı Üye
Doğa üstü varlıklar bölümüne göz atın. Fakat;

ZEN;

1-Farsca ve arapça kökenli bir kelime. Kadın demektir.

2-(zen, nun ile) a-vuran, çalan b-kesen c-basan d-atan anlamlarıyla tamlamalar yapılır.

doğa üstü varliklar bölümünde derken içeri olarak neye bakabilirim yada yönlendirebilecek bir konu var mi ? teşekkürler

wiktor

Kayıtlı Üye
Kıyamet kopmuş gibiydi gökyüzündeki bütün uçan hayvanlar yerlere düştü bir kerede yere düşen hayvanlarla birlikte ardında gökyüzünden aşaği doğru inen üzerinde 8 sayısı olan büyük bir şey indi bir grup insanlar birlikte bir dukkana sığınmıştık rüyada sürekli 8 saat yoksa 8 gün sonra bu olayin biteceğini tekrarlıyordum kendime.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun...

Bir dönemi kapatacak, hayatınızın gidişatına farklı bir yön vereceksiniz. Devlet kadrosunda bir görev işaret ediliyor.

Sevgiler