Melek Daveti Tecrübem

saldıray1

Kayıtlı Üye
ben okurken bile korktum asla yapamam zaten hiçbir bilgim yok bu tür konularla.tecrübeli biri benim yerime yapsa olur mu bir hoca filan .

Karahilal

Kayıtlı Üye
berarıs arkadasım bende bu kıtap ve daha nıcelerı var ama bı turlu havas hocası bulupta davete gıremedım bu konuda ne olur yardımcı olurmusunuz tşk ederim

BELA

Kayıtlı Üye
Ne mutlu size... Paylaşımınız için teşekkürler

melankolik

Kayıtlı Üye
Çok ilginç ve ders çıkarılması gereken bir anı teşekkürler.

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Etrafımızda zaten melekler var.." İbadetlerimizi mümkün olduğunca yapar ve hep iyi niyetli olup,biraz nefis terbiyesine dikkat edecek olursak,onlar kendilerini gösterebiliyor " demişti rahmetli bir büyüğüm.Siz canı gönülden onları görmeyi arzu ediyorsunuz,bunu onlar da biliyordur.Ama çok değerli itibarlı bir misafiri davet etmenin bile birçok formalitesi-şartları varken,devamlı yüce Yaratan ın zikriyle meşgul olan zikir ehlinin teşrifi(görünmesi)için de bazı şartları taşımak lazım galiba....
Öte taraftan ilk yaşadığınız deneyimi okurken inanın gözlerim doldu.İnşallah yeniden karşılaşır,hep mutlu olursunuz..

rebaka

Kayıtlı Üye
Benim Bir kitabımdaki şems suresinin hadimini okumuştum yıllar önce. Ben önce yasin suresi okudum sonra bir huzursuzluk yaşadım ve aklıma geldi o sinirle bu şems suresinin hadiminin olduğu duayı okudum. Okurken karşımda pencere vardı perdeden yuvarlak beyaz renkte bi şeş göründü sonra birkaçgün daha bu yuvarlak beyaz şey ben nereye gidersem geliyodu bazen kapıdan bir insan girmiş yada çıkmış gibi oluyodu ben bu duadan olduğunu anladım ama ne olduğunu anlamadım kötü bişey yaptığımı düşündüm bir daha gelmedi sizin bu yazınızı okuyunca aklıma geldi.

Isla

Kayıtlı Üye
Benim Bir kitabımdaki şems suresinin hadimini okumuştum yıllar önce. Ben önce yasin suresi okudum sonra bir huzursuzluk yaşadım ve aklıma geldi o sinirle bu şems suresinin hadiminin olduğu duayı okudum. Okurken karşımda pencere vardı perdeden yuvarlak beyaz renkte bi şeş göründü sonra birkaçgün daha bu yuvarlak beyaz şey ben nereye gidersem geliyodu bazen kapıdan bir insan girmiş yada çıkmış gibi oluyodu ben bu duadan olduğunu anladım ama ne olduğunu anlamadım kötü bişey yaptığımı düşündüm bir daha gelmedi sizin bu yazınızı okuyunca aklıma geldi.
Selamun aleykum, gelen varlığın enerjisinsen bunu anlayabilirsiniz.huzurlu hissediyorsaniz devam edin, duanizda davetinizse bir eksiklik yoksa gelen varlıktan korkmayın. Korku negatif enerji yayar.selametle

quanttum

Kayıtlı Üye
O gelen bir melek degildi tabiki en dogrusunu Allah bilir. Gelen cok muhim bir zatti Allahin has kullarindan nurlanmis bir veliydi KENDI'si cin taifesinden bir padisah bir melikti.Lakin yaptigin davet ona tahsis edilmistir.. Geldiginde ise yapman gerekeni yapmamissin. Keske bizede nasip olsaydi o zati gormek.
Vesselam. Y a S

bülend

Kayıtlı Üye
Merakımdan soruyorum yaptıgın davet berhetiyye miydi ?

jokerstyle

Kayıtlı Üye
Sebe 34/40
Ve yevme yahşuruhum cemîan summe yekûlu lil melâiketi e hâulâi iyyâkum kânû ya’budûn(ya’budûne).

Ve o gün onların hepsini haşredecek (birarada toplayacak). Sonra meleklerine şöyle buyuracak: "Size tapmış olanlar bunlar mı?"
Sebe 34/41
Kâlû subhâneke ente veliyyunâ min dûnihim, bel kânû ya’budûnel cinn(cinne), ekseruhum bihim mû’minûn(mû’minûne).

(Melekler) dediler ki: "Sen Sübhan'sın (herşeyden münezzeh, çok yüce). Bizim velîmiz onlar değil, Sensin. Hayır, onlar cinlere tapıyorlardı. Onların çoğu, onlara (cinlerin söylediklerine) inananlardır."

67890

Banlı Kullanıcı
(yeni bir başlık açmamak için buraya yazmayı uygun buldum)

bir gece uyumadan önce melek çağırmak istedim.gözlerimi kapatım karanlığa baktım.biraz sonra bembeyaz parlak ışıl ışıl bir melek geldi.kanatları vardı
gözleri florsan gibiydi baktığı zaman ileriyi aydınlatıyordu ve yeşildi.
telapatik olak bazı şeyleri iletti.
o gece insanlara görüneceğini rüyalarına girip onlara iyilik yağmaları için iyi insanlar olmaları için mesajlar bırakacağını anladım

sene 2 ekim geceyarısı 02 suları 2008 di

derken bir kaç gün sonra gnoxiste tanımadığım biri gördüğüm varlığın meleğin aynısını gökyüzünde gördüğünü anlatıyordu.
ve yine aynı meleğin ilettiği gibi babasınında rüyasına girdiğini okudum

http://www.gnoxis.com/uç-canlı-insan-gibi-bembeyaz-24335.html

nightmare arkadaşa ulaşmak istedim ulaşamadım sanırım kimse anlattıklarına inanmamış:)

Aspandas

Kayıtlı Üye
Siz cagirmissiniz ve gelmis ben napim benim en guzel yillarimi yediler... Bana annem babam evde yokken onlarin vucudunda gorunduler... gece uyandirip sabah yasayacaklarimi bana odamin duvarinda izlettiler... En son fiziksel anlamda zarar vermeye basladilar halisulasyonlarla.. Ve kahve fali kendim bile inanamadigim nasil baktigimi bilmedigim bi anda soyledigim ve sabahina cikan fallar sonra noldu bilmiyorum beni biraktilar... sadece kahve degil herhangi bi sivi kulagima sanki birisi okuyordu herseyi... Suan ne kahve fali bakiyorum ne rahatsiz ediliyorum...

ebi

Kayıtlı Üye
Bir çok arkadaşımız bu konuyu merak ediyor bana gelen özel mesajlarda olsun sorulan bir konuydu hüdam nasıl tutulur nasıl çağırılır sizin yaptığınız bir uygulama varmı neler oluyor neler bitiyor.. mükabilinde sorular. Bu iş gizlilik gerektiren bir iş olduğu için kimse çıkıpta demiyor ben hüddam tuttum diye veya nasıl tuttuğundan bahsetmiyor sadece gizemli havalara girmeler felan kabilinde şeyler söylüyorlar.Başından sonuna neler yaşadıklarımı anlatmak isterim.

Bir arayış içerisinde idim.Beni bu amaca götürecek herşey bana göre mübahdı korku yoktu benim için ! gözüm öyle kararmıştı ki istediğin olacak ama 1 gün sonra öleceksin deseler hiç düşünmez anlaşma yapardım..

Böyle birşeydi benim için arayışlar içerisindeyim ne yapacağımı bilmiyorum forumlara giriyorum büyü tarifleri arıyorum ona bakıyorum buna bakıyorum olmuyor olmuyor.. bir aksilik oluyor okuyamıyorum okuyorum tutmuyor artık saçlarıma aklar düşmeye başlamıştı bu genç yaşımda dileğim sevdiğim kızdı ve ona sonradan ulaştım forumda paylaştım bu sevincimi :) buradan bakabilirsiniz Dehşete düşüren şahmeran büyüsü - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu" ama bu uygulamada nasip olmadı sebebine ise geleceğim.

Arayışlar içindeyim demiştim birgün evimizde yıllardır bulunan gizli ilimler isimli mustafa iloğlunun tercüme ettiği havas uygulamaları ve cin davetlerini içeren kitabını buldum araştırmaya bile luzum görmemiştim öyle şeyler diyorduki.. hemen yapmalıydım

Ama riyazattan bahsediyordu pehrizden bahsediyordu sadece zeytin ekmek yedim 1 hafta boyunca insan içinden soyutladım kendimi.En sonunda hazırdım Ve Havass uygulamaları konusunda bilgi sahibiydim zaten korunmalarımı yaptım temiz kıyafetlerimi giydim abdestimi aldım güzel bir tütsü yaktım . Ve hadim davetini yapmaya başladım

Karanlık bir odada olmam söyleniyordu sağladım bir mum ışığı gerekiyordu onuda sağladım ortam kap karanlık yalnızım okumaları yaptım ve beklemeye koyuldum biraz geçti umutsuzluğa kapılmadım çünki itiraf etmeliyim biraz korkma durumu gibi birşey oldu.. :) umitsizliğe düşmeyi düşünemiyordum zaten biran önce gelmeli isteğimi söylemeliydim..

Bir 5 dakika geçtikten sonra pencereden turkuaz mavi bir ışık topu girdi o an korkmam gerekiyordu sanırım ama öyle güzel öyle mükemmel bir varlıktıki gelen hayran oldum bir ışık topu odamda gezdi gezdi o odaya girdiği an içime dolan huzur ve mutluluğu tarif dahi edemiyorum .. geleni melek sandım ilk başta anca bir melek bir allahın eri bu kadar huzur verebilirdi insana ..

Biraz gezdikten sonra ışık topu bir erkek sulietini aldı 2 metreden uzun boyu insani bir fiziğiyle bana göründü. O gelen huzurla bana zarar vermeyeceğini bildiğim için onun sarhoşluğu içindeydim ve korkmadım gülümsedim oda bana gülümsedi :) ben konuşuyordum isteğimi yapmasını söylüyordum .

O benle hiç konuşmadı ilk başta sadece bakıyor evet hayır anlamında gülüyor veya anlamsız bir ifadeyle bakıyordu . İstediğimi gerçekleştirebilirmisin dediğimde gülüyordu sen kimsin dediğimde anlamsız bir biçimde bana bakıyordu . Hiç konuşmadı benle isteğimi gerçekleştirmeni istiyorum dedim bana doğru baktı ve arkasını döndü usul usul yürüyen merdiven gibi yukarıya doğru katlanarak çıktı .

Ve kayboldu ne olduğuna anlam veremiyordum yaklaşık olarak 30 saniye sonra geri geldi elinde bakır bir levha vardı üzerinde vefklerde kullanılan şeylerden vardı . Ne yapacağım bunu dedim ve o an konuştu ama konuşma nasıl oluyordu nasıl tarif ederim bunu size içimde sanki biri konuşuyormuş gibi.. bana benim içimden sesleniyor silüeti orada duruyordu. Dedi ki bunları aklına yaz , ben hepsini unutabileceğimi not almam gerektiğini söyledim

Gülümsedi hemen masada saman kağıdı vardı onu aldım safran mürekkebi vardı uygulama için kullanmıştım onunla yazdım şekilleri bunu vefk yapacağımı anladığımı söyledim gülümsedi ama nasıl huzur buluyorum o gülmesinde.. yarabbi ne güzel varlıklar yaratıyorsun . Bunu yaptığım zaman isteğim olacakmı dedim gülümsedi ama isteğimi sana söylemedim nereden biliyorsun dedim içime bir ses yine konuştu sen onu bana bırak !

Söylediği buydu :) ne zaman yapacaksın bu isteğimi benim sana birşey vermem gerekiyormu dedim bunu söylememle yine o anlamsız bakışlarını attı bana ve birden kayboldu.. şekilleri tam alamamıştım son 1 tane kalmışken bunu söylediğim an kayboldu bekledim 1 saat gelmedi bende gerekli işlemleri yaptıktan sonra daveti kapattım.Kafam çok karışmıştı beni aydınlatacak birşeyler bulmalıydım hemen eski mahallemizden tanıdığım allah dostu bir hocaya gittim evliya değildir ama o mertebeye yakın birisi durumu anlatmama fırsat vermeden o sana gönderilen bir lutufdu dedi .

Peki o kimdi dedim melekti dedi :) ama ben cin daveti yaptım nasıl melek dedim .. hayır dedi sen hüddam daveti yaptın hüdamlar çeşit çeşittir cinniler ve melekler vardır görevlidirler. Herkese melek verilmez sana verildi ama sen onu incittin ve seni terk etti dedi. Beynimden aşşağı kaynar sular dökülmüştü neden dedim .. o senden karşılık beklemiyordu sadece duaların yaptığın riyazat ona huzur veriyor oda sana huzur veriyordu birbirinizi tamamlıyordunuz ama sen ona karşılığında ne vereceğim diyerek onu incittin ve seni terk etti artık seninle değil dedi.

Peki beni affetmezmi dedim güldü hadi artık git dedi zikirim var .. Elini öptükten sonra çıktım . Neye yanmalıydım ? meleğe yaptığım hakaretemi bu kadar yaklaşmışken bana verilen lutufu elimin tersiyle itmememi bilmeden yapsamda bu bana çok ağır gelmişti.. Bir daha davet açtım bu sefer gelen varlıklarda asla o huzuru bulamadım.. onlar benim bildiğim türde varlıklardı. Ve ondan sonra yaptığım tüm davetlerde 2 davet üzerine yoğunlaşmıştım gelen varlık iş yapmak için değil bilgi getirmek için ve ilim öğretmek için gelen varlıklardı bu kadar riyazata dayanamadım ve bu davetleri bir sonlandırma gereği duydum şundanda bahsetmek isterim.

2. Yaptığım davette gelen varlıklar beni 2 hafta süreyle sınadılar beni korkutmak için kapıları çarptılar bana yakınlarımın formunda görünüp onlara işkence ettiler ben hayal olduğunu biliyordum ve aldırmadım ama insan acabamı diyor biran ama geçtim o sınavları korkunç şekillerde görünmeler aslan akrep yılan gibi formlarda görünmeler oldu mesela dev bir akrep oluyor ve bana doğru geliyor tam iğnesini bana sokacakken kayboluyor.Ama hiçbir zaman gerçek anlamda zarar veremediler çünki korunmalıydım.

Sonrası dediğim gibi riyazat felan ağır gelince ara verdim ve ondan sonrada yapmadım yapmayıda şuan için düşünmüyorum. O giden meleğim beni izliyordur şuan onu çok sevdim ben huzur topum diyorum ben ona :( neden bıraktın ya beni .. davetler konusunda tecrübesiz arkadaşlara entellektüel olarak bu işleri araştıranlara yapmaya cesaret edemeyen bilinmezlik içindeki arkadaşlarımıza umarım aydınlatıcı bir görev üstlenmişimdir.

Tüm güzellikler sizinle olsun

Beraris
Mrb ıyı aksamlar sızden rıca etsem okudugunuz duaları bana soylermısınız lutfen benım cok onemlı bı konudur yardımcı olurmusunuz...