bedensiz varlıklar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cagan1014

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar benim halam ermiş yani kalp gözü açık sanırım bu olay şöyle olmuş halam büyü bozma işlerine filen bakıyor bir gün babamla arabayla gidiyoruz dedim ona allaha tarafındanmı oldu dedim filen anlattı ama dedi kimseye söyleme bunlar özel konu dedi konuya geleyim halam 20 yıl kadar evvel bu şehirde fırıncılık yapıyormuş ve yaşlı bi adam ekmek almaya geliyormuş ve halam veriyomuş sonra bir gün adam tekrar gelmiş demiş kızım benim param yok ama sana el vereyim insanlara bak para kazan ama demiş kocandan izin alman lazım halam tamam demiş enişteme soruyor eniştem olmaz diyor inanmıyor halam adama söylüyor sen merak etme ben onu ikna edicem diyor eniştemlede konustum diyor 20 sene evvel televizyon izliyorum birden kanalda bişeyler gördüm dedi halana dedimki tamam kabul ediyorum ama beni karıştırma sonra halam el almış ve babamın dediğine göre o adamdan kitap almış herşey varmış içinde halam büyü bozuyor vs 5 vakit namazında fettullahın tarikatında şimdi babam diyor halan ölürkene birine el vericek bende bana vermesini istiyorum fakat bunu söylemeye korkuyorum ölmedende el verebilirmi sizce ? ve halama el veren kişi bir ermişmiydi yoksa insan kılığına girmiş bir bedensiz varlıkmı halamdan şimdide el alabilirmiyim ? yardımlarınızı bekliyorum selametle

Exp

Kayıtlı Üye
Bu el verme ne oluyor belki benimde akrabalarımda vardır

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Bir insanın varlıklardan el alabileceğini düşünmüyorum. Ayrıca her eli olanda ermiş kişi değildir bence. :)

cagan1014

Banlı Kullanıcı
el verme yani halam ermiş birinden el almış bunu devam ettiriyor bilgisi olan yokmu ölmeden alabilirmiyim ?

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
El alma çok derin bir konudur önce bilgili kişi her şeyi karşısındakine öğretir bu uzun sürer ve daha sonra ruhaniyet alemindeki var olan her şeyini yeteneklerini ve yardımcılarını bir kişiye verebilir ama dediğim gibi önce öğretmesi gerekir her şeyi eğer öğretmeden verirse el alan kişi asla huzur bulamaz rahatsız edilir.

Yani el alırsanız o aleme bulaşmış olursunuz bunu iyice düşünün hayatınızı değiştiricek bir karar olabilir

ve evet kişi ölmeden önce el verir

cagan1014

Banlı Kullanıcı
teşekkür ederim bunu halamla konusacagım ve inş verir çünkü yıllardır amacım bu ve insanlara yararlı olmak istiyorum amacım büyü bozmak büyü yapmam öbür tarafı var yoksa zaten öbür taraftaki ruhaniyette böyle şey yapmaz güvende olurum cinler olsa işim zor olabilirdi tekrardan teşekkürler

origanum

Yönetici
Halanız ölmeden önce verecek eli elbet ölünce değil. Ama el ölmeye yakın verilir, bir çeşit emeklilik zamanı gibi. El verdikten sonra bir daha iş yapmaz. El sadece istediği ve bu işi devam ettirecek ışık gördüğü kişiye verilir, sizde bir cevher görmüyorsa vermez. Genelde ailenin küçüğüne yeteneği varsa, uygunsa tabi verilir, isteyip istemediği sorulmaz bile, öncesinde de yetiştirilir. Eğer aileden birisi uygun değilse bu sefer bu işe layık başka birisini bulur ve verir ya da kimseye vermeden ölür.
Bir başka konu ise bu işte oldukça tecrübesiz olduğunuz görülüyor, büyü bozmak bir başka büyü işlemi yapmak demektir. Bunu sadece konu hakkında bilgisi olmayan kişiler söyler. Ya da halkın duygularını istismar etmek isteyenler ve bu konuda kandırılmış olan kesim. Öte taraf endişeniz var ise yapmak da bozmak da aynı şeydir. Her halükarda enerji değişimi yapıyorsunuz sonuçta.
Halanıza el veren kişi sadece bir üstad imiş. Ermiş veya bedensiz varlık değil. Bu arada kalp gözü açık olanlar ermiş demek değildir. Benim de açık ama ermiş değilim. O mertebe çok farklı.

cagan1014

Banlı Kullanıcı
hm sizinde açık peki açık olunca neler görüyosunuz tüm bedensiz varlıkları görüyormusunuz anlatırmısınız biraz

origanum

Yönetici
hm sizinde açık peki açık olunca neler görüyosunuz tüm bedensiz varlıkları görüyormusunuz anlatırmısınız biraz

Özel bilgi ortalıkta verilmez elbette. Ama sorunuza şu kadar cevap vereyim. Bedensiz varlıklarla iletişim kurabiliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...