Platonik Olarak Aşık Olunan Kişiye Aşk Majisi

melankolik

Kayıtlı Üye
merhaba

platonik olarak sevdiğim birisi var beni tanımıyor ve benden uzakta aynı şehirdeyiz ama ben ona yıllar yılıdır aşığım hiç unutamıyorum resimleri var elimde ama o beni hiç görmedi bilmedi tanımıyor ve benden uzakta şimdi üstadlardan ricam onu bana körkötük aşık edecek ayağıma getirecek bir uygulama . Yani beni bulmasını sağlayabilirmiyiz anne adını öğrenebilirim baba adını biliyorum . Lütfen çok zor durumdayım intiharı düşünür oldum yönetici arkadaşlar forumda arayın demeyin inanın tüm forumlarda sizin forumunuzdada altını üstüne getirdim denemediğim yöntem kalmadı ne yapayım çaresiz kaldım açtım anlayış göstereceğinizi umuyor yardım edeceğinizi tahmin ediyorum son ümidim sizssiniz .

BattleFury

Kayıtlı Üye
ooo :D doğru zamanı kolla en iyisidir.. birazda büyü yardımcı olabilir tabikide :D bak Şahmeran Duası diye arattır forumda ve "güçlü dilek büyüsü" diye bir şeyde var onada bakabilirsin :) denenmiştir. ;)

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu kişi ile herhangi bir bağınız yokise yapacağınız uygulamaların hiçbiri, hiçbir işe yaramayacaktır. Ve bizler uygulamalarda mucize yaratmıyoruz. Haşa bizler tanrı değiliz. Sadece olacak olayları ve kaderinizde olma ihtimali olan olayları öne çekeriz ya da kaderlerdeki seçilecek yolları seçtirebiliriz. Bu yollar size çıkmıyorsa bizler hiçbir şey yapamayız.

melankolik

Kayıtlı Üye
ooo :D doğru zamanı kolla en iyisidir.. birazda büyü yardımcı olabilir tabikide :D bak Şahmeran Duası diye arattır forumda ve "güçlü dilek büyüsü" diye bir şeyde var onada bakabilirsin :) denenmiştir. ;)

Şahmeran duasına başladım teşekkür ederim.

Evet Kağıtla yapılan dilek büyüsünü denemiştim 1-2 hafta oluyor ufak kıpırdanmalar bir umut doğdu aslında bu kağıtlı uygulamada.

Bu kişi ile herhangi bir bağınız yokise yapacağınız uygulamaların hiçbiri, hiçbir işe yaramayacaktır. Ve bizler uygulamalarda mucize yaratmıyoruz. Haşa bizler tanrı değiliz. Sadece olacak olayları ve kaderinizde olma ihtimali olan olayları öne çekeriz ya da kaderlerdeki seçilecek yolları seçtirebiliriz. Bu yollar size çıkmıyorsa bizler hiçbir şey yapamayız.

yule cevabınız için teşekkür ederim.Dilek büyüleri vefkler veya sizin önerebileceğiniz temas olmadan olan bir parçası olmadan olan uzaktan beni tanımıyorsa yapabileceğimiz hiçmi yoktur ? tüm kapıları kapattınız sehpama tekmeyi vurmayın lütfen :hang:

yule

Yönetici
İş
Şahmeran duasına başladım teşekkür ederim.

Evet Kağıtla yapılan dilek büyüsünü denemiştim 1-2 hafta oluyor ufak kıpırdanmalar bir umut doğdu aslında bu kağıtlı uygulamada.

yule cevabınız için teşekkür ederim.Dilek büyüleri vefkler veya sizin önerebileceğiniz temas olmadan olan bir parçası olmadan olan uzaktan beni tanımıyorsa yapabileceğimiz hiçmi yoktur ? tüm kapıları kapattınız sehpama tekmeyi vurmayın lütfen :hang:
Maalesef ki elinizde materyalde olsa böyle bir durumda bu kişiyle herhangi bir bağınız yok ise ve bu kişi sizin kaderinizde de yok ise, (ki kaderinizde yok gibi de görünüyor ama ayrıntıları tabi bilemiyorum) bu iş kesinlikle olmaz.

Sadece anne adını bilsek yeter mı sayın yule?

Uygulamalarla ilgili soruyorsanız bu soruyu sadece anne adını bilmemizle olacak uygulamalar var. Ama uygulamaların başarısı için yapılacak olan çalışmada kişi bilgileri anne adı ve o kişiye ait materyaller olması gerekiyor. Artı olarak yapılacak uygulamada hesaplamalar büyük bir yer tutar. Bu uygulamalar içinde doğum tarihini bilmek gerekir.

gümüş

Kayıtlı Üye
merhaba

platonik olarak sevdiğim birisi var beni tanımıyor ve benden uzakta aynı şehirdeyiz ama ben ona yıllar yılıdır aşığım hiç unutamıyorum resimleri var elimde ama o beni hiç görmedi bilmedi tanımıyor ve benden uzakta şimdi üstadlardan ricam onu bana körkötük aşık edecek ayağıma getirecek bir uygulama . Yani beni bulmasını sağlayabilirmiyiz anne adını öğrenebilirim baba adını biliyorum . Lütfen çok zor durumdayım intiharı düşünür oldum yönetici arkadaşlar forumda arayın demeyin inanın tüm forumlarda sizin forumunuzdada altını üstüne getirdim denemediğim yöntem kalmadı ne yapayım çaresiz kaldım açtım anlayış göstereceğinizi umuyor yardım edeceğinizi tahmin ediyorum son ümidim sizssiniz .

Anladığım kadarı ile temel sorun arada hiç iletişim olmaması ve kişi sizden habersiz olması. O zaman önce var olduğunuzu göstermek lazım.

Yanından geçerken üzerine çay dök, kola dök , ya da ayağına bas, çarp omuz at ya ne bileyim öyle bişeyler yani bir şekilde seni farketmesini sağla , ilk iletişimi meydana getir sevgili melankolik arkadaş, sonrası Allah Kerim ,)

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Sayın yule hiç tanımıyorum fakat ailesinin tüm adını ve dogum tarihini gün ay yıl olarak biliyorum.Uygulamaları yazabilir mısınız peki?

yule

Yönetici
İş
Uygulama denenebilir ama başarı oranı % 5 tir. Çünkü hiç duygu olmadan hiçbirşey ortada olmadan bir işlemin başarı olanı inanılmaz düşüktür.

yule

Yönetici
İş
Uygulama derken özel bir uygulamadan bahsetmedim. Genel uygulamalardan bahsettim. Özellikle bir uygulama değil yani bahsettiğim. Bu konuda bu yüzden size yardımcı olamayacağım. Site içerisinde yapabilecğeiniz bir uygulamayı seçebilirsiniz.

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Uygulamalar genellikle materyaller ile yapılıyorsa bende materyalsiz yapilabilen bir uygulama biliyorsunuz sandim.Teşekkür ederim.

melankolik

Kayıtlı Üye
Varlıklar araya sokulsa ? onu bana getirse olmazmı böyle birşeyin başarı oranı nedir.Ve bunu yapabilecek birini tanıyormusunuz ?

kirlikedi

Kayıtlı Üye
ben de benzer bir durumda kalmıştım birkaç yıl önce. Yaşım küçüktü ve istanbul'da yaşayan birine aşık olmuştum. Ne şekilde ilişki yaşayabiliriz? Nasıl karşılaşırız diye düşünürken bana büyü yaptırmamı söylediler. Önemli olan da onun beni tanıması, eşyasının olması vs. kişisel bilgilerini ben de biliyordum. Baktım olacak gibi değil ÖSS' ye hazırlandım, kazandım ve İstanbul'a geldim. Onunla tanıştım, büyüye gerek kalmadan yakınlaşmaya başladık sonrasında ben soğudum. :) Size tavsiyem, ilk olarak imkanları zorlamanız yönünde olacak. Sonrasında şaşıracağınız sonuçlarla karşı karşıya kalıyorsunuz :)

yule

Yönetici
İş
Varlıklar araya sokulsa ? onu bana getirse olmazmı böyle birşeyin başarı oranı nedir.Ve bunu yapabilecek birini tanıyormusunuz ?

Ayrıntılı olarak ifade ettiğimi sanıyordum ama anlaşılmamış sanıyorum. Arkadaşlar uygulamanın ne olduğu önemli değil. Bunların hepsine uygulama diyorum. Hangi uygulamalar olursa olsun (ister varlıklı, ister okumalı, ister yedirmeli ve içirmeli) bu uygulamanın bu şekilde başarı oranı %5 ve altındadır.

BattleFury

Kayıtlı Üye
pekii tanıdıgımız, konusmuslugumuzun oldugu ve sizin ne yaptıgınıza ilgi duyan birisi var ise buna yapılacak uygulaman bu arkadasınkinden daha gecerli olur degil mi? :)
Bu durumda bence Melankolik arkadaşımız o kız ile bir konusabilir yanii bir yakınlık gosterebilir (?) sizcede uygun olabilirmi Yule?

melankolik

Kayıtlı Üye
pekii tanıdıgımız, konusmuslugumuzun oldugu ve sizin ne yaptıgınıza ilgi duyan birisi var ise buna yapılacak uygulaman bu arkadasınkinden daha gecerli olur degil mi? :)
Bu durumda bence Melankolik arkadaşımız o kız ile bir konusabilir yanii bir yakınlık gosterebilir (?) sizcede uygun olabilirmi Yule?

Görmek gibi bir şansım şuan için yok malesef. :( çok zor durumdayım yıllar oldu ölmek istiyorum artık .

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Meditasyon yap, beyin gücünü kullan. Bu konuyla ilgili bir çok bilgi mevcut sitede. İşe yaradığını da biliyorum şahsen :)

yule

Yönetici
İş

Evet en azından konuşabileceğiniz tarzda bir kişi olması gerekiyor. Hiçbir bağlantınız olmayan biri ile nasıl bir bağlama gerçekleşebilir. Yani sizin için uygun olabilir. Yanlız şöyle bir durum var. Kendiniz birşeyler uygulamaya çalışırken hata yaparsanız kısmetinizi ve kaderinizi sonsuza kadar da bağlama riskiniz var. Yanlış bir uygulama da bir o kadar tehlikeli. İşin bu tarafını da düşünmenizi öneririm.

BattleFury

Kayıtlı Üye
Evet en azından konuşabileceğiniz tarzda bir kişi olması gerekiyor. Hiçbir bağlantınız olmayan biri ile nasıl bir bağlama gerçekleşebilir. Yani sizin için uygun olabilir. Yanlız şöyle bir durum var. Kendiniz birşeyler uygulamaya çalışırken hata yaparsanız kısmetinizi ve kaderinizi sonsuza kadar da bağlama riskiniz var. Yanlış bir uygulama da bir o kadar tehlikeli. İşin bu tarafını da düşünmenizi öneririm.

Doğrudur katılıyorum.. bn aslında yorumumda, melanKolik isimli kişiye bir ornek vermeye calsımıstım sizin lafınızlada bagdaslastırınca daha uygun olacagını ve anlayabilecegini dusunmustum MelanKolik'in.. Yanii kısacası hiçbir bagınız olmayan birine baglama yapmak saçmalık gibi :D