Rüyalarımla ilgili acil yardım

Ovalia

Kayıtlı Üye
Küçüklüğümden beri olacak olayların bazılarını kesitler halinde rüyalarımda görüyorum. Dejavu hissini de sık sık yaşıyorum ve rüyalarımda hep uçuyorum. Uçmam ayaklarımı yere sürtüp yavaş yavaş havalanmaya başlamamla başlıyor. Uçarken rüzgarı bedenimde hissediyorum ve rüzgarı içime çekiyorum. Üstelik çok canlı olduğumuda hissediyorum. Ve rüyalarımda uçtuğum zamanların rüya olmadığını düşünüyorum ve herkeze uçtuğumu gösteriyorum. Rüyalarımda öpüştüğümde sabah uyandığımda dudaklarımda beni öpen tadı alıyorum. Rüyamda endişeliysem uyandığımda da endişeli oluyorum. Rüyalarımı da uyandığımda gayet net bir şekilde hatırlıyorum. Üstelik sk sık gözlerimin kararması ve insanların düşüncelerini, sayıları tahmin edebilme yeteneğim var ve bir duyduğumu bir daha unutmam. Hayvanlarda bana zarar vermez. Ve cisimlerden de enerji alabiliyorum ve kafamda sürekli matematik işlemleri yapıyorum. Koku ve işitme duygum da çok gelişmiştir. Yabancı dile de eğilimim var bunlar hakkında bilgi verirseniz sevinirim..

mally

Kayıtlı Üye
Evet yetenekleriniz var gibi görünüyor. Ne gibi bir yardım istiyorsunuz?