enerji temizliği işe yaramadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maxmax

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar bir terapiste gittim negatif enerji temizliliği yaptırmak için işe yaramadı sorunlarım çözülmedi
benim El ve ayak parmak aralarında sanki birşeyler var ayak ve kol dirsek büküm yerlerindede sanki birşey var vucudunda gögüsümün iki tarafındada var sırtımdada var başımın iki tarafındada bu bölgelerde aşırı var vucudumun diğer yerlerinde normal var yani şöyle diyebilirim insan banyo yaptıktan sonra kendini hafif hisseder ya ben hafif hissetmiyorum üzerime çökmüş bir ağırlık var bir de durup dururken sağımda solumda hertarafımda 10 saniyede bir kaşıntı benzeri bir his var
benimle konuşan bir şey yok ama onun varlığını biliyorum onun var olduğu yerlerde onunla süreklli uğraşmak zorunda kalıyorum çalıştığım ortamda bu yüzden zor durumda kalıyorum bu problemim yüzünden oramla buramla uğraşınca insanlarda yanlış anlıyor bunun tam olarak nasıl birşey olduğunu bilmiyorum tam olarak teşhisi koymak lazım ve sonrasında gerekeni yapmak gerekir diye düşünüyorum bunun teşhisini nasıl koyabiliriz sizcde ne olabilir

bu sorunu bilen ve çözümüne ulaşabileceğim arkadaşlardan acil yardım bekliyorum

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sitede negatif enerjilerden arınmak için bir sürü yöntem mevcut. Ancak size en basit ve en etkili yöntemi önereceğim. Banyo yaptıktan sonra bir kaba bir avuç kadar deniz veya kaya tuzu koyun biraz suyla çözeltin. Bütün vücudunuzu bu tuzla ovun, kalanı başınızdan dökün. Sonra durulanırsınız. Ovarkende tüm negatif enerjiden vücudunuzu arındırdığınızı düşünün ve niyet edin.
Vücudumdaki tüm negatif enerjilerden arınıp, temizleniyorum.Hemen şimdi, öyle olsun.
En son işiniz bittiğinde de teşekkür etmeyi unutmayın.
Tuz kadim bilgilerde negatif enerjiyi yakar, yok eder.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

maxmax

Kayıtlı Üye
negatif enerji derken siz normal bildiğimiz enerjiden mi bahsediyorsunuz
yoksa insanda bulunan enerji kanallarına giren ruhlarımı kasdediyorsunuz

origanum

Yönetici
negatif enerji derken siz normal bildiğimiz enerjiden mi bahsediyorsunuz
yoksa insanda bulunan enerji kanallarına giren ruhlarımı kasdediyorsunuz

Enerji kanallarına ruh girmez.
Varlık musallatını ifade etmek istediyseniz onun temizliği ayrıdır. Kimse onun yöntemini burada açıklamaz, onu medyumlar temizler.
Bazı konuları az bilmek hiç bilmemekten de kötüdür. Teorik bilgi eksikliğinizi sitedeki tüm konuları okuyarak giderebilirsiniz isterseniz. Böylece ortaya hem garip ifadeler çıkmaz hem de hangi konuda ne denmiş olduğu anlaşılır.
Bir tavsiye, her terapist olduğunu iddia eden kişilere gitmeyin.

vatandasss

Kayıtlı Üye
peki bu tuzlu suyla vücudu ovma meselesi denize girdiğimizde de geçerli olur mu? malum tatil zamanı...denize girdiğimizde aynı hissiyatla yapsak etkisi aynı olur mu yoksa dediğiniz şekilde mi yapılması gerekir sayın embriyo?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Denize girme imkanınız varsa çok çok etkilidir. Vücudunuzu ovmanıza bile gerek yok, niyet edin yeter.

maxmax

Kayıtlı Üye
bir de nörolojiye gitmeyi deniyeceğim belki sinirlerin etkisi olabilir belki

origanum

Yönetici
bir de nörolojiye gitmeyi deniyeceğim belki sinirlerin etkisi olabilir belki

Bol bol uyuşturucu ilaç verirler. İyileşmez ancak uyuşur ve umursamaz hale gelirsiniz. Yani sorununuz sizle kalır ömür boyu sadece artık sizin için pek önemli olmadığını düşünmeye başlarsınız. Tedavi sayılmaz.

schutze07

Kayıtlı Üye
Ayrıca tuz vücutta mükemmel peeling etkisi yapıyoryumusacık,tesekkurler Origanum.

maxmax

Kayıtlı Üye
nörolojiye gittim kolestorol ve şeker tahlili yaptırmamı istedi bana inandırıcı gelmedi zaten dorununuzu anlamadım dedi
ozaman birde psikoloğa gideyim bakalım o nediyecek
akademi larimara söz verdim fabrika taşınıyor ozaman işten çıkıp ankaraya gidip 15 gün kalıp akademi larimarda tedavimi yaptıracağım buradakiler hiçbirşey anlamıyor

origanum

Yönetici
nörolojiye gittim kolestorol ve şeker tahlili yaptırmamı istedi bana inandırıcı gelmedi zaten sorununuzu anlamadım dedi
o zaman birde psikoloğa gideyim bakalım o ne diyecek
akademi larimara söz verdim fabrika taşınıyor o zaman işten çıkıp ankaraya gidip 15 gün kalıp akademi larimarda tedavimi yaptıracağım buradakiler hiçbirşey anlamıyor

Modern tıp olmaz demiştim zaten:D Sadece kanınızı almaya kalkmışlar şükredin:D
Psikologla da zaman kaybetmeyin sadece oyalar.
Ankarada tedavi boyunca kalma düşünceniz ile en doğru kararı vermişsiniz nihayet. Tebrikler ve geçmiş olsun şimdiden.

maxmax

Kayıtlı Üye
psikiyatriye gittim dediki hocalar-alternatif tıp gibi şeylere inanmayın dedi sorununuz psikolojik ama sorunun sebebini biraz tedaviden sonra belli olacak dedi

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
Bol bol uyuşturucu ilaç verirler. İyileşmez ancak uyuşur ve umursamaz hale gelirsiniz. Yani sorununuz sizle kalır ömür boyu sadece artık sizin için pek önemli olmadığını düşünmeye başlarsınız. Tedavi sayılmaz.

Bana vermişlerdi görseniz kim ne dese hemen yapıyodum , Berika bulaşık yıka , Berika evi temizle , Berika git şunu al filan .
Ayrıca bunun gibi ilaçlar kısırlığa da neden oluyomus heralde ? oyle duymstm , bunun yerıne dogal yontemlerı deneyebılırsın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...