Arkadaşıma Aşık Tanrı, Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
y.koruma.ama ÅŸimdilik sadece annelik.
Merhaba pagan arkadaşım, yardıma her zaman varım. Ama söylemeliyim, sakın olaki hocalara falan götürüp ters teptirmeyin öncelikle. Varlık şu anda sakin, bırakın halen öyle kalsın. Anladığım arkadaşını kurtarıp, onun kalbine girmeye hazırlanıyorsun. Böylesi bir vaka seni ürküttüyse eğer, kendi ritüelini gerçekleştiremiyeceğini umarak, yardıma hazırım diyorum. Öncelikle belirtmeliyim ki demonlar büyü kanalıyla insanlara musallat olmazlar. Arkadaşınız bir ritüelin içinde bulundu ve ruh kapısı açık olduğundan o varlık onun kanalıyla sizlerle iletişimde bulundu. Bedel alırlar. Anladığım seni de rahat bırakmadığı, senin arkadaşına olan ilginin farkında olduğundan seni vazgeçirene, korkutup kaçırana kadar da uğraşacaktır. Bütün sinir sistemini bozacağını sakın unutma. Arkadaşını transa girmemesi konusunda uyar lütfen. Bunu kendin için bile lütfen yaptırma. Yanında kalıyorsa eğer, onunla olduğunda onunla ilgilenmiyormuş gibi davranmalısın. Şunu bilmeni isterim ki, asla onları hafife almamanız gerekir. Tekrar söylüyorum, yardıma hazırım, şimdilik saygılarımla.

mally

Kayıtlı Üye
Kişisel olarak tüm dinlere ve tüm canlılara saygılıyım.Siz moderatör,bir forumcuya uyarıda bulunmuş yorumunu saygılı bulmadığınızı belirtmişsiniz ve " fikrinizi merak eden olmadı" diyerek forumcuyu terslemişsiniz,peki siz burda bu forumcuya bunu yazarken saygı sizin tarafınızdan ihlal edilmiş olmuyor mu?İnsanlar forumlarına başlarken siz site yöneticilerine çoğunlukla "sayın" başlığı ile hitapediyorken,siz hangi üstün vasıflarınızla insanları azarlıyor "ceza yazarım haa" mealinde göz dağı veriyorsunuz?Siz bu forumdaki insanlardan çok yüksek-ulvi kişiler misiniz?Ayrıca formu ilk başlatan kişi " arkadaşlar" diye forumdaşların fikri ve yardımını istemiş,..Sizin " fikrinizi soran olmadı" demeniz biraz havada kalmıyor mu?Ben sizlerin hangi dine mensup olduğunuzu bilmiyorum.Ama ben islam dinine mensup olarak,bu yüce dinin kendisine bağnaz diyenleri bile kucakladığını tüm evrene sevgi ve saygıyı getirdiğini,YANLIŞ KONUŞMALARLA DAHİ OLSA KUL HAKKININ OLDUĞUNU ve bu hakkın helalleşmekten başka ödenme imkanı olmadığını biliyorum.SİZİN AZARLADIĞINIZ YORUMCULARLA HELALLİK İSTEMENİZ GEREK MİYORMU?Bu arada ağaçlar olgunlaştıkça eğilirler misali,ulvi meziyetlere sahip kişiler daha mutevazı ve saygılı olur diye biliyorum..
Toplumumuzda inanlar o kadar baskı altında kalıp ezilmişler ki ezilmek "forum" gibi ortamlarda bile reva görülür olmuş..Konu belki benim dışımda ama haksızlıklara hiçbir zaman seyirci kalamıyorum,yoksa niyetim kimseyi kırmak değil,sevgiler...:oops:

Biz de sizin gibi tüm dinlere ve tüm canlılara saygılı olduğumuzdan, uyarı alan üyenin, uyarıya konu olan mesajındaki başka dini aşağılayan düşüncesine hitaben bu cevabı verdik. Önceki mesajını okusaydınız görürdünüz ama işn kolay kısmına kaçıp yargılamayı, kolay olanı seçmişsiniz. Adalet anlayışınız parmak ısırtıyor.

Bahsettiğiniz toplumsal baskı altında ezilmeden kendinizi korumaya çalışınız ki bu gibi durumlar karşısında tepkinizi ölçecek kadar sağlıklı düşünebilin. Bu "üstün vasıflarımız ve mükemmel yargı yeteneğimiz" ile size tavsiyemizdir.

ağzına saglık valla ama hataların var bunları modlar yapmıyor bunları hep mavi renkli asabi kişi yapıyor yani origanum. herşeyi kitliyor işine geldigi gibi davranıyo herkesi azarlıyo, forum sahipleri bunu görmüyormuı merak ediyorm üstelik forum sahipleri kişisel gelişimci en iyi onların bilmesi gerekli. origanum bunu okuaycak benide banlicaktır kitlicektir egercesareti varsa sitede anket açsınlar origanumu bu sitede istemeyenler diye herkes onun gitmesinden yana oy kullanmazsa neyim çnükü çok azarlayaıcı bu kadarına pes, sanki elime ekmek veriyo ne geregin var be giderim BAŞKA SİTE LİNKİ VERMEK YASAKTIR sitesine burada ne işim var senin gibi negatif bir insanın sitesinde

gelen varsa gelsin güzel bi ste insan azarlanmıyo en azından MOD NOTU: BAŞKA SİTE LİNKİ VERMEK YASAKTIR.

olamazsınzaten ama sana olurlar ezik

Başkasının üzerinden oynayarak kendi sitesinin reklamını yapmaya çalışan bir "zeki" vatandaş daha. Ah "sizin gibiler"e nasıl bağışıklığımız olduğunu bilecek ve beyhude uğraşlarınıza bir son verecek kadar bu sitede vakit geçirseniz...

Sevgili Origanum'un, işinin ehli üstadımızın adını ağzınıza bile almaya kalkışmayın. Size söyleyecek söz çok ama şimdilik yasaklanmanız için gerekli işlemlerle meşgul olacağım. Geldiğiniz yerde kalarak mutlu olmaya çalışmanızı dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...