Arkadaşıma Aşık Tanrı, Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deadfingers

Kayıtlı Üye
İş
VETERINER
Çünkü tahminlerimle olan hiç bir şey örtüşmemişti. Etrafımda bu olaya şahit olmuş 4 gerçek kişi var. Ben sadece yardım istedim. Ayrıntı asla veremiyorum. Anlayabiliyormusunuz? Hayır, anlamıyorsunuz. Sayın yule, ayrıca sizin dediğinizi yaptım. Ama arkadaşım benden huzursuz oldu ve sorularıma cevap vermedi. Ortak arkadaşımıza bir yetenek verdiler ayrıca.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Arkadaşınızın rahatsız olmaması gerekiyordu. Anlaşılan arkadaşınız bedensiz enerjilerle besleniyor şu an. Bu yüzden bunu burada size anlatamam. Detaylı şekilde konuşmak gerekiyor bunu. Çözümden önce bir bakım şart zaten. Çözüm yolunu o bağlantıda görebiliriz. İsterseniz özel mesajla tam olarak açıklayabilirsiniz. Taktir sizindir. Sevgiyle...

aşk1

Banlı Kullanıcı
Sayın yule, genelde idrarımla yıkanırım. Odamda tılsımlar var korunmak için ama şimdi hiç birini istemiyorum. Ayna kullanmıyorum evimde mesela. Gece aynaya karşı duş alma isteği geldi ve 4'te kalkıp duş aldım ama kız arkadaşım benim evimde olmadığını söylüyor.

İdrarla yıkanmak, niye neden böyle bir şey yapıyorsun? Hiç su kullanmıyormusun idrarla yıkandıktan sonra?

deadfingers

Kayıtlı Üye
İş
VETERINER
İdrarla yıkandıktan sonra şampuanlanıyorum tabi ki de. İdrar içen bazı kimseler var hatta, duymadınız mı hiç? Pisliğe pislik bulaşmaz. Bu cinlerden koruyan bir yoldur.

SabnocK

Kayıtlı Üye
Sadece sizin anlattığınız kadarı ile size yardımcı olabilirim. Şunu yapmanız gerekiyor. Bir duş alın. Yanlız bu duşu tuzlu ve sirkeli bir su ile alın. Sonra eğer bulunduğunuz yer müsaitse kapıya pencerelerin önüne tuz koyun. Bunları yaptığınız zaman eğer bir rahatlama yaşıyorsanız dediğiniz gibi bir musallat olmuş olabilir. Bu söylediğimi yaptığınız zaman eğer rahatlama olursa bu rahatlama 7 gün sürer ve tekrar 7 gün sonra eski halinize gelirsiniz. Eğer bir rahatlama olmuyorsa biliniz ki bu durum enerjisel ve varlıksal bir durum değil. O zaman başka bir şey öneririm.

Tuzlu su insanı zaten rahatlatır. Yani varlık olsun, olmasın. Bir çözüm gibi görünmedi ama denemekten zarar çıkmaz herhalde. Ki bu durum paranoyak bir hal almış. Ama buna benzer bir şey yaşamadığım için yorum yapmak haddim değil.

Sayın yule, genelde idrarımla yıkanırım. Odamda tılsımlar var korunmak için ama şimdi hiç birini istemiyorum. Ayna kullanmıyorum evimde mesela. Gece aynaya karşı duş alma isteği geldi ve 4'te kalkıp duş aldım ama kız arkadaşım benim evimde olmadığını söylüyor.

Bağnaz müslümanlardan betersiniz. Bu kadar inanış fazla bence. Ama tercihler tartışılmaz, saygı duyuyorum.

mally

Kayıtlı Üye
Bağnaz müslümanlardan betersiniz.Bu kadar inanış fazla bence.Ama tercihler tartışılmaz,saygı duyuyorum.

Kullandığınız üsluba dikkat edin, kıyaslamanızı veya fikrinizi merak eden olmadı. Saygı duyuyorsunuz gibi durmuyor hiç. Bu bir uyarıdır. Tekerrürü durumunda gereken cezai işlemi yaparız. Size bir de forum kurallarını okumanızı tavsiye ederim.

Forum Kullanımı - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Site Kuralları - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Yamuk17

Kayıtlı Üye
Aslında benim bir tanıdığım var, bunları senin üzerinden alabilir. Sadece ona inanman ve güvenmen gerekiyor. Eğer düşünürsen bana ulaş.

ikbal1505

Guest
Aslında benim bir tanıdığım var, bunları senin üzerinden alabilir. Sadece ona inanman ve güvenmen gerekiyor. Eğer düşünürsen bana ulaş.

Yöneticilerden izin almadan kimse kimse ile iletişime geçemez. İletişim bilgilerinizi vermek yasaktır. Lütfen forum kurallarını okuyunuz. İyi forumlar.

alin

Kayıtlı Üye
Sitede, özel iletişim bilgileri vermek yasaklanma sebebidir. Tüm üyelerimizin, site kurallarını okuduğunu farz ediyoruz. Herhangi talep ya da yardım isteği varsa site yönetimine bildiriniz.

alizuhal

Kayıtlı Üye
Konuyu açan kişi ilk mesajında hem "Bana suretini gösterdi" diyor, hem de "inanıp inanmamak arasında kaldım" diyor. Foruma yeni üye oldum, forum kurallarını aşarsam kusuruma bakmayın fakat merak ettiğim iki şey var: Birincisi buradaki arkadaşların yaş ortalaması, ikincisi forumdaki kişiler arası özel iletişimin yasak olmasının sebebi. Aydınlatırsanız çok mutlu olacağım. İyi forumlamlar.

mally

Kayıtlı Üye
Konuyu açan kişi ilk mesajında hem "Bana suretini gösterdi" diyor hem de "inanıp inanmamak arasında kaldım" diyor. Foruma yeni üye oldum forum kurallarını aşarsam kusuruma bakmayın fakat merak ettiğim bir şey var. Birincisi buradaki arkadaşların yaş ortalaması ikincisi forumdaki kişiler arası özel iletişimin yasak olmasının sebebi. Aydınlatırsanız çok mutlu olacağım. İyi forumlamalar.

Siteye üye olmada bir yaş sınırı yok, 7'den 77'ye üyelerimiz var diyebiliriz.

Üyeler arası özel iletişim ve diğer düzenleme / kurallar için buyurun:

Sevgi ve ışıkla

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Kullandığınız üsluba dikkat edin, kıyaslamanızı veya fikrinizi merak eden olmadı. Saygı duyuyorsunuz gibi durmuyor hiç. Bu bir uyarıdır. Tekerrürü durumunda gereken cezai işlemi yaparız. Size bir de forum kurallarını okumanızı tavsiye ederim.

Kişisel olarak tüm dinlere ve tüm canlılara saygılıyım.Siz moderatör,bir forumcuya uyarıda bulunmuş yorumunu saygılı bulmadığınızı belirtmişsiniz ve " fikrinizi merak eden olmadı" diyerek forumcuyu terslemişsiniz,peki siz burda bu forumcuya bunu yazarken saygı sizin tarafınızdan ihlal edilmiş olmuyor mu?İnsanlar forumlarına başlarken siz site yöneticilerine çoğunlukla "sayın" başlığı ile hitapediyorken,siz hangi üstün vasıflarınızla insanları azarlıyor "ceza yazarım haa" mealinde göz dağı veriyorsunuz?Siz bu forumdaki insanlardan çok yüksek-ulvi kişiler misiniz?Ayrıca formu ilk başlatan kişi " arkadaşlar" diye forumdaşların fikri ve yardımını istemiş,..Sizin " fikrinizi soran olmadı" demeniz biraz havada kalmıyor mu?Ben sizlerin hangi dine mensup olduğunuzu bilmiyorum.Ama ben islam dinine mensup olarak,bu yüce dinin kendisine bağnaz diyenleri bile kucakladığını tüm evrene sevgi ve saygıyı getirdiğini,YANLIŞ KONUŞMALARLA DAHİ OLSA KUL HAKKININ OLDUĞUNU ve bu hakkın helalleşmekten başka ödenme imkanı olmadığını biliyorum.SİZİN AZARLADIĞINIZ YORUMCULARLA HELALLİK İSTEMENİZ GEREK MİYORMU?Bu arada ağaçlar olgunlaştıkça eğilirler misali,ulvi meziyetlere sahip kişiler daha mutevazı ve saygılı olur diye biliyorum..
Toplumumuzda inanlar o kadar baskı altında kalıp ezilmişler ki ezilmek "forum" gibi ortamlarda bile reva görülür olmuş..Konu belki benim dışımda ama haksızlıklara hiçbir zaman seyirci kalamıyorum,yoksa niyetim kimseyi kırmak değil,sevgiler...:oops:

origanum

Yönetici
Kişisel olarak tüm dinlere ve tüm canlılara saygılıyım.Siz moderatör,bir forumcuya uyarıda bulunmuş yorumunu saygılı bulmadığınızı belirtmişsiniz ve " fikrinizi merak eden olmadı" diyerek forumcuyu terslemişsiniz,peki siz burda bu forumcuya bunu yazarken saygı sizin tarafınızdan ihlal edilmiş olmuyor mu?İnsanlar forumlarına başlarken siz site yöneticilerine çoğunlukla "sayın" başlığı ile hitapediyorken,siz hangi üstün vasıflarınızla insanları azarlıyor "ceza yazarım haa" mealinde göz dağı veriyorsunuz?Siz bu forumdaki insanlardan çok yüksek-ulvi kişiler misiniz?Ayrıca formu ilk başlatan kişi " arkadaşlar" diye forumdaşların fikri ve yardımını istemiş,..Sizin " fikrinizi soran olmadı" demeniz biraz havada kalmıyor mu?Ben sizlerin hangi dine mensup olduğunuzu bilmiyorum.Ama ben islam dinine mensup olarak,bu yüce dinin kendisine bağnaz diyenleri bile kucakladığını tüm evrene sevgi ve saygıyı getirdiğini,YANLIŞ KONUŞMALARLA DAHİ OLSA KUL HAKKININ OLDUĞUNU ve bu hakkın helalleşmekten başka ödenme imkanı olmadığını biliyorum.SİZİN AZARLADIĞINIZ YORUMCULARLA HELALLİK İSTEMENİZ GEREK MİYORMU?Bu arada ağaçlar olgunlaştıkça eğilirler misali,ulvi meziyetlere sahip kişiler daha mutevazı ve saygılı olur diye biliyorum..
Toplumumuzda inanlar o kadar baskı altında kalıp ezilmişler ki ezilmek "forum" gibi ortamlarda bile reva görülür olmuş..Konu belki benim dışımda ama haksızlıklara hiçbir zaman seyirci kalamıyorum,yoksa niyetim kimseyi kırmak değil,sevgiler...:oops:

Peki siz konuyu bilmeden neden bu şekilde tepki gösteriyorsunuz? Bir üye site sahibine alenen hakaret ediyor ve bölüm moderatörü de onu uyarıyor. Siz de o saygıdan yoksun üyeyi tutuyor ve davranışını benimsiyor iseniz kendi vaziyetinizi de belli edersiniz. Bu durumda size de o üyeye yapılan davranışın aynısını almak düşer.
Bu arada kimse size inancınızı sormadı sormaz da kimseyi de ilgilendirmez, inancınızın özelliklerini de sormadı sormaz da bu sitenin konusu içinde değil. Özellikle belirtmeniz anlam taşımıyor ancak niyetiniz farklı ise başka bir düşünceniz varsa bu da diğer üyelerimizi hiç ilgilendirmez sizin sorununuz.
Bu durumda, sitemizin kuralları olduğunu ve ciddi şekilde uyulmasını istediğimizi, taviz vermediğimizi tekrar hatırlatırım.

golgeler

Banlı Kullanıcı

ağzına saglık valla ama hataların var bunları modlar yapmıyor bunları hep mavi renkli asabi kişi yapıyor yani origanum. herşeyi kitliyor işine geldigi gibi davranıyo herkesi azarlıyo, forum sahipleri bunu görmüyormuı merak ediyorm üstelik forum sahipleri kişisel gelişimci en iyi onların bilmesi gerekli. origanum bunu okuaycak benide banlicaktır kitlicektir egercesareti varsa sitede anket açsınlar origanumu bu sitede istemeyenler diye herkes onun gitmesinden yana oy kullanmazsa neyim çnükü çok azarlayaıcı bu kadarına pes, sanki elime ekmek veriyo ne geregin var be giderim BAŞKA SİTE LİNKİ VERMEK YASAKTIR sitesine burada ne işim var senin gibi negatif bir insanın sitesinde

golgeler

Banlı Kullanıcı
gelen varsa gelsin güzel bi ste insan azarlanmıyo en azından MOD NOTU: BAŞKA SİTE LİNKİ VERMEK YASAKTIR.

gümüş

Kayıtlı Üye
ağzına saglık valla ama hataların var bunları modlar yapmıyor bunları hep mavi renkli asabi kişi yapıyor yani origanum. herşeyi kitliyor işine geldigi gibi davranıyo herkesi azarlıyo, forum sahipleri bunu görmüyormuı merak ediyorm üstelik forum sahipleri kişisel gelişimci en iyi onların bilmesi gerekli. origanum bunu okuaycak benide banlicaktır kitlicektir egercesareti varsa sitede anket açsınlar origanumu bu sitede istemeyenler diye herkes onun gitmesinden yana oy kullanmazsa neyim çnükü çok azarlayaıcı bu kadarına pes, sanki elime ekmek veriyo ne geregin var be giderim MOD NOTU: BAŞKA SİTE LİNKİ VERMEK YASAKTIR. sitesine burada ne işim var senin gibi negatif bir insanın sitesinde

Buyrun valla, mani olmayalım.

HeLga

Kayıtlı Üye
Az düzgün konuşş golgeler Ne yapmaya çalışıyorsun
konuşma tarzına bak ezik felan ? ?
madem beğenmediniz şikayet ediyorsunuz size burda dur diyen yok
Ayrıca sayın origanum hakkında dediklerinizede katılmıyorum
Ve benim gibi katılmayan pek çok üye vardır...
Kendi doğrularınızı kendinize saklayın saçma sapan işler yapmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...