Sabun İle Ölüm Büyüsü

sudaki_izim

Kayıtlı Üye
İş
financial adviser
sabun büyüsü sanıl bozulur bilgi verir misiniz arkadaşımın başından bela ve hastalık eksik olmuyor onunla uğraşanlarda çok büyünün bozulması için ne yapabiliriz yazar mısınız.

baysal01

Kayıtlı Üye
Kötülük hep böyle internetten yayılıyor işte. Forum yönetiminede bu konudaki hassasiyetinden dolayı teşekkür ederim.

castieloflords

Kayıtlı Üye
40 iğneye , tanesine 1000 taneden 40.000 tane kelime söylemekten bahsediyorsun.Bunları söylersem büyü bana yapılmış kadar olur yorulurum zaten

gamzemm

Kayıtlı Üye
Nasıl anladınız aciklarmisizniz nasıl hastalandı

agabey

Kayıtlı Üye
İş
Tedarik Zinciri
Bu büyü uygulaması da hatalı ve eksik, sana şunu söyleyeyim, sabun büyüsünde benim denediğim sadece ayetler değil, ayetler ile tertip edilmiş ervahı görevlendirmemizi sağlayan, türkçe okunuşu ile en az 27 sayfa kadarlık bir azimeti var, ervahı görevlendirmeden istediğin kadar iğne batır, cenaze namazı kıl, olmadı rutubetli mekana göm, en olmadı mezar taşının altına göm, hiçbir işe yaramaz, ben 8 sene kadar önce böyle eksik ve hatalı büyü uygulamasını çok defa denedim, hedef kişi bir mide spazmı dahi geçirmedi, fakat ne zaman geçen sene bendeki tam ve hatasız uygulamayı denedim, hedef kişi önce işinden atıldı, defalarca iş aramasına rağmen, kariyerinin zirvesinde olmasına rağmen kaliteli bir iş bulamadı, en düşük maaşlarla çalışmaya başladı, iş yerinde kavgalar mı dersin küfürler mi dersin, cep telefonlarına gelen tehdit mesajlarımı dersin, yani hedef kişinin önce sosyal hayatı dengesizleşti, bozuldu, daha sonra küçük ev kazaları geçirmeye başladı, annesi mide kanseri oldu vefat etti, teyzesi kalp krizi geçirdi, koah hastası oldu ve şimdi oksijen tüpüne bağlı can çekişerek yatıyor, en yakın zamanda ölmesi bekleniyor, hedef kişi ise belediyenin lağım işleri ile ilgilenen biriminde işçi olarak çalışmaya başladı, pislik içinde, kötü bir semtte, sürekli olay yeri adı ile anılan, polisin sürekli izlediği bir mahallede yaşamaya başladı, daha sonraları bu hedef kişi psikiyatrik hastalıklar geçirdi, ucuz içilmeyen alkol ve tütün tabakalarını tüketmeye başladı, akciğer kanseri oldu, karaciğeri de iflas etti, hem akciğerlerinden hem midesinden her gün kan kusmaya başladı, en sonunda da önce panik atak hastalığı ileri düzeye ulaştığı için şizofreni teşhisi koydular, daha sonra elleri ve ayakları sürekli titrediği için, kontrolünü sürekli kaybettiği için, parkinson teşhisi koydular, günün 24 saatı ilaç kullanıyordu, ilaç masraflarını yakınları karşılıyordu, onlar da bu durumdan bıkmışlardı, daha sonra epilepsi sara nöbetleri geçirmeye başladı, en sonunda hafızasını yer yer kaybedince alzaymır teşhisi koydular, yakınları para yardımını kesti, ben de bu hedef kişinin artık ölüm yolunda olduğunu anlayınca büyüyü kendim uygulama fasikülümde yer alan bilgilere dayanarak bozdum, demek istediğim sizin verdiğiniz uygulama tamamen eksik ve hatalı, ben bu uygulamayı zaten burada prensiplerim gereğim paylaşmam, ama sizin de hatalı uygulamanız hiç bir işe yaramaz, benim yaptığım uygulamada 27 sayfalık azimeti okuyup ervahı görevlendirdiğimden sonra hedef kişinin başına gelenler beni çok şaşırtmıştım doğrusu, lütfen arkadaşlar denemediğiniz eksik ve hatalı uygulamaları paylaşmayınız.

Peki siz büyüyü bozduktan sonra hedef kişide neler değişti? bir düzelme oldu mu?

APCAĞA

Kayıtlı Üye
hedef kişiye bu kadar eziyet verip de tabi ki gerçek payı ne kadar bilinmez ama,, BEDFORD, bir eksiği var, pakistan menşelli kına alıp ellerine koysun çok mutlu olurdu, ALLAH ıslah etsin ne diyelim.
berheşin. heşin.

nuranee

Kayıtlı Üye
Büyü yapana da yaptırana da Lanet Olsun.

Seymalis

Kayıtlı Üye
Sabun ölümcül onun ölümcül olmayan ve buna benzer başka büyü varmı birde bu konuda yardım istiyorum yöneticilerden yapma değil yaptırma hususunda

hybridvampire

Kayıtlı Üye
büyü yapılan sabunu bulup nereye atıldıysa ordan çıkarıp yok etmen gerek