tuanadolunay

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
merhaba
Çok enteresan bir rüya gördüm dün gece. Rüyamda etrafımda 3 kişi var normalde tanımıyorum ama rüyamda tanıdığım kişilermiş, hep beraber bir yere gidiyoruz orada bir adam var o beni vu grubun içinde ki başka birini satın almak istediğini söylüyor. Daha sonra satın almak istediği diğer kişiyle beraber aşağıya iniyoruz vedalaşacakmısız sonra ben onu öpmek istiyorum ve sırtımı bir duvara yaslıyorum sonra dönüp bakıyorum bu duvar banka duvarıymış. Rüyamda neden banka duvarına yaslandığımı düşünüp tekrar bakıyorum. sonra öpmek istediğim kişi beni öpüyor ve bizi satın almak isteyen adam almaktan vazgeçiyormuş.

Biraz saçmasapan bir rüya türk filimi gibi :D

yuppi_77

Kayıtlı Üye
ilginç bir rüya acaba ne gibi bir anlamı var.....

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Sevmediğiniz bir işi bırakacağınıza işaret ediliyor. Ayrıca bir borcu inkar edebileceğiniz veya geçim sıkıntısı nedeniyle bir dönem elinizin sıkışabileceği de. İlişki veya evliliğinizde monotonluk nedeniyle mutsuz hissedebilirsiniz.

Kendinizle iç hesaplaşma yapıp, şu ana kadar yaşamış olduklarınız ve istekleriniz arasında karşılaştırma yaparak, yeni kararlar alabilir ve buna dair adımlar atabilirsiniz.

O tanımadığınız kişi ile tanışabilir, aranızda oluşacak sıkı dostluk neticesinde kendisinden bir hususta yardım görebilirsiniz.

Sevgiler

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Öncelikle yorumun için çok teşekkür ederim. :)) Yeni rüyama geçecek olursak.

Rüyamda en samimi olan arkadaşımla beraber yolda yürüyoruz. beraber bir mağazaya giriyoruz, mağazanın sol tarafından tren rayları geçiyor. Arkadaşıma bakıyorum saçlarının çok uzadığını fark ediyorum. Girdiğimiz mağazada da mumlar satılıyormuş açık yeşil bir mum satın almak istiyorum. bu mum çok ince bir tabaka halinde oldukça geniş ama doğal taşlar gibi katmanları var. Arkadaşımla beraber başka bir mum daha seçiyoruz oda çok açık pembe ve yukarıda ki mum gibi mumların parasını ödemek istiyorum. Kadın satıcının ellerine bir sürü bozuk para veriyorum. oda yetmiyor avucuna beyaz kağıt parçaları koyuyorum sözde onlar paraymış. sonrasını hatırlamıyorum çok teşekkür ederim :))

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Arkadaşınızla birlikte yeni bir şey tasarlayacaksınız. Bu iş arkadaşınıza itibar kazandıracağa benziyor, fakat kendisi hayalperest eğilimlerde olabilir. Size ise çevre, bağlantılar ve kazanç getirecek.

Bir takım dedikodular duysanızda pek aldırmayacaksınız. Ferah bir dönemin başlangıcında bulunuyorsunuz.

Sevgiler

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
sevgili duman lekesi çok teşekkür ederim.

Dün gece bir rüya daha gördüm. Rüyayı şuan tam olarak hatırlamaya çalışıyorum. Rüyamda kendi odamda yatıyorum ev arkadaşım odama geliyor ve annesinin geldiğini söylüyor. Saklamak istediği eşyaları benim odama saklıyor. Erkek arkadaşı da evdeymiş onuda saklamaya çalışıyor. Sonra kendimi banyoda görüyorum. Yüzümü yıkamaya çalışıyorum arkadaşımda yanıma gelip sabunumu alıp ellerini yıkıyor bende kızıyorum kendi sabununu kullan diye ellerindeki beyaz köpüge bakıyorum. Sonra etrafım birden kalabalıklaşıyor, bana bir gelinlik giydirmeye çalışıyorlar bakıyorum gelinlik bol gibi görünüyor ama giydiğim de üzerime tam oluyor bu sırada gelinlik üstümdeyken balkonda olduğumu görüyorum. Karşı komşum kendi balkonundan yukarıya tırmanmaya çalışıyor. Resmen örümcek adam gibi :) yukarı balkona tırmanıp birşeyler alıyor yada benim yanıma gelmeye çalışıyor. ben düşecek diye korkuyorum fakat düşmeden geri dönüyor. ben hala üstümde ki gelinliğe bakıyorum.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Arkadaşınız bir sıkıntısı nedeniyle sizden yardım isteyebilir. Pişmanlıkları olacak ve bir şeyden vazgeçeceği işaret ediliyor. Bu nedenle son noktada size danışıp ortak hareket etmenizi rica edebilir.

Bir sıkıntınızı atlatmak üzereyken işinize engel olmak isteyenler çıkacak. Sizi ekarte edip yerinize geçmek isteyen, aleyhinize türlü dalavereler çeviren kişilere karşı tetikte olun. Fakat sinirli ve agresif tutum sergilemekten de kaçının.

Elinize tercihli bir fırsat geçecek. İyi düşünüp, değerlendirerek adım atın. Yanlış bir hareket aleyhinize dönebilir. Bir olay gözünüzün önünde cereyan edecek; bir tanıdığınızın mertebe yükselip, sonra tekrar geri düşmesi. Bu size ders niteliği taşıyıp, bundan böyle adımlarınızı temkinli atmanıza neden olacak.

Öte yandan bir hayranınız size açılmak istese de bunu hala yapabilmiş değil. Gelgitleri devam ediyor, fakat sizin bundan bir şekilde haberdar olmanız mümkün.

Sevgiler.

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
merhaba sevgili duman lekesi ,

Çok farklı rüyalar görmekteyim. Son rüyamda yeşil güzel üzümler yiyordum. Asmasından koparıp koparıp yiyorum. sonra köy gibi bir yerdeyim kardeşimle konusuyoruz. Onada o üzümlerden vermek istiyorum sonra arıyoruz fakat bulamıyoruz. Birden bir sokaktayım. Eski bir zamana ait gibi yanımda en yakın arkadaşım var onunla sohbet ediyorz. Bir dükkan var önünden geçiyorum. Bir bakıyorum içinde ev yapımı kızarmış hamur satılıyor. Sanırım satın alıyoruz.

Birde sürekli rüyam da deccalin geldiğini görüyorum ve ondan kurtulmak için sürekli tepede olan bir eve koşuyorum. Hep deccalin gelişiyle yağmur yağıyor ama ben her seferinde o eve girip kurtuluyorum. Sürekli bu rüyayı görüyorum.

egedesouza

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sayın tuanadolunay, Duman Lekesi özel bir nedenden dolayı aramızdan ayrılmak zorunda kalmıştır. Bilgilerinize...