kirlikedi

kirlikedi

Kayıtlı Üye
merhabalar. Hemen rüyamı anlatmak istiyorum.

rüyamda, geç bir saatte arkadaşımla birlikte büyük bir otogardayız. İnsanların yürümediği otobüslerin yol ile durakları arasında girdikleri, otogarın karanlığında yürürken ızgara köfte kokusu alıyoruz. Arkadaşımın parayla alabileceğimizi söylemesi üzerine ilerleryip yüksek bir yere oturuyorum. Arkadaşım siparişi vermek için benden uzaklaşıyor. Buarada oturduğum yer agaç dalı gibi bir yer, yüksekte ve çok rahat değil. Uzun bir süre onu bekledikten sonra, bizim otobüsümüze gitmiş olabileceğini düşünüyorum. İlerde köfte alan bir erkeğin de o köfteyi bana getireceğini yiyip kalkacağımı düşünüyorum fakat, o genç erkek köfteyi kendi oturduğu yere götürüyor. Köftemin gelmeyeceğinden emin olduktan sonra o yüksek yerden aşağı iniyorum ve bir kadının ayakta durmakta zorlandığının farkına varıyorum. Onu belinden kavrayıp baktığı yöne bakıyorum. Bir erkek mastürbasyon yapıyor. Kadına sarılıp ordan uzaklaşmaktan güçlük çekiyorum ve bir yandan da korkuyorum. Ara ara o erkeğe baktığımda aklımda çok fazla menisinin geldiği kaldı. Bir şişeye ve bir sürü peçeteye siliyordu. Biraz uzaklaştıktan sonra otogara giren yola tekrar çıktım. Oranın çıkışı büyük bir dere yatagı gibiydi. U şeklinde ve suyu olmayan dere yatagında, ailemle birlikte yürümeye başladık. Annem kardeşimin elinden tutarak arkadan geldi. Biz babamla önden yürüdük. Ben babama orayı bildiğimi, o da bana bir müdürünün bizim için yaptığı iyilikleri anlattı. Buraya su gelirse boguluacağımızı, çabuk geçmemiz gerektiğini söyledim. Bu defa dedem ve bir kaç aile büyüğümüz daha ordaydı babamla birlikte önden yürüdüler ve uzaklaştılar. Ben annemlerle birlikte U şeklindeki dere yatagının bir ucundan diğer ucuna tırmandım. Tırmandığımızda oraya başka bir dereden ara ara dalgaların vurduğunu gördüm. Hatta çok olmasa da biraz ıslandık. Babamların peşinden gitmek amacıyla sag tarafıma baktığımda bir saray kadar büyük gösterişli bir caminin içindeydik. Bir sürü odaları vardı. Annem oraya geldiğimizde, babamla yolda konuştuklarını ve yıllar önce ölen kuzenimin mezarına ziyarete gideceklerini fakat, bu durumdan çok da memnun olmadığını halamların babamı yönlendirerek götürmeye ikna ettiklerini anlattı. Ben annemi dinlerken imamın ilerden sola doğru hızlıca yürüdüğü bilgisi içime dogdu ve oraya dogru hızlı adımlarla yürürken uyandım.

etkisinde kaldğım bir rüya, şimdiden çok teşekkür ederim.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Kısa bir yolculuğa çıkabilir, bir yakınınızı ziyarete gidebilirsiniz.

Bir ihanete uğramanız söz konusu iken, kıl payı bundan kurtulacaksınız. Bir yardım teklifi ise pek de beklemediğiniz, geçekliğine inanmadığınız bir şahıstan gelecek. Önce cazip gelse de, daha sonra bu kişiye borçlu kalmamayı tercih ederek vazgeçeceksiniz. Bu kişi çok yakın ve samimi bulmadığınız bir akrabanız olabilir.

Bütün bunlar şanssızlık gibi görünüyor olabilir fakat aslen sizin için hayırlı gelişmeler. Birine yapacağınız karşılıksız bir iyilik ise size fazlasıyla geri dönecek. Yalnız çok arzu ettiğiniz bir hayalinizin gerçekleşmesi zor gibi görünüyor. Bu konuda hayalperest olmaktan çok, daha gerçekçi düşünmelisiniz. Sonrasında cesaret ve korkularınızdan kurtulduğunuzu farkedeceksiniz.

Evinin sorumluluğu üzerinde olan bir erkek yakınınız, iş sorunları yaşayabilir. Yakın zamanda olabilecek İş değişikliği yeni sıkıntılara yol açabilir.

Bir gelir artışı söz konusu. Bunun artarak devamlılığı da olacak. İyi bir hayat süreceğiniz işaret ediliyor. Bir büyüğünüzden alacağınız nasihat veya bilgi birikimi sizin için yol gösterici olacak. Sevinçli ve hayırlı gelişmelerin arefesinde ve iyi bir dönem başlangıcında bulunuyorsunuz.

Sevgiler

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sayın kirlikedi, her rüyanız için yeni konu açmanıza gerek yok. Diğer rüyalarınızı da buradan yazarak devam ediniz.

İyi forumlar

kirlikedi

Kayıtlı Üye
cok teşekkür ederim sevgili duman lekesi, emeğinize saglık.

kirlikedi

Kayıtlı Üye
merhabalar.
rüyamda ismini bilmediğim bir tatil yöresindeyim. Ailemle geldik fakat, liseden arkadaşımla buluşmak için dışarı çıktım. Arkadaşımla buluştuk, biraz oyalandıktan sonra gece oldu ve hava kararınca eve dönmeye karar verdik. Birlikte yürürken arkamı döndüm ve baktım ki arkadaşım gitmiş. korkarak yürümeye başladım karşıma büyük büyük köpekler çıktı, ayaga kalktılar fakat ben onları çok işkillendirmeden merdivenleri çıkarak kaldığımız otele geçmeye çalıştım. Oteller yan yana olduğu ve ben arka yolu kullanarak odamızı bulmaya çalıştığım için başka bir otele girmişim fakat bunu o dairenin zilini çaldığımda anladım. Kapıyı açan da başka bir arkadaşımın annesiydi. Onu karşımda görünce şaşırdım ve durumu anlattım. İçeri girmemi, o saatte aramamamı söyledi ve onlara geçtim. sabah sahil kenarında yürürken, yerde kahvaltı yapan bi kişinin çayına ayagım çarptı ve yumurtasının üzerine döküldü. çayını döktüğüm kişi ''önüne bakmadan geçiyorsun, çayımı döktün. Dikkatsiz şey'' diye bana bağırdı. ''özür dilerim. hemen yenisini getireyim'' derken adam ''yok yok ben sana ısmarlayayım fazla teğki verdim ''dedi. o sırarda cüzdanımı kahvaltı yaptıgım yerde unuttuğumu farkettim. hemen oraya gittim. İçeri girdim ve 2 kişi daha cüzdanını unutmuş, hepsini üst üste koymuşlar. Kendi cüzdanımı aldım ve içini kontrol etmek için açtım. paralarım duruyordu fakat, kredi kartlarım, ögrenci kimliğim, nüfus cüzdanım, ehilyetim hepsi alınmıştı. yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bazı işleriniz karmaşık olup, korkularınız olabilir. Düşman ve rakipleriniz de bu durumunuzu körüklüyor olabilir. Hiç istemeseniz de katı kalpli, çevresince pek sevilmeyen birine sığınacak fakat bu kişinin aslen farklı yönlerini görüp şaşıracaksınız.

Bir dostunuzla, ortada dönen laf veya dedikodular nedeniyle tartışıp darılabilirsiniz. Hakkınızda ileri geri yapılan laflar, itibarınızı düşürmeye yönelik. Dikkatli olmalı, işlerinizi gizlilikle halletmelisiniz.

Bir kimseye istemeden de olsa bir zararınız dokunabilir. Zararı telafi ederken dikkat edin, kişi değerinden fazlasını isteyebilir veya daha kötüsü size zarar verecek işler yapabilir.

Kıymetli bir eşyanızı kaybedebileceğiniz hususunda uyarılıyorsunuz. Yalnız kaybetmekle çaldırmak arasında fark vardır. Çevrenizde çok iyi tanımadığınız kimselere karşı temkinli olup, her sırrınızı açmayın.

Sevgiler

kirlikedi

Kayıtlı Üye
Merhabalar.
Rüyamda eski gazetelerin toplanarak korundukları,onlarla ilgili inceleme yapılan büyük bir bina vardı. Devlet dairesi gibi büyüktü. Arkadaşlarımla onun önünden geçerek binanınhakkında konuşuyorduk. O binanın arkasındaki otobüs duraklarına doğru yürürken yol bozuk olduğu için biraz zorlandık. Otobüse bindiğimde ise en arka koltukta eski sevgilimi gördüm. Elinde şeffaf bir torbanın içinde 9 tane yumurta tutyordu. Tek kolu ise yanındaki kızın omzundaydı ve o kızın elinde de 9 yumurta vardı. Hiç bir şey söylemeden gidip yanlarına oturdum ve bamamak için kendimle savaştım. Sonra eski segilim, ''Herkeste 9 yumurta varken sende nede 12 tane var?'' dedi. Elime baktığımda benimde elimde şeffaf poşetin içinde 12 yumurta vardı fakat, 3 tanesinin üzerine mavi kalemle bir şeyler çizilmişti. Sonra sevgilimin yanındaki kız kayboldu ve eski sevgilim bana sarıldı. İyice yaklaştı ve ''makyajı az yapmışsın, böyle azalta azalta hiç yapmamaya başlıycaksın ve benim sevdiğim gibi olacaksın'' dedi. Ardından uyandım.

yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Elfangel

Kayıtlı Üye
Sayın Kirlikedi,
Sayın Duman Lekesi özel sebeplerden dolayı forumumuzdan ayrılmıştır. Şu anda rüya yorumu yapılmamaktadır. Bilgilerinize...