lütfen yorum yapar mısınız?

YeŞil Kan

Banlı Kullanıcı
Geçen gün (18.07.11) kendi ihtiyacıma göre esmaül hüsnadan 7 tane isim seçip ebcedlerine göre katlayarak okumak istedim. Yatsı namazını kıldıktan sonra ışıkları ve gözlerimi kapatıp, yatağımda bağdaş kurarak okumaya başladım. Toplamda sanırım 5000'e yakın okuyacaktım. Neyse okumaya başladım. Biraz fısıltı şeklinde birazda içimden okuyordum. 500 okuma adedini geçtikten sonra; fısıltı şeklinde okurken alnımın genelinde ve başımın arka taraflarında içimden okurken alnımın ortasına doğru baskı hissetmeye başladım. 2000'lere kadar bu böle değişmeli şekilde oldu. 2000'lerden sonra gözümü açtığımda odamın anlık bir şekilde gözümle gördüğüm kadarıyla bembeyaz olup sonra normal şekilde olduğunu gördüm. Bu şekilde 3-4 defa oldu. Başımın değişik yerlerindeki baskılar iyice artmıştı, içimden okuduğum zaman ise sadece alnımın ortasında baskı hissediyordum. 2500'leri geçtikten sonra ellerimde ve vücudumun farklı yerlerinde uyuşmalar hissettim. Okudukça daha da artıyordu. Birden ellerimin istemsiz olarak kapanmaya başladığını farkettim biraz korkmaya başladım fakat bitirmekde istiyordum. Artık son iki isim kalmıştı fakat hem alnımdaki baskılar hem de vücudumdaki uyuşmalar iyice arttı. Son iki ismi ilk başta karar verdiğim kadarıyla okuyamadım. Sanırım toplamda 4000'e kadar okudum ve bıraktım. Bıraktığımda kendimi çok farklı hissediyordum. Ellerimi hareket ettiremiyordum ve vücudum titriyordu fakat aynı zamanda uyuşmuştu; genede içimde hiç korku yoktu, o anda gayet normal karşıladım. Uykum olmadığı halde yatağa uzandım ve ne olduğunu anlamadan 1-2 dk.'da uyumuşum. Sizce bunların olma sebebi nedir? Acaba yanlış birşey mi yaptım? yada bunlar normal şeyler mi? Şimdiden teşekkürler.

sehremini

Kayıtlı Üye
öncelikle bu iş basit değil. bildiğim kadarıyla bir esma seçiyorsun fakat bunu işin ehli olan alim bir zattan müsaade alarak. tabiki allah rızası için yapılan işlerde korku olmaz. unutmamak lazım ki şeytan insanın apaçık düşmanıdır ve bşr an olsun insanı bırakmaz. kısacası bu tür bir durumda sana şeytanilerden gelecek saldırılara karşı bir koruman varmıdır veya danışacağın bir alim? bu mevzular alelade anlatılmaz benim bildiğim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ben diyorum kimse inanmıyor arkadaşlar...
Her duayı her esmayı her sureyi istediğiniz kadar okuyamazsınız...
İstekleriniz için bunlarıkullanın tamamda bukadar şu kadar değil Allah birkere okumanızıda duyar...
siz bukadr okuyarak ısrar etmiş oluyorsunuz...

horultu

Kayıtlı Üye
esmalarında enerjisi vardır. çakranızın aktifleşmesi veya esmaların bolca zikredilerek kalp gözünün açılması durumunda belli bir süre sonra,başta ağrı,kulaklarda çınlama,uğulduma tiz sesler duyma,aynı anda iki kaş arasına biri bastırıyormuş gibi basınç hissi oluşur. hemen uyumanızda bedeninize enerji yüklektikten sonra normal bir durum korkulacak birşey yok.