Astral seyahat pratikleri.Astral seyahat nasıl yapılır Astral seyahat dersleri

isa

Banlı Kullanıcı
Astral seyahat pratikleri.Astral seyahat nasıl yapılır Astral seyahat dersleri
Astral seyahat başlı başına bir eğitim işidir bazen tesadüfler sonucu insanlar ansızın astral seyahat tecrübesini yaşarlar fakat kendi iradesiyle astral seyahat yapmak hayli güç bir iştir.Hayatında hiç bisiklete binmemiş birinin ilk denemede düşeceği olasıdır fakat pratikler yaparak zamanla alışacak ve bu iş ona çok kolay gelecektir.İşte astral seyahat'te böyledir başlamadan önce astral seyahat hakkında bilgi ve ufak pratikler kişiyi ileriki safhalara hazırlar.
En kolay astral seyahate başlama eğitimi şöyle yapılır gece yatmadan önce bol tuzlu bir yemek veya yarım çay kaşığı tuzu yiyin.Yatağınızın bir metre kadar ilerisine tercih edeceğiniz bir yere bir bardak su koyun.Kendi kendinize uyurken susayacağınızı astral bedeninizle suyu almak için bardağın yanına giderek bardağı tutacağınızı o anda astral bedeninizle fiziki bedeninizin dışına çıktığınızın farkına varacağınızı kendi kendinize telkin edin.Çok susayacağınızdan uyanıp su içmek isteyeceksinizdir.Uyandığınızda şayet fiziki bedeninizi terk etmediğinizi anlarsanız kalkıp suyu içmeyin.Tekrar uyumaya bakın ve mutlaka astral bedenimle bu bardağın yanına gideceğim diye kendi kendinize telkine devam edin.Bu pratiklerde aceleye gerek yoktur o gece başaramazsanız başka bir gün pratiğinize devam edin.
O gün geldiğinde yani bardağın yanına astral bedeninizle gitmeyi başardığınızda hiç korkuya kapılmadan bakışlarınızı yatağınıza çevirin,yatakta uyumakta olan fiziki bedeninizi seyredin.Daha sonra pencereye doğru yaklaşın sokağı seyredin aşağıya inmeyi isteyin,bir kuş gibi uçup bir bulut gibi hafif ve sessiz bir şekilde sokakta dolaşabildiğinizi fark edeceksiniz.

kayabey

Kayıtlı Üye
herşey iyi güzelde astral seyahatte kaybolmak warmı?? şaayet kaybolursak uyanmamız yeterli olacakmı??

işlemci

Kayıtlı Üye
Gümüş kordonla bedeniniz<e bağlısınız zaten. Ama teknik güzelmiş deneyecem. Paylaşım için teşekkürler :)

Olgu

Kayıtlı Üye
Konu başlığın hakkını vermemiş teşekkürler :)

kayabey

Kayıtlı Üye
astral seyahat denemelierimin üçüncü günü yine başarız oldum ama bu denemeleri yaptığım ertesi sabah çok yorgun olarak uyanıyorum bunun bi sebebi warmı yoksa banamı öyle geliyor.??

isa

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar böyle bir kaynak buldum paylaştım alıntıdır emeğe saygı lütfen

isa

Banlı Kullanıcı
Konu başlığın hakkını vermemiş teşekkürler :)

hakını verecek şekilde siz paylaşırsanız memmun oluruz çünkü birbirimize bilgiler sunuyoruz burda eksileri tamamlamanız dileğ
iyle

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
herşey iyi güzelde astral seyahatte kaybolmak warmı?? şaayet kaybolursak uyanmamız yeterli olacakmı??
Astral seyehatte kaybolmak diye birşey yoktur.Fiziki beden ile ruh arasında kordon gibi birşey ile birbirine bağlısınız.İstediğiniz zaman vücudunuza dönersiniz.O kordon kopmaz.Sadece azrail meleği zamanı geldiğinde koparır.Ozamanda zaten ölüm anı gelmiş demektir.Enerjiniz bittiğinde,fazla heyecan,korku gibi aşırıya kaçan durumlarda zaten siz istemesenizde bedeninize geri çekilirsiniz

yuppi_77

Kayıtlı Üye
teşekkürler paylaşım için.... bende bir sürü teknik araştırıyorum... eskiden farkında olmadan astral seyahat gerçekleştiriyormuşum... ama insan bilgisahibi olunca yapmak neden bu kadar zorlaşır.... :))

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
güzel bir yöntem yaratıcı olmuş :) Bu gece deneyeceğim ama oruç zamanı bazı kişiler bunu uygulamak istemeyecektir tabiki :D

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
Bende oruç zamanı astral daha kolay yapılabilir diye biliyorum

nuranee

Kayıtlı Üye
Cidden astral nasıl bişey , aslında beni bişey astrale çekti ama rüya gibiydi bilincim dışıydı ama herşeyin farkındaydım astralde çıkınca normal bilinç açık dolaşabiliyormusun böyle bişeyin mümkün oldugnu anlayamıyorum bi türlü , beni zorla çektiklerinde kalbim çok acıdı agrıdı belkide kalp krizi geçirebilirdim ama benim anlamadıgım uçup bi yerlere gitmiyorsun bilinç açık değil , normal insan gibi dolaştım diyenlerede inanasım gelmiyor bi türlü yada inanıcamda..

Ü

Üye silindi 62166

Astral seyahat çok zararlı bir keresinde eski evimizdeydim. ruhum vücudumdan ayrıldı bedenimi görünce korktum uykudan uyandım...
Yani arkadaşlar astrala çıkıpda dönmeme ihtimalide var. buda tehlikeli zaten rüya gördüğümüzde ruhumuz bedenimizden ayrılıyor.. orada gördüğümüz rüyalar
geçmiş alem yada berzah alemi olabilir.. Saygılarımla..

nuranee

Kayıtlı Üye
Astral seyahat çok zararlı bir keresinde eski evimizdeydim. ruhum vücudumdan ayrıldı bedenimi görünce korktum uykudan uyandım...
Yani arkadaşlar astrala çıkıpda dönmeme ihtimalide var. buda tehlikeli zaten rüya gördüğümüzde ruhumuz bedenimizden ayrılıyor.. orada gördüğümüz rüyalar
geçmiş alem yada berzah alemi olabilir.. Saygılarımla..

O sırada bilincin yerindemi oluyor yoksa tıpkı rüya gibi mi //

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Projeksiyon eylemi tamamen bilinçli bir şekilde yapılır, bazı durumlar harici.Çünkü zaten kendisi bir bilinç noktasıdır, yani bilincin farklı bir formudur.Eylem sırasında bilinç ikiye bölünür biri beden de diğeri de astral beden de kalır.Kişi aynı anda ikisinin de farkındadır.Yani misal hem kendini yatarken görür, hemde ayakta olduğu halinin görüşüne sahiptir.Dolaşmak gezinmek de mümkündür, bazı astral bariyerler haricinde tabi.Ayrıca kalp hiç bir şekilde etkilenmez, patlayacakmış gibi atan kalp çakrasıdır, genelde tam çıkışa yakın çok şiddetlenir, daha sonra kalp çakrası astral harekete göre hızlanıp yavaşlayabilir.Bu bilgi pek kesin değil bu arada.Ruhla bir alakası yoktur ruhunuz bedeniniz de bile değil kaldı ki ayrılabilsin..Yüzlerce kez yazdık ama hala bilgi kirliliğini temizleyemedik

Ü

Üye silindi 62166

O sırada bilincin yerindemi oluyor yoksa tıpkı rüya gibi mi //
İşin garip yanı insan rüyada bilincini fazla kullanamıyor ama inanır mısınız rüyadayken beyin çok hızlı çalışıyor o yüzden istediğimiz yere ışınlanıyoruz rüyalarda
dilersek bir yaprağın hücrelerinde bile geziniyoruz..

nuranee

Kayıtlı Üye
Projeksiyon eylemi tamamen bilinçli bir şekilde yapılır, bazı durumlar harici.Çünkü zaten kendisi bir bilinç noktasıdır, yani bilincin farklı bir formudur.Eylem sırasında bilinç ikiye bölünür biri beden de diğeri de astral beden de kalır.Kişi aynı anda ikisinin de farkındadır.Yani misal hem kendini yatarken görür, hemde ayakta olduğu halinin görüşüne sahiptir.Dolaşmak gezinmek de mümkündür, bazı astral bariyerler haricinde tabi.Ayrıca kalp hiç bir şekilde etkilenmez, patlayacakmış gibi atan kalp çakrasıdır, genelde tam çıkışa yakın çok şiddetlenir, daha sonra kalp çakrası astral harekete göre hızlanıp yavaşlayabilir.Bu bilgi pek kesin değil bu arada.Ruhla bir alakası yoktur ruhunuz bedeniniz de bile değil kaldı ki ayrılabilsin..Yüzlerce kez yazdık ama hala bilgi kirliliğini temizleyemedik

Bilmemek değil öğrenmemek ayıp. Bilmediğimden sordum zaten bu bilgi kirliliği olmuyor. Teşekkürler cevap için..

nuranee

Kayıtlı Üye
İşin garip yanı insan rüyada bilincini fazla kullanamıyor ama inanır mısınız rüyadayken beyin çok hızlı çalışıyor o yüzden istediğimiz yere ışınlanıyoruz rüyalarda
dilersek bir yaprağın hücrelerinde bile geziniyoruz..

Büyük bi mucize :) çok değişik aslında gercektenyaşamış gibi ama yaşanmamış