İntihar ve Demon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle merhaba.İnternette okuduğum bir bilgiyi sizler ile paylaşmak istiyorum.Uzun zamandır demon daveti arıyordum,en sonunda buldum fakat ilk denenen başarısızdı.Adını hatirlayamadığım bir yabancı kaynak ta şöyle yazıyordu:Demonlar ile intihar ederek iletişime geçebiliriz.Bir demon niyetine öldürmeyecek sekilde intihar edersek (hap vs) Demonlar ile o alemde konuşabiliriz. Sizce olabilir mı? Fikirlerinizi bekliyorum.

zein

Kayıtlı Üye
şeytan yemini kitabı okuyun , merak ediyorsanız.

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
iyide şeytanın yemini kurgulanmış bir roman kitabı

BattleFury

Kayıtlı Üye
mumkun olabilecegini sanmıyorum. Yani intihar olayının Demon olayı mumkun olabilir ancak bir aleme gitmek zordur oradan gelmekse daha zordur. Astral seyehat esnasında ben bikac galaksi oteye gitmiştim o sırada geldgmde bile 1 hafta gçgus-karın bolgemde agrıyla gezdim :)

Elfangel

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle merhaba.İnternette okuduğum bir bilgiyi sizler ile paylaşmak istiyorum.Uzun zamandır demon daveti arıyordum,en sonunda buldum fakat ilk denenen başarısızdı.Adını hatirlayamadığım bir yabancı kaynak ta şöyle yazıyordu:Demonlar ile intihar ederek iletişime geçebiliriz.Bir demon niyetine öldürmeyecek sekilde intihar edersek (hap vs) Demonlar ile o alemde konuşabiliriz. Sizce olabilir mı? Fikirlerinizi bekliyorum.

Sevgili üyemiz ve üyelerimiz,
Bu mesajı gerçekten hayretle okudum. Bir varlıkla iletişime geçmek için hayatınızı tehlikeye atmaktan bahsediyorsunuz. Hap içmekten ya da herhangi bir intihar şeklinden. Arkadaşlar, hayatınız gerçekten bu kadar ucuz mu? Hayattan beklentiniz bu kadar az mı, hayatınızla kumar oynayabilecek kadar?

Bunun yerine kendinizi tanısanız, kendinizle barışsanız ve enerjinizi açığa çıkarıp kullanmayı öğrenseniz daha güzel olmaz mı, ve de daha az tehlikeli? Zaten kendinizi tanıdığınızda içsel yolculuğunuza çıktığınızda, yol aldığınızda kapılar önünüzde açılacak, sadece emek vermek lazım, zaman harcamak lazım. Kısa yoldan, hele ki hayatınızı tehlikeye atarak nereye varacağınızı umuyorsunuz ki...

Evet bazı kitaplarda, filmlerde hatta artık çizgi filmlerde farklı alemlerden, boyutlardan bahsediliyor, ancak bunlar birer kurgu ki bunlarda bile bir takım getiriler elde ettiğinizde ödeyeceğiniz bedellerden üstü kapalı olsa da bahsediliyor. Tabii ki gerçek hayattan esinlenmişler bu kurguları yaparken ancak gerçek hayat çok farklı, lütfen bu tarz işleri çok basit işler olarak algılamayın.

Aslında yazdığım tarzda yazılar sevgili site yöneticilerimiz tarafından defalarca yazıldı, defalarca vurgulandı bazı konular. Biz sitemizde insanların hayatlarını riske atma olasılıklarının olduğu konuların paylaşılmasını, tartışılmasını istemiyoruz. Bu sebepten dolayı konu kilitlenecektir.

Hepinize güzel enerjilerinizi faydalı yerlerde kullanabileceğiniz günler diliyorum, sevgi ve ışıkla...

Azize

Kayıtlı Üye
Valla intihar denemelerimde hiç karşılaşmadım, hissetmedim de. Boş bilgilerle kafanızı karıştırıp hayatınızı tehlikeye atmayın.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Uyduruk bir bilgi işte.Demonlarla iletişime geçmek için biraz kötülüğe yakın olacaksın.Sonra demon çağırırsın bakarsın keyfine.İstediğin günahı işle istediğin şeyi yap özgürsün.

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Araştırma Görevlisi
İnanmayan intihar etmeyi denesin sonuçları bizimle paylaşsın bu kadar basit. :D

kayabey

Kayıtlı Üye
kimseden cewap gelmadiğine göre deneyler geri gelemedi galiba :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...