Bu da benim rüyam :)

trauma

Kayıtlı Üye
Neredeyse tüm gün mabette takıldım. Dün ve önceki gün de, yakın arkadaşlarımla sabahladık ve bütün gece dışarıda yıldızları seyrettik. Dün eve geldim bir kaç şey okuduktan sonra uyumaya gittim.

Gözlerimi kapattığımda önceki gece gördüğüm gökyüzünü aynen gördüm ve şaşırdım. Normalde sitede imaje edebilmede böyle bir şeyin olduğunu okumuştum. Aynı şeyi gözlerimiz kapalıyken de normal şekilde görebilirmişiz. Gözlerimi açmadım ve bir an için uyku haline geçmiş gibi oldum ve durum rüya halini aldı. En parlak olan yıldız, sanki ruhumu kendine doğru çekiyordu. O an ürküp uyandım. Bütün bu dediklerim çok kısa bir sürede oldu. Fazla olmamakla birlikte korktum. Odamda göz gezdirdim, nereye baksam yıldızları gördüm. Duvara baktım, ilginç şekillerle birlikte yıldızları da gördüm.

Uzun bir süre uyuyamadım. Sonra uykuya daldım bir sürü rüya gördüm. En anlatılası olan şuydu, arkadaşlarımla balık tutmaya gitmiştik ve sadece benim oltama balık takılıyordu. Onlar bir tane bile tutamadı ve uyandım. İlginç bir olaydı. O şekilde yıldızları görmem, benim için fena da sayılmazdı hani :) Güzel bir manzara ne de olsa :) Yorumlarınızı bekliyorum.

trauma

Kayıtlı Üye
Tamam teşekkürler üzgünüm okumuştum onu ama arkadaşlardan genel yorum duymak istemiştim o da olmuyormuş bilmiyordum :)