Yeni Olanlar İçin Öneriler

merlinx

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu büyü, parapsikoloji yada maji gibi konulara kısa bir süre önce araştırma yaparak başladım gerçekten de çok dikkatimi çekiyor. Başıma da daha önceden değişik olaylar geldi yani bu tür şeylerin var olduğuna inanıyorum. Siteden birkaç teknik denedim ama ya ben yapamadım yada tekniklerde sorun vardı. Benim gibi yeni başlıyanlar için verebileceğiniz öneriler varsa lütfen buraya yazın.

mandalin

Banlı Kullanıcı
bu konuda majisyen olmak isteyenler ile ilgili yazılar site içerisinde mevcut

Elfangel

Kayıtlı Üye
Sitemize hoşgeldiniz. Anladığım kadarıyla ilk olarak sitemizde okuduğunuz bilgileri uygulamaya çalıştınız yani bu konuda tecrübeniz yok. Bu durumda size önerilecek ilk şey farkındalığınızı arttırmanız olacaktır. Bunun için nefes egzersizleri ve meditasyon yapabilirsiniz. Sitemizde "Yoga ve Meditasyon" ve "Farkındalık" bölümlerini okuyarak işe başlayın bence. Bir süre nefes çalıştığınızda zaten enerjinizin yükseldiğini hissedeceksiniz. Daha sonra farklı teknikleri deneyip kendinizi geliştirebilirsiniz.

Kişisel önerime gelince, isteyin, inanın, çalışın... Ama çok çalışın... Bilgi burada ve her yerde, kullanması size kalmış...

İyi forumlar, sevgi ve ışıkla...

merlinx

Kayıtlı Üye
evet üye olalıdan beri araştırıyorum okuyorum ilerliyorum yavaş yavaş. Teşekkürler

merlinx

Kayıtlı Üye
Büyü Niye Tutmaz - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Yaptığınız uygulamaların tutmasıyla ilgili bir makale yazmıştım gelişmenize katkısı olur umarım buyrun konu linki Büyü Niye Tutmaz - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Konuya uzun süredir bakmıyordum yorum atmışsınız görmedim kusura bakmayın şimdi cevap verebiliyorum evet konunuzu okudum teşekkür ederim ama işime yarayacak birşey çıkmadı zaten zamanla ilerleme görüyor insan

SEREN77

Kayıtlı Üye
merhaba ben siteye yeni geldim; benim sıkıntım bir anda içime bir sıkıntı basıyor ve nefes alamıyorum; sonra panikliyorum nefesimi kontrol edemiyorum saki içimde ve kafamda birsey beni kemiriyor ağlamalar baslıyor; cok caresiz kalıyorum; bu neden olur ve nasıl rahatlarım eğer yanlış yere yazdımda simdiden ok özür