okumalar bittikten sonra arta kalanlar ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

7362

Kayıtlı Üye
bazı okumalarım daha önce bitmişti yakmıstım bi kültablasının içinde . hoca yak demişti ama külleri göm fln dememişti küller ve yakarken tutmak için kullandıgım seyler öylece duruodu . dünde diğer okumam bitti mumların üstünde yaktım mumlar tabaklıydı mum eriyince küller onun içine düştü mumları felanda gömsem olurmu . kültablasınıda gömeyimmi . bilgilendirirseniz cok sevinirim

7362

Kayıtlı Üye
kimse yardımcı olmayacakmı hala duruyorlar etkisi kaybolcak veya ters teper diye korkuorm lütfen acil cevap bekliyorum..

mandalin

Banlı Kullanıcı
işlemleri layıkı ile tarif edildiği şekilde yaptı iseniz etkide bir değişiklik olacağını sanmıyorum yakma işlemleri sonrasında kalanlar için bir öneri sunulmadı ise kül vs için ayak basmayan bir yere gömülmesi önerilir bu yol kenarı olabilir yada ben saksıyı öneririm

7362

Kayıtlı Üye
mumlarıda yanında gömeyim yani ? hani yabancı madde içermeyen mum olcak denioya calsmalarda o yuzden supheye düştüm gömüp gömmemekte. ( mumları calsmada kullanmadım sadece okumanın yazdıgı kagıdı okuma bitince mumla yaktım ?)

mandalin

Banlı Kullanıcı
uygulama sırasında kullanılan bir kursun kalem dahi olsa yeni alınmıs ve sadece o amac için bir kez kullanılmıs olmalıdır daha sonra o saklanır , gömülür ve bir daha kullanılmaz

Daryana

Kayıtlı Üye
uygulama sırasında kullanılan bir kursun kalem dahi olsa yeni alınmıs ve sadece o amac için bir kez kullanılmıs olmalıdır daha sonra o saklanır , gömülür ve bir daha kullanılmaz

haklı çünkü büyü yapmak için kullanılacak her malzeme bakir/bakire olmak zorundadır. temiz yeni ve büyü yapma amacı ile alınmış olmalıdır.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
yorum yapan arkadaşlar tamamen doğru söylüyor ek bir bilgiye gerek yoktur. kafa karışıklı ya da yanlış bilgi yazılır diye konuyu kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...