nerede benim lusid rüyalarım

bizarre

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
ben küçüklüğümden beri rüyalarımı kontrol ederdim rüyada olduğum bilirdim istediğimi yapardım ama bunu farklı bişey olduğunu düşünmemiştim.
bunu bir arkadaşıma öyle muhabbetin içinde söylemiştim oda bana inanmıyorum sana kızım sen lusid rüya görüyosun dedi bende o öyle söyleyince biraz internette araştırdım.gerçekten yaşadıklarım lusidmiş ama bunun bilincine vardığımdan beri lusid rüya göremiyorum sebebi ne olabilir ki :(
tekrar eskisi gibi görmek istiyorum.:(

justbe23

Kayıtlı Üye
banada öle oluyodu..mesela uçurumdan düşücem..diodumki nasılsa rüyadayım şimdi kendimi uyandırırım falan..lusid die bişi olduğunu bilmiodum :D

elmihaa

Kayıtlı Üye
Bende aynı şeyler yaşadım, ama sadece 2-3 ay sürdü ve gene eski tatlı lucidlerimi görmeye başladım. :) belki sende zamanla göre bilirsin.

miedit

Kayıtlı Üye
bnde önceleri yaptıklarımın lucid rüya olduğunu bilmiyordum.sonradan öğrendim.ama hala devam etmekte :)

bizarre

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
inşallah eskisi gibi devam eder :(

kıvep

Banlı Kullanıcı

Her konunun altına mutlaka birisi gelip böyle bir şey yazmak zorunda mı?
Tamam herkes herşeye inanmak zorunda değil ama herkes bencelerini söylemek zorunda değil.Mesela bence bir konunun altına böyle bir şey yazılması beni çok rahatsız ediyor ama söylemiyorum...

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
"bence salliyor"
Argo,imla kurallarina uymama,saygisizlik,,,ne ararsan var.
Neyse boylelerine laf anlatmaktan dilimizde tuy bitti.

Bende lusid ruyalar cokca gorurdum.Ne zaman bunun lusid ruya oldugunu ogrendim,o zaman bu yetenegim yok denecek kadar azaldi maalesef.Oysaki cok guzel bir seydi.
Umarim siz de,ben de ve digerleri de bu yetenegini kazanabilirler tekrar.
Iyi forumlar...

volkanc

Kayıtlı Üye
Lucid rüya sık sık görüldüğü zaman bedeni ve zihni yorar heleki bu olayın üstüne daha fazla düşüp zihninizde kurcaladıysanız zihniniz yorulmuşdur ve vicudunuz ve zihniniz dinlenmesi gerektiği zamanlarda lucid rüyalar kontrol edilemiyebilir.

bizarre

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
uzun sürenin ardından lusid rüya gördüm inşallah hep devam eder:):):)