Telepati ile Zihin Kontrolü

• Konbuyu başlatan Üye silindi 15237
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 15237

Telepati ile Zihin Kontrolü
Öncelikle merhaba..Bu başlıkta telepati ile diğer canlılarla kurulabilecek köprüden bahsedeceğim. Sadece insanlar değil zihni olan her canlı bu kategori içine giriyor. Burada dikkat etmeniz gereken şey köprü kuracağınız varlığın zihinsel yönünü, duygularını, olaylara bakış açısını iyi yakalamanızdır. Çocukluktan beri birlikte olduğunuz bir arkadasınız ya da yavruyken alıp büyüttüğünüz bir kedi/köpek sizin için kusursuz bir denek olacaktır.

Telepatide yapılan en önemli hata gönderdiğimiz telkinin karşı zihinde hangi tepkiyle karşılaşacağını hesaba katmamamızdır. Örnekleyecek olursak; çok utangaç bir arkadaşınıza kalabalık bir ortamda iltifat ettiniz ya da kötü bir söz söylediniz varsayalım; arkadaşınızın utanma duygusu, zihninde söylediğiniz bu sözü geçiştirmeye çalışacaktır ve size hiç bir tepki olarak geri dönmeyecektir. Aynı şekilde bu arkadaşınıza telepatiyle ilettiğiniz iltifat/kötü söz zihninde görmezden gelinip tepki verilmeyeceğinden telepati girişiminiz başarısızlıkla sonuçlanacaktır.

Bu uyarıyı göz önünde bulundurarak zihin kontrolü aşamasına gecelim; öncelikle kendi zihninize hakim olun. Şu an için siz neyi isterseniz onu düşüneceksiniz. Günlük hayatta ki kaygı, stres, endişe size çok uzak..hiç biri zihninizi meşgul edemez. Alın çakranıza ( kaşlarınızın ortasının biraz üstü) odaklanın. Ağrımaya başladığını hissedin. Sanki biri parmağıyla bastırıyormuş gibi... (Bu his sizin vericinizdir. Sürekli olmasına dikkat edin eğer birkaç saniyeliğine hissedilip hemen yok oluyorsa motivasyon çalışmalarını uygulayın. ) vericiniz yayın yapmaya başladı bile. şimdi gözünüzün önüne zihnine hitap etmek istediğiniz kişiyi getirin. Orda size bakıyor üstelik bu sadece fiziksel görüntüsü değil tüm duygularıyla, olumlu/ olumsuz tüm davranışlarıyla karşınızda. Onu çok iyi tanıyorsunuz bütün zayıf yönlerini görebiliyorsunuz söylediğiniz herhangi bir şeye nasıl tepki vereceğini de... Hadi ona dün yaptığı hatadan dolayı sizi arayıp özür dilemesini söyleyin. (Bu kısım sizin telkininizdir. Yukarıdaki örnekte belirttiğim gibi örneğin inatçı bir arkadaşınızda bu telkin işe yaramayacaktır. Onun zihnine hitap eden ''özür dilemek kim sen kim'' gibisinden telkinler olacaktır)

Özellikle özür dilemekle ilgili vermiş olduğum örnek tecrübeyle sabitlenmiştir

ALINTIDIR

fgspa06

Banlı Kullanıcı
Teşekkürler, çakrada pek bir ağrı hissetmedim ama elimden geldiğince ilk denememi sonlandırdım.Bakalım başarı elde edebilecek miyim...?

canmert196

Kayıtlı Üye
Ben yaptım teşekkürler. Anneme gidip yatmasını söyledim ve bana da sen de yat artık demesini istedim ve dedi.
:)

Wolf

Banlı Kullanıcı
Sağolasın güzel bir paylaşım.:)

bilgiak

Kayıtlı Üye
Başarı elde etmem halinde burada deneyimi paylaşacağım.

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
Paylaştığınız için teşekkür ederim. Denedim hafif ağrı oldu fakat verdiğm telkin başarılı olmadı. Bunu hep deneyeceğim.
Saygılarımla.

reidikonto

Kayıtlı Üye
Acaba bunu sevgilimizin, bizi daha çok sevmesi için yaparsak, işe yarar mı diye düşünüyorum.