hakaret eden aşağılayan adam tutan biri için ıslah edici bir dua arkadaşlar lyardım

fatsatonya

Kayıtlı Üye
arkadaşlar kimilerine iyi davranan çabuk dolduruşa gelen bağıran çağıran engel tanımayan ve engel olunamayan ama canımızı yakan birisi var iyilikten anlamıyor bugün iyi yarın bir bakıyosunuz allak bullak ediyo herkesi ne olur yardım edin bir dua yada başka bişey yok mu hakkından gelecek cok içimizi yaktı çok

origanum

Yönetici
arkadaşlar kimilerine iyi davranan çabuk dolduruşa gelen bağıran çağıran engel tanımayan ve engel olunamayan ama canımızı yakan birisi var iyilikten anlamıyor bugün iyi yarın bir bakıyosunuz allak bullak ediyo herkesi ne olur yardım edin bir dua yada başka bişey yok mu hakkından gelecek cok içimizi yaktı çok

Dua istiyorsunuz ama sorunuzu tıp ve teknoloji bölümüne açıyorsunuz?
Buraya girip cevap verecekler ancak size tıbbi bir yol ya da teknolojik bir icat söyleyebilirler. Dua veya büyü soruyorsanız forumda ilgili bölümleri okuyun. Okumanıza rağmen tam istediğiniz gibi birşey bulamadı iseniz maji ile ilgili sorular bölümüne sorun. Eğer bir uygulama buldunuz ve onunla ilgili bir şey sormak istiyorsanız da o konunun en altına sorun.

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Bunun bilimle ne alakası var diyecektim ben yetkili gereken yorumu yapmış teşekkürler...

gümüş

Kayıtlı Üye

Duaları bilmiyorum ama bir bektaşi hikayesi vardır, ben yol veririm diye biter. yol verin, önünden çekilin. Bağırsın çağırsın ama karşısında kimse olmasın, yapabildiğiniz kadar ignore edin yani yokmuş o an orada gibi. Havada asılı kalsın normale döndüğünde normal konuşun ama o ana hiç dönmeyin. O anı geldiğinde gene yok sayın. Normale döndüğünde siz yine normal davranın. O o ana dönüp açıklamak isterse gene yok sayın , anlamaya falan çalışmayın adamın annesi değilsiniz babası değilsiniz ,terapisti hiç değilsiniz.Olmaya gayret de etmeyin. Benim çalıştığım yerde de var öyle bir iki tip yol verme harici başka herşey zaman kaybı ve gereksiz can sıkıntısı.