büyü yapmışlar

maxmax

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar bana büyü yolu ile cin musallat etmişler bu büyüyü bozacak kimse bulamadım bana yardım edecek varmı para söz konusu değil
ama gerçekten bu işi çözecek kişiler ile nasıl irtibat sağlayabilirim. para konusu derken bu zamana kadar çok para verdim ama hiç birşey bilmiyorlarmış sadece para tuzağı imiş ama bu işi gerçekten çözecek varsa para sorun değil acil cevabınızı bekliyorun

Joizazaa

Banlı Kullanıcı
Öncelikle allah yardımcın olsun..İnşallah burda birisi yardımcı olur.Paranı medyumlara kaptırmışsın bence savcılığa gidip dini duyguları istismardan dava aç..Artık ceza veriyorlar..

maxmax

Kayıtlı Üye
allah dermansız dert vermezmiş ama arayıp bulmak lazım inşallah burada aradığımı bulurum

bu konuda bana yardımcı olacak arkadaş yokmu

origanum

Yönetici
merhaba arkadaşlar bana büyü yolu ile cin musallat etmişler bu büyüyü bozacak kimse bulamadım bana yardım edecek varmı para söz konusu değil
ama gerçekten bu işi çözecek kişiler ile nasıl irtibat sağlayabilirim. para konusu derken bu zamana kadar çok para verdim ama hiç birşey bilmiyorlarmış sadece para tuzağı imiş ama bu işi gerçekten çözecek varsa para sorun değil acil cevabınızı bekliyorun

Bakın bu sitede birilerinin bir başka üyeye böyle şeyler tavsiye etmesi, kişi adı, adresi önermesi veya işlem yapması yasaktır. Bu üyeliğinizin de yasaklanmasını istemiyorsanız dikkat edin. Yasaklandıktan sonra yeni bir üyelik alıp da girmek de yasaktır. Farketmeyeceğimizi düşünmek ise cehalet. Sırf bunu haber vermek için şimdilik sizi yasaklamıyorum.
Bu site kimsenin reklam aracı olarak kullanacağı veya birinin dolandırılmasına alet olacak bir yer değildir. Öncelikle site kurallarımızı okuyun. Çok önemli bir sorununuz varsa profesyonel destek alın, bilmiyorsanız da sadece site yönetiminden güvenilir bilgi sorun. Site sahibimiz yardımcı olabilir, mesaj atın ve size bir yol göstermesini bekleyin. Denize düşen yılana sarılır diye hiç tanımadığınız, ne olduğu bilinmeyen sanal kimselerin önerilerine uymayın ki bazen yasak olmasına rağmen önerenler olabilir. Sanal ortamda her önüne gelen üye olabildiği için sitemizde kimsenin büyü yapmasına veya bu işleri yapan birilerinin reklamını yapmasına kefil değiliz, böyle şeylere sitemizin alet edilmesine karşıyız ve sorun çıkmaması için izin de vermiyoruz, kendi aralarında bu tip iletişim kuranları da iyi niyetli bile olsalar kurallara herkesin uyması gerektiği için sitemizden uzaklaştırıyoruz. Bilginize.

maxmax

Kayıtlı Üye
tamam arkadaşlar yazdıklarımı düzeltiyorum

konu olarak şöyle diyebilirim

el ve ayak parmak aralarında sanki birşeyler var ayak ve kol dirsek büküm yerlerindede sanki birşey var vucudunda gögüsümün iki tarafındada var bu bölgelerde aşırı var vucudumun diğer yerlerinde normal var yani şöyle diyebilirim insan banyo yaptıktan sonra kendini hafif hisseder ya ben hafif hissetmiyorum üzerime çökmüş bir ağırlık var
benimle konuşan bir şey yok ama onun varlığını biliyorum onun var olduğu yerlerde
onunla süreklli uğraşmak zorunda kalıyorum bu nedir ne olduğuna dair birşey biliyor
iseniz yardım edin buişi nasıl çözwbilirim

origanum

Yönetici
Bakım yaptırmadan kesin birşey söylemek emin olmadan hayali çözüm üretmeye benzer. Üzerinizde negatif enerji kirliliği var gibi bir tahminim var. Hayatta yaptığınız bazı yanlış şeyler yüzünden veya başka birilerinin size karşı yaptığı şeyler yüzünden enerji kanallarınızda bir tıkanma olmuş olabilir. Profesyonel birisine bakım yaptırdınız mı ne dedi? Yaptırmadı iseniz yaptırın, sorunun kaynağını bilmeden çözüme ulaşmak zordur.

maxmax

Kayıtlı Üye
Bakım yaptırmadan kesin birşey söylemek emin olmadan hayali çözüm üretmeye benzer. Üzerinizde negatif enerji kirliliği var gibi bir tahminim var. Hayatta yaptığınız bazı yanlış şeyler yüzünden veya başka birilerinin size karşı yaptığı şeyler yüzünden enerji kanallarınızda bir tıkanma olmuş olabilir. Profesyonel birisine bakım yaptırdınız mı ne dedi? Yaptırmadı iseniz yaptırın, sorunun kaynağını bilmeden çözüme ulaşmak zordur.

öncelikle teşekkürler bakım yaptırabileceğim kişi bulamadım yani herkes doğru döylemiyor veya bilmiyor bu konuda tavsiye edebiliceğiniz birşey varmı yani kısacası gitmediğim hoca kalmadı ama çözemiyorlar hepsi farklı şeyler söylüyorlar bani bir şekilde yönlendirirseniz sevinirim

birde negatif enerji var ise bundan kurtulmam için ne yapmalıyım

maxmax

Kayıtlı Üye
negatif enerjiyi üzerimden yok etmem için neler yapmam lazım biraz araştırma yaptım
bu sonuca ulaştım

Ayetel kürsü
Felak
Nas
Kafirun

Suya okunacak ve 3 gün içilecek

bu sureleri okumadan önce üzerimdeki sıkıntının gitmesi için nasıl bir niyet etmem lazım
lütfen bana birazdetaylı açıklarsanız çok sevinirim yıllardır şifamı bulamadım umarım burada bulurum şimdiden teşekkürler

origanum

Yönetici
öncelikle teşekkürler bakım yaptırabileceğim kişi bulamadım yani herkes doğru döylemiyor veya bilmiyor bu konuda tavsiye edebiliceğiniz birşey varmı yani kısacası gitmediğim hoca kalmadı ama çözemiyorlar hepsi farklı şeyler söylüyorlar bani bir şekilde yönlendirirseniz sevinirim

birde negatif enerji var ise bundan kurtulmam için ne yapmalıyım

Özelden bir tavsiye yazdım.
Bunun dışında negatif liği hafifletmek için bir yöntem önereyim. Banyo yaparken kaya tuzu ve sirkeyi karıştırın, her yerinizi bununla ovun, sonra istediğiniz gibi yıkanın.

maxmax

Kayıtlı Üye
teşekkürler kaya tuzu nerelerde bulunur acaba aktarlar da mı hiç denk gelmedim onun için sordum

origanum

Yönetici
Turşu yapılan iri tuzlardan, bakkallarda bulunuyor ama aktarlarda da belki olabilir. Sorun nasıl olsa yönlendirecektir.

maxmax

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar
El ve ayak parmak aralarında sanki birşeyler var ayak ve kol dirsek büküm yerlerindede sanki birşey var vucudunda gögüsümün iki tarafındada var sırtımdada var bu bölgelerde aşırı var vucudumun diğer yerlerinde normal var yani şöyle diyebilirim insan banyo yaptıktan sonra kendini hafif hisseder ya ben hafif hissetmiyorum üzerime çökmüş bir ağırlık var
benimle konuşan bir şey yok ama onun varlığını biliyorum onun var olduğu yerlerde onunla süreklli uğraşmak zorunda kalıyorum çalıştığım ortamda bu yüzden zor durumda kalıyorum bu problemim yüzünden oramla buramla uğraşınca insanlarda yanlış anlıyor bunun tam olarak nasıl birşey olduğunu bilmiyorum büyümü-perimi-ifritmi-iblismi-enerji tıkanmasımı tam olarak teşhisi koymak lazım ve sonrasında gerekeni yapmak gerekir diye düşünüyorum bunun teşhisini nasıl koyabiliriz allah rızası için biri bana yol göstersin bundan kurtulmam için
cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar
herkese iyi akşamlar

kıristal

Kayıtlı Üye
geçmiş olsun kardeşim. zemzem suyuna okuyun lütfen tavsiye edilen duaları banyo da yapın aynısudan namaz kılın ve kendinizi korumaya aldıgınızı ifade edinbunları yaparken tütsü kesinlikle yakmayın .neye inanıyorsan kalben korumaya alınmanız için dua edin.

suri

Kayıtlı Üye
sevgili arkadaşım gerçek ilim sahipleri onu para karşılığı satmazlar bunu teklif etmeniz dahi onları üzer...

asajada

Kayıtlı Üye
bak bu duaları oku ezberle her gün oku fatiha kuvvala ayatak kürsi yasin

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bazen bize yapılan majiyi biliriz ve etkisinden kurtulmak için nefesi kuvvetli, yazısı güçlü kişilere gideriz. Ancak burada da başka bir tehlike vardır. Bu kişinin bizden daha fazla para koparmak için üzerimize bir takım yaratılmışları salma, enerji alanımıza bağlama tehlikesi vardır. Herkes Allah rızası için bunu yaptığını söylemektedir ancak temizlenmek isteyen birçok kişinin başına bu işler gelmiştir. Nefesi güçlü hocaya gittikten 1-2 gün sonra kâbuslar görmeye, nedensiz korkular yaşamaya başlamışlardır. Bunu söylediklerinde de, sana yeni bir yazı yazılmış, üç harflileri bağlamışlar, çözmek için şu kadar daha vereceksin derler… Yani yağmurdan kaçarken doluya tutulan insan artık paçasını kaptırmıştır. Cüzdanını, maaşını bu kişiye bağışlar ve umutla temizleneceği günü beklemeye başlar. ( Yazdıklarım, bu işi dolandırıcılığa çevirmiş, kendisine hoca dedirten kişiler içindir)

JuMPeR

Kayıtlı Üye
Bazen bize yapılan majiyi biliriz ve etkisinden kurtulmak için nefesi kuvvetli, yazısı güçlü kişilere gideriz. Ancak burada da başka bir tehlike vardır. Bu kişinin bizden daha fazla para koparmak için üzerimize bir takım yaratılmışları salma, enerji alanımıza bağlama tehlikesi vardır. Herkes Allah rızası için bunu yaptığını söylemektedir ancak temizlenmek isteyen birçok kişinin başına bu işler gelmiştir. Nefesi güçlü hocaya gittikten 1-2 gün sonra kâbuslar görmeye, nedensiz korkular yaşamaya başlamışlardır. Bunu söylediklerinde de, sana yeni bir yazı yazılmış, üç harflileri bağlamışlar, çözmek için şu kadar daha vereceksin derler… Yani yağmurdan kaçarken doluya tutulan insan artık paçasını kaptırmıştır. Cüzdanını, maaşını bu kişiye bağışlar ve umutla temizleneceği günü beklemeye başlar. ( Yazdıklarım, bu işi dolandırıcılığa çevirmiş, kendisine hoca dedirten kişiler içindir)

Başıma daha önce geldi 15 gün boyunca kadının evine taşındık kadının bir oğlu var Allah'ın gücüne gitmesin ama çocuk resmen çarpılmış ve kadın bana bak ben bunu bile düzelttim diyor:D 15 gün boyunca postunakost tarzında şeyler yazıp yazıp durdu bilgisizim tabi çıkacak diye bekliyorum ama hiç bir değişme olmadı Allah'tan fazla paramızı yemeden kurtulduk kadından...Böyle insanlara dava felan açmayada korkuyor insan maazallah cin min gönderir diye bence böyle kişilerin bir an önce birşeyler yapılması lazım.

Seçilmiş

Kayıtlı Üye
Öncelikle çok geçmş olsun çok zor birşeydir diye tahmin ediyorum cinler insanları sevmez elinde geldiği kadar tüm kötülükleri yaptırmaya çalışır umarım düzelirsin aslında bu tür bir olay arkadaşımın başına gellmişti kurtuldu bir kadın sayesinde ama hatırlamıyorum kimdi o kadın keşke hatırlasaydım ama bende kuranda mutlaka buna çözüm için bir yazı vardır yada dua