Başmelek Mikailin Mavi Koruma Işını

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Merhaba Sayın Thales
Meleğimi bulma konusunda bana da yardım edebilir misiniz lütfen? Doğum tarihim 05.11.1970 sabah saat 8:30 civarı imiş.

Konuyu baştan yani ilk sayfadan itibaren okumuş olsanız kendiniz de bulabilirdiniz. Özel bilgilerinizi forumdan veya özel mesajdan vermeyin.

Dünyaya geldiginiz gün ve aya göre hesaplandığı yazılmış. Verilen listede de sizinkini örnek olarak verirsek; 03 ile 07 tarihleri arasında 11.ci ayda doğanların yardımcı meleği Seliah'tır. 03.-07.11. Seliah
Kasım ayının 08 ile 12 si arasında doğanların ise Ariel'dir.

Başka bir örnekte de 12 ile 16 Temmuz (07) arasında doğanların yardımcı meleği Melahel'dir.
12.-16.07. Melahel

İlk sayfada 9. mesajda detaylı olarak her ay ve gün var.

0511

Kayıtlı Üye
Maalesef sorduktan sonra durumu fark etmiştim. İlginize teşekkür ederim, meşgul ettiğim için de özür dilerim. Saygılar...

Konuyu baştan yani ilk sayfadan itibaren okumuş olsanız kendiniz de bulabilirdiniz. Özel bilgilerinizi forumdan veya özel mesajdan vermeyin.

Dünyaya geldiginiz gün ve aya göre hesaplandığı yazılmış. Verilen listede de sizinkini örnek olarak verirsek; 03 ile 07 tarihleri arasında 11.ci ayda doğanların yardımcı meleği Seliah'tır. 03.-07.11. Seliah
Kasım ayının 08 ile 12 si arasında doğanların ise Ariel'dir.

Başka bir örnekte de 12 ile 16 Temmuz (07) arasında doğanların yardımcı meleği Melahel'dir.
12.-16.07. Melahel

İlk sayfada 9. mesajda detaylı olarak her ay ve gün var.