Başmelek Mikailin Mavi Koruma Işını

DreaMLife

Kayıtlı Üye
JELIEL! elementi Atesdir.Aile ici huzur sevgi saygi ve sempati konusunda,karsilikli güven konusunda sana yardimci olabilen bir melektir.Sevmeyi ve sevilmeyi ögreten bir melektir.Hayat ağacında ismi yazılı bir Seraphim meleğidir. Kralların kaderini kontrol eder ve haksız yere saldırıya uğrayanlara zafer alametleri verir. Cinsiyetler arası tutkuya esin verir ve evlilik sadakatini güçlendirir.Sizi cesitli sekilde imtihan eder ve aile ici konularda yardimci olur.

teşekkür ederim :rolleyes:

lotus

Kayıtlı Üye
CREEPA paylaşımiçin teşekkürler, bende rehberimi bulamadım, yardımcı olabilirmisin, 21.02.76

lotus

Kayıtlı Üye
özür diliyorum, dikkatli bakmamışım, tekrar baktım sanrım Eiael.........
hangi konularda yardım alabilirim, paylaşırsan sevinirim...

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Iyi Aksamlar Lotus. 67 - Eiaiel ((Eiael, Eyael) Elementi su.Eiael - Okült bilimlere ve uzun ömre hükmeder.Astronimi ilmi konusunda yetenekli olup bilgi veren.Kabbalanin 67 melegidir.

DreaMLife

Kayıtlı Üye
CREEPA bir ricam daha olcak sevglim de merak etti verdiğin listede bulamadık yine 06.07.81 e denk gelen melek acaba hangisi ?

loeb

Kayıtlı Üye
bı arkadasım var mıkaılle konustugunu soyluyo bu bayan 45 yaslarında super bır egıtım almıs astrale durugoruye sahıp bırısı..bu nasıl olabılır ve neden?reıkı ıle bıcok ınsanıda cıkarmıs ama uzman degıl sıfacı sayılır agrıları ıyılestırebılıyo buraya uye yapmaya calısıcam

CREEPA

Banlı Kullanıcı
CREEPA bir ricam daha olcak sevglim de merak etti verdiğin listede bulamadık yine 06.07.81 e denk gelen melek acaba hangisi ?

NELCHAEL( NELEKAEL)! Astronomie mathematik geographie ve abstrakt bilim,Elementi SU,sprituel olgunluk,cagirdiginizda size negatif enerjilere karsi yardimci olabilecek yanlis düsünmemeniz ve ön yargili olmamaniz icin size yardimci olabilecek olan bir melekdir.Ögretmenize yada Hocaniza baglanti kurabilecek bir enerji.

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Mehriel sularin melegidir(göl,nehir,cay,deniz)Imajinasyon ve büyük düsünceler.En güzeli nedir biliyormusun,size düslerinizin ve hayalerinizin gerceklesmesine (realizasyon)yardimci olabilecek bir melek.;) Ayrica cok hos bir nickin var...visne

DreaMLife

Kayıtlı Üye
CREEPA verdiğin bilgiler çok güzel çok teşekkür ederim de merak ettiğim biz bu melekleri ne şekilde çağırıcaz?

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Merhaba Dreamlife.Meleginin ismini artik ögrendin istersen astral seslen yada alternatif olarak mantrala Mantra nedir? : Mantra genellikle sanskritce dini hece veya siirdir r. Kullanımı mantra ile ilişkili okul ve felsefesine göre değişiklik gösterir. Esasen ruhani kanallar olarak kullanılırlar, kelimeler ve oluşan titreşimlerden faydalanarak kişinin daha yüksek bir bilince ulaşmasını amaçlar. Diğer amaçları, dini törenlerde bolluğa sahip olmak, tehlikeden uzak olmak veya düşmanları elemek içindir. Mantralar Hindistan'da VedicHinduizm'i ile çıkmıştır ve daha sonraBudistler, Sikhler ve Jainler tarafından benimsenmiştir.Ssanskritçemantra- kelimesi (m. मन्त्रः, ayrıca n. मन्त्रं) man "düşünmek" (ayrıca manas "akıl") ve araç anlamındaki -tra sonekinden oluşur, sözcüğü sözcüğüne çevirisi "fikir aracı" olur. Aklı hayallerden ve maddi isteklerden serbest bırakmayı amaçlar. Mantra nağmelerle tekrar edilir.
mantra bilgisinin elit dogasının ortodoks akımından etkilenmesi sonucu kast duzenini rededen budistler dahi eski ayinlerinin yararınu dusunerek kendilerini shravakas yani duyanlar( isitenler) olarak adlandırmıslardır. Hindistandaki bilge insan cok duymus isitmis kisidir.Mantralar akabinde ses sembolleri olarak adlandırılmıslardır. İsitsel sembolizm anlamını bilseniz ya da bilmeseniz de vokal sesleri önerir . Biz anlamasak dahi mantralar tabiki sacma sapan kelimeler degillerdir. Her biri manalı ozel titresimlere sahip kelimelerdir. Ana mantra Hinduism de pranava mantra olarak da adlandırılan Aum' dir. Aum tum mantaraların kaynağıdır.Mantranın titresimi ve tınısı cok onemlidir . Cunku o ruhani hayatın kaynağı ve cakraları etkileyen Kundalini'yi uyandırır.

ÖRNEK:

Melekleri rüyalarınıza davet ederek uyurken tutarlı ve berrak rehberlik alabilirsiniz.

Gündüz zamanı düşünceniz siyah – beyaz bakış açılarına kilitlenmişken, bu özellikle, yeni anlayışlar ve yaratıcı fikirler kazanmak için iyi bir yoldur. Uyurken, katı düşünce kalıplarını bırakırız. Uyurken olduğu gibi açık – zihinli olduğumuzda, Allah ve melekler İlahi fikirleri kolayca bize aktarabilirler.

Uykuya dalmadan önce, meditasyon yapmak için biraz zaman ayırın. Sonra zihinsel olarak veya yüksek sesle onaylayın : “ Sevgili Allahım ve melekler, Lütfen bu gece rüyama girin ve bu durum (özel isteğinizi söyleyin) ile ilgili bana rehberlik ve yeni fikirler verin. Uyandığım zaman bu fikirleri berrak olarak hatırlamama yardım edin. Teşekkür ederim ve Amin ”

Normalde rüyalarınızı hatırlamasanız bile, bu güçlü onaylama, uyanmadan hemen önceki saatte güçlü şekilde canlı – ve unutulmaz – rüyalar görmeniz için bilinçliliğinizi değiştirir. Bu rüyaları “ lüsid ” rüyalar olarak adlandırıyoruz. Bunlar bir sinemada olmaya benzer, burada kendinizi hem izlersiniz hem de katılımcı olursunuz. Bu rüyaları unutmak çok zor olur. “ Lüsid rüyaların konusunu ve mesajını hatırlamam ” diyen insanlar bile, bu rüyaları hatırlar.
Bir çok büyük icat, kitaplar, ve çözümler rüyalardan çıkarılmıştır. Muhtemelen bir fikrin ışığı ile uyanan yazarlar, iş adamları ve mucitlerin hikayelerini duymuşsunuzdur. Herkes bu bilgi havuzuna erişir, çünkü herkesin zihni ebedi olarak Allah ’ ın sonsuz bilgeliğine katılır. Siz de, uyumadan önce niyetlerinizi belirterek uykunuzda yaratabilirsiniz. Melekler ayrıca uyurken sınırlayıcı düşünceleri, inançları ve duyguları iyileştirebilirler.Çoğu zaman imanın tezahürün ve mucizelerin maddesi olduğunu okuduk. Herhangi bir durumda, imanın çözemeyeceği bir problem yoktur ” . Ve yeni bir bilimsel çalışma, psişik fenomene inanan insanların, şüphecilerle karşılaştırıldığında, doğru psişik rehberlik deneyimledikleri bulunmuştur. Rüya zamanı evrenin şaşmaz düzeninde imanımızı artırmak için mükemmel bir platformdur. İman seviyesini artırmanın en kolay yollarından biri, Allah ’ dan ve meleklerden yardım istemektir. En şüpheci pragmatist bile, bu yöntemin güçlü etkileyici deneyim yarattığını görecektir.
Bunu yapmanın kolay bir yolu tam gece uykuya dalmadan öncedir. Şu onaylamayı zihinsel olarak veya yüksek sesle söyleyin ; “ Sevgili Allahım ve koruyucu melekler, Bu gece rüyalarıma girmenizi istiyorum ve beni anlayıştan, güvenmekten ve İlahi rehberliğimi izlemekten uzak tutan korkuları temizleyin. Eğer bana vermek istediğiniz bir mesaj varsa, lütfen onu açık olarak anlamama ve sabah hatırlamama yardım edin. Amin ” Cennet, güvensizliğinizi iman ile değiştirir ve bilgililiğinizi izlemekle ilgili daha emin hissedersiniz. Rüyalarımız esnasında melek krallığı ile çok etkileşiriz. Melekleri rüyalarınıza çağırarak melek mesajlarınızın sayısı artar ve temizlik çalışmanız hızlanır. Örneğin, eğer kariyerinizin gidişatı ile ilgili kararsız iseniz, başınızı yastığa koyduğunuz zaman, zihinsel olarak buna benzer bir dua okuyun : “

Melekler, lütfen bu gece rüyalarıma girin ve bana kariyerimle ilgili hangi yöne gideceğimi bilmemde yardım etmek için, hatırlayacağım berrak mesajlar verin. ”

Melekler her zaman bu isteği karşılar, ve muhtemelen uyanmadan önceki saatte kolayca hatırlayacağınız lüsid bir rüya görürsünüz. Veya, melekler rüyanızda size öyle bir şekilde yardım edebilirler ki, rüyanızın içeriğini hatırlamazsınız. Yine de, uyanırsınız ve gece boyunca içinizde bir şeylerin değiştiğini bilirsiniz. Hangi yöne gideceğiniz ile ilgili daha mutlu, daha pozitif ve daha berrak hissedersiniz. Bu, kariyeriniz ile ilgili sizi kararsız kılan korkuları salıvermenize yardımcı olmak için, meleklerin düşüncelerinizi ve inançlarınızı yeniden düzenlediğinin bir işaretidir. Eğer yaşamınızın herhangi bir alanında bloke olmuş hissediyorsanız, bir parça kağıda şu mesajı yazın ve yastığınızın altına koyun. Uykuya dalarken cümleyi zihinsel olarak üç kere tekrarlayın : “ Sevgili Melekler, yaşamımdan tam olarak haz almamı engelleyen blokları temizlemek için bu gece uykumda benimle çalışmanızı istiyorum. Lütfen ya bu blokları dikkatime getirin ya da bu geceki uykum esnasında zihnimden, duygularımdan ve bedenimden tamamen uzaklaştırın. Teşekkür ederim. ” Sabahleyin, tazelenmiş ancak gece boyunca çalışmış olduğunuzun farkındalığı ile uyanırsınız. Meleklerin gece çalışmasının ayrıntılarını hatırlayamayabilirsiniz, ama bunu derinden hissedersiniz. Başınızı gece gerçekleşen yeniden yapılandırma nedeni ile biraz garip hissedebilirsiniz. Bununla birlikte, meleklerin taşıyıp götürdüğü bloklar yaşamınızın amacını ve yaşam planınızı engelleyen ağır yüklerdi. Bu temizliği istediğiniz için şükran hissedersiniz ve melekleri rüyalarınıza her gece çağırmak isteyebilirsiniz.

DreaMLife

Kayıtlı Üye
Evet bu yazıyı daha önce okumuştum Melekleri nasıl rüyamıza çağırırız çok detaylı bir bilgi. Anladığım kadarıyla meleğimi çağırmamın bir yolu da bu sanırım. Tekrar teşekkür ediyorum açıklaman için.

hira

Kayıtlı Üye
Creepa sayende bende meleğimin ismini öğrendim.Bunun için sana çok teşekkür ederim.Ancak anlayamadığım şu meleğimi nasıl çağıracağım?Sevgili Allahım ve melekler, Lütfen bu gece rüyama girin ve bu durum (özel isteğinizi söyleyin) ile ilgili bana rehberlik ve yeni fikirler verin. Uyandığım zaman bu fikirleri berrak olarak hatırlamama yardım edin. Teşekkür ederim ve Amin ”
Burada melekler yerine kendi meleğimin mi ismini söyleyeceğim?

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Evet Hira.Cagirmak istedigin Melegin ismini kulanabilirsin dilersen gününde mantralarsin yaní onu zikir edersin.Ama Hira burda önemli olan nokta nedir biliyormusun? Bunu süreklilikle yapmam gerekir yani 7 gün boyunca örnegin günde 1 saat sen sesiz ve temiz ortamda abdestli olarak Melegi cagrirsin ve ona konsantre olursun.Genelde bir hafta icinde hayatinda bazi degisiklikler olabilir yani bir takim isaretler alirsin Melekten.Bu sadece rüyanda vs degil normal yasantinda da seni pozitif etkiler.
Meleklerin aslinda bir cesit özeligi vardir bana göre yani onlardan yardim istememiz gerekiyor ve bunuda onlara bir sekilde anlatmak lazim yani siz Meleginize o mesaji ulastirmaniz lazimdir ki size yardim etsin özelikle Dolunay gecelerinde .

hira

Kayıtlı Üye
Creepa verdiğin tüm bilgiler ve ilgin için teşekkür ederim.Sevgimle..