Magic Tarot! -Kendi Tarotunu kendin yap

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
t-myth.jpg

2.Alternatif:
t-hudes.jpg

3.Alternatif:
t-rider.jpg

4.Alternatif:
t-hudes.jpg

5.Tarot
luciferiantarotexample.jpg

Baska bir Tarot
tarot.jpg

url

c740f98c12d8ceab36318c106d182160_d7c.jpg

t-secrettarot.jpg

Art_N_Tarot.jpg

t-pagan.jpg

celticwisdom.jpg

TAROT KARTLARINI KENDIN YAP!

Evet Arkadaslar,benim burda sizlere sundugum bu Tarot Deck örneklerine sahip olabilirsiniz.Nasil mi?
Tarot ile ilgileniyorsun ama kendine ait Kartlarim yok diyorsan,Senin bulundugun yerde Tarot Kartlari yoksa yada senin durumun olmayip bunlar cok pahalisa ne yapiyorsun? Kendi Kartlarini kendin yapmaya ne dersin?
Gerekli olan sadece bir Bilgisayar,bir printer bir adet A4 özel karton kagit ve Photoshop yada benzer bir program.Eger biraz olsun Bilgisayar kulanmasini biliyorsan zaten hernhangi bir problem cikmaz.Verilen Tarot kartlarindan favorini sec ve Bilgisayarina yükleyip heryerde ücretsiz olarak indirebilecegin özel bir programm ile ac ve sectigin Tarot Kartlarinin cözünülürlügünü büyüklügünü vs. ayarla.Printerden cikar ve makasla gerekli ölcüye getir.Böylece belkide kimsede olmayan ve güzel ve cok özel kendine ait bir Tarot Kart koleksyonuna sahip olacaksin. O kadar!

Pantea

Kayıtlı Üye
Cok hos ve guzel dusunulmus bir paylasim bu benzerine rastlamamisdim tesekkurler .

ebrarnaz

Kayıtlı Üye
çok güzel bir türlü tarot kağıtları bulamamıştım benim için çok iyi oldu paylaşım için teşekür ederim...:)

medusa

Kayıtlı Üye
gerçekten çok güzel bir paylaşım teşekkürler (x

azrael

Kayıtlı Üye
Ben kendim deste yapıp hediye edebilirim kart isteyen arkadaslarıma=) Yalnız aklıma takılan bir husus 78 tane olması gereken tarot kartlarını bunların hepsinden kombinasyon yaparak mı yapacağız? Çünkü dikkat ettim de sadece örnekler haline yayınlanmıs kart şekilleri.

ERBEHILM

Kayıtlı Üye
Bende bu konuda bir süre önce arkadaşımızdan bilgi istemiştim fakat hiçte tatmin edici bir cevap verememişti.Yani burada yer alan kartların nasıl 78 lik tarota dönüştürüleceği belirsiz.

azrael

Kayıtlı Üye
Evet onunla ilgili bilgi alsak çok özel desteler yapabilirz kendimiz.

selene7777

Banlı Kullanıcı
çoook güzel bir paylaşım olmuş gerçekten:)
şahsen salvador dalinin çok ünlü bir tarotçu olduğunu ve kendi özel destesine sahip olduğunu duymustum ama hiç bir yerde bu desteyi bulamadım kopyalarının olduğundan da emin değilim...bu deste hakkında bilgisi olan var mı?
birçok ünlü ressamın kendi özel desteleri varmış ,zaten eski zamanlarda tarot kartlarını kendi kanlarıyla çizen bir çok okuyucunun bu şekilde kendi kanlarıyla yapılmış özel destelerinden daha iyi sonuçlar aldığını okumuştum...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
evet bir çok resasamın kendi kartları varmış pisada bunları bulmak zor değil ama hangisinin ona ait olduğunu bulmak zor ama davinci kartlarını incelemiştim. almayıda çok istediğim bir karttı. ama klasik tarotun biraz değiştirlimiş hali. solvador dalininde sanki kendi çizimi gibi onun toblolarına benzeyen kartlar ama oda bildiğimiz klasik tarottun benzeri

bu yüzden onlarının isimlerinin kullanılarak tasarlanmış çok satmk için yapılmış kartlar olduğunu düşünüyorum.

selene7777

Banlı Kullanıcı
da vinci yi incelediğimde bende aynı şeyi düşündüm ondan ziyade onun çizimleri alınarak yapılmış gibi geldi..piyasada bulmak mümkünse dali yi bulmak oldukça kolay olucaktır çünkü çizimleri ben dali yim diye bağırır muhtemelen:biggrinjester:

Lux

Kayıtlı Üye
kartlar süper ben laro tarot u kullanoyorum

Afifege

Kayıtlı Üye
Ay tam siteye girip kendi tarot kartlarımı kendim yapsam olur mu yazacaktım ki bu paylaşımı gördüm. Teşekkürlerrrr ?