Sihirli Tilsimlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deli_i

Kayıtlı Üye
tsk ederim aRkadasim yalniz bunlar eksik gibi görünüyor bu konuda biraz daha açıklayıcı olurmusunuz.

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Eksik degildir fazlasiyla aciklayici olunulmustur.Rahatlikla deneyebilirsin Deli-i.

PUNKY

Kayıtlı Üye
Eline sağlık Razyel bende deneyeceğim, şu şans oyunları ile ilgili olanı , yılbaşında büyük ikramiye bana çıksın :)

ARADIA

Kayıtlı Üye
İş
Medyum-´Bioenerji ve Sifa calismalari
Gümüs lehvhalar genelde Ay ile iliskisi olan tilsimlarda kulanilmaktadir.Beyaz bir renkde gümüs bir levha üzerine yapmaniz etkisini güclendirebilir.

Sellenay

Kayıtlı Üye
Print edip üzerinden çizmekte elki çözüm olur. İşte bunları yaparken ben korkarım. Yanlış bir harf yada sembol tılsımın değerini düşürür mü? yada çok başka olaylara neden olabilir mi?
pergament kağıt ? belki bulurum. Kırmızı kumaş ta alternatif olabilir. Ya da beyaz kumaşa kırmızı kalem..
Teşekkür ederim..;)

Paylaşımınız için teşekkür ederim.

yaman

Kayıtlı Üye
emek harcamak tabiiki etkisini arttırır ama bunu yazıcıdan çıkartmakla başkasına yaptırmak arasında verdiğin emek açısından fark yok bence yazıcıdan çıkarılıpta kullanılabilir birde hangi boyutlarda yapacağımızda önemli bunu belirli bir boyutu varmı acaba.

PUNKY

Kayıtlı Üye
emek harcamak tabiiki etkisini arttırır ama bunu yazıcıdan çıkartmakla başkasına yaptırmak arasında verdiğin emek açısından fark yok bence yazıcıdan çıkarılıpta kullanılabilir birde hangi boyutlarda yapacağımızda önemli bunu belirli bir boyutu varmı acaba.

Her ihtmale karşı doğal maddeler kullanmak gerekir diye düşünüyorum...yerinizde olsam printout etmek yerine kendim yapardım...ki öyle yapacağım.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
yeteneksizlik diye bişşey yok bakıp yapacaksın ilkinde olmazsa 10 cusunda yap kendin yapmayacaksan hiç yap negatif etki verir yaraı olmaz zararı olur

Sellenay

Kayıtlı Üye
pergament kağıt parşöment kağıt olabilir mi? Bana onu anımsattı. Bugün kırmızı kalem ve kırmızı karbon aldım. Ama kağıdı söylediğimde parşöment olmasın" dediler..
İyice emin olmak için almadım.

Sevgi ve şans oyununu hazırlayacağım..
Teşekkürler...:confused:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
perşomen gibi bir kağıt tüm kağıtlar gibi bitkisel malzemeden yapıpılıyor şuan kullandığımız ağaç tan yapılan kağıtta olur sorun değil

Sellenay

Kayıtlı Üye
Teşekkürler urumhamatahayil:cool:..
Umarım dileyen ve yapacak olan herkesin niyetlerinin gerçekleşmesine yardımcı olur.

PUNKY

Kayıtlı Üye
Mümkünse saman kağıt kullanın arkadaşlar...Diğer 1. kalite kağıtlardan daha az işlem görüyor...

yaman

Kayıtlı Üye
beyaz bir kağıt üstüne kırmızı kalemle çiziyoruz başka birşeye gerek yok değilmi ?

PUNKY

Kayıtlı Üye
beyaz bir kağıt üstüne kırmızı kalemle çiziyoruz başka birşeye gerek yok değilmi ?

Yerinde olsam pembe bir kağıt üzerine gümüş renkli kalemle çizerdim...Örneklerde görüldüğü üzere vefkler pembe yazılar beyaz gümüştür...Malzemeler ne kadar doğal olursa o kadar iyi, o yüzden ben safran ve beyaz miski amber ile mürekkep hazırlayıp içine az miktarda metal tozu attım koyu pembe kağıt üstünde gayet başarılı bir çalışma oldu...Bu arada renkli saman kağıt bulmak zordur matbaacılardan bulamazsanız kırtasiyeden pembe dosya kağıdı alın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...