Mabetle İlgili Saçma Rüyam

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Rüyamda kocaman krem rengi porselenden parlak bir şatodaydık kuleleri bulutlara kadar uzanıyordu önünde baya geniş bir teras/balkon gibi bir şey vardı. Bunun hemen yanlarında 2 tane terasla bitişik kule vardı. Bu şato rüyamda bu siteyi temsil ediyordu.

Herkes terastaydı sanki bir şey bekliyorduk. İsmini vermek istemediğim kullanıcıyla (xxxx) biz yanyanaydık. Bu arada uçan bir varlık geldi. Kulenin bir tanesini yıktı gitti. Yıkılan yer xxxx le benim profilimin bulunduğu yerdi.
Biz ikimiz ağlıyorduk Biz buradan gitmek istemiyoruz diye.

Bu sırada yönetici geldi. İçinden bir şeyler tekrarladı elini aşağı yukarı salladı kule eski haline döndü. Yaratık yine kuleye doğru uçmaya başladı bir üye ateş topu fırlattı avucundan Yaratık xxxx ile benim önüme düştü. Sonra cine dönüştü. Ben bunu dua okuyarak bağladım neden bizi buradan göndermek istiyorsun diye sordum. Siz kötülük yapıyorsunuz dedi. Bu seni neden ilgilendiriyor dedim. Bana sadece emir verildi. Ben görevimi yapmaya çalıştım dedi .
Sonra uyandım

Geri yatınca yine rüya görmeye basladım bu sefer Şatonun içini geziyordum aynı forumda olduğu gibi bazı koridorların kapıların üstüne Rüya, enerji, Şifa gibi bölümler yazıyordu.

En alt kata indim Kapının üstünde ateizm yazıyordu içeri girdim çok pis kokuyordu karanlıktı kuru kafa, örümcek ağları ve daha çürümemiş yeni ölmüş gibi duran bir ceset vardı. İçeride bir süre durdum ve çıktım.

Ama mabetin diğer bölümleri çok güzeldi hele dıştan görünüşü muhteşemdi.

vermud

Kayıtlı Üye
eheh fantastik, sitede çok zaman geçirmişsin :)

Aybars

Kayıtlı Üye
Rüyasında yöneticileri gören baya çoğaldı galiba bende bizim evde urumu görmüştüm :) kitap okuyorduk :)

mgnc

Kayıtlı Üye
Rüyalar üç çeşittir
1-Rahmani rüya: insana huzur verir rahatlatır (msj verir) ve hatırlanır. genelde sabaha karşı görülen rüyalar bunlardandır.
2-Şeytani rüya: sıkıcıdır, korkutucudur, iğrençtir,tiksidiricidir,vs..
3-Genelde hatırlanmaz hatırlansada komik gelebilir insana, genelde bilinçaltında oluşan olayları birleştirip sunulur.

burda 3ünüde Görüyorum :p forumu çook sevmişssin :) üyelerle beraber oldugunu hayal ede ede rüyanada yansımış olabilir. Neyse ALLAH hayr etsin.

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Ben ne zaman bu siteye girsem mutlaka ama mutlaka ufak tefek bisiyler oluyor.
Ozellikle aniden uyku bastiriyor,tuhaf ses yada isiklar goruyorum,duyuyorum.Bunlar benim icin cok tuhaf gercekten.
Iyi forumlar...