Bulutları Yok Edebilirsiniz!!!

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Kişiler anlayamadıkları her şeye saçma der çünkü. Bulutları yok etmek bir yana insan isterse ayı bile ikiye bölebilir. Zihnini nasıl kullandığına bağlı olarak bu bilimsel bir tespittir biz zihnimizin yüzde beşini bile kullanamazken düşünün birde tamamını kullandığımızı yani bence insanların yapabilecekleri hiç bir şey saçma değildir.

Hopee

Kayıtlı Üye
Teşekkürler konu için inanmayanlara da gülmekle yetiniyorum sadece. İnsanoğlu açıklayamadığı her şeyi reddeder, deneyimleye ve bu konu hakkında düşünmeye başlayınca kendini keşfetmeye ve sınırlarını zorlamaya başlar. Bu konuya forumda gezinirken rastlayıp okudum ve ilk fırsatta denedim. Zamanla, göze büyük gelen bulutlar bile yok oluyor. Rüzgârın etkisi olmadığına da eminim. Teşekkürler saygıdeğer embriyo'cum kardeşim.

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Yolda giderken canım sıkıldıkça yok ediyorum bulutları. Acayip tatliş bir uygulama. Ayrıca bulutun yok olduğunu gördükçe insanın özgüveni yükseliyor. Daha denememiş olanlara tavsiyem önyargıları bırakıp deneyin, pişman olmazsınız :)

carrie82

Kayıtlı Üye
Konu açıldıktan 5 yıl sonra bu uygulamayı bugün denedim ve ilk denememde oldu. Yengem işten geldiğinde ona bunu yaptığımı söyledim. O bana enine boyuna böyle şeylerin imkansız olduğunu anlatırken balkon kapısının camından bir bulata sadece odaklanarak onu da sildim. Yengemin dediklerini şu an hatırlamıyorum, o an da pek dinlemedim zaten ?

EastBlood

Kayıtlı Üye
İş
Şu anda pizza dükkanı işletiyoruz :D
Yahu arkadaşlar siz ne kadar kapalı düşünceler içindesiniz. Bu bulut yok etme olayını küçüklükten beri yaparım arkadaşımlada yapıyoruz 21 yaşındayım. Yargılamadan önce yapmayı bi deneseniz ölmezsiniz. Sizin önyargılı tavırlarınız yüzünden anlıycağınız dilde sert yazdım. İnanmıyorum diye bişey olur mu bi çık dene ya sabır

SamsunLu55

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci - Avukat Katibi
Mutlaka deneyeceğim. Ancak benim görüşüm biz düşüncemizi öyle odakladığımız için bize öyle geliyor olabilir. Mesela gözünüzün önüne bir şey getirmek istersiniz çok odaklanırsınız ve beyniniz onu gelmiş gibi g

SamsunLu55

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci - Avukat Katibi
gösterebilir ancak odağınız kaybolunca gider. Bu arada yanlışlıkla entere bastım flood olduysa özür dilerim. :)

Ori

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben bunu 19 lu yaşlarımda denemıstım ve ıse yaramıstı. Fakat şoyle bır durum var. Mesela kucuk bır bulut secın o buluta dıkkat vermesenız bıle oradakı ortam yuzunden sureklı sekıl degıstırıyor. Kendılıgınden yok olan bulutlarda gozume carpınca aslında bulutları benım yok etmedıgımı anlamıstım.

berkot

Banlı Kullanıcı
ortalama bir kümülüs bulutu 300 Bin Ton su taşır, biz daha kaşık bükemiyoruz koca bulutu nasıl dağıtalım
aynı şey gökkuşağı için yapılabilir ama 10 sn kadar gökkuşağına bakarsanız aslında gökkuşağının kaybolduğunu görürsünüz

ruhname

Kayıtlı Üye
Zihin gücünün gerçekten yadsınamayacak derece gücü var önemli olan bunu doğru bir şekilde kullanabilmek gerçekten inanmak ve sabretmek gerekiyor.

xesim

Kayıtlı Üye
bulutlar havanın etkisiyle çok sık değişip kaybolabilen yapılar. bazı ufak bulutlara bakıp neye benzediğini düşünmeye çalışırken hava akımı yüzünden kendiliğinden kaybolanlar oluyor. anlatılmak istenen sanırım düşünce gücüyle gerçekten yoketmek değil de imajinasyonun iyileştirilmesi için yardımcı bir uygulama olması ( ya da ben öyle anlamak istedim:)

boristanblue

Kayıtlı Üye
Hiç bir şey söylemiyorum sabahları sadece yattığım yerden gökyüzündeki bulutlara bakıyorum, ve bir buluta odaklandığım zaman 1 yada 2 dakika içinde tamamen kaybolmuş oluyor, bu nedir acaba bulut kendi mi çözülüyor, yoksa gerçekten zihin gücü ile alakalı mı ? bu sabah 2 buluta odaklandım ikisi de kayboldu o yüzden bu konu aklıma geldi daha evvel okumuştum hem konuyu hortlatayım hemde siz değerli arkadaşlarımın da bilgisini alayım istedim.

Abe_Ernesto

Kayıtlı Üye
Güzelde aklıma bir soru takıldı tonlarca ağırlıktaki bulutu parmakla silmek bana biraz imkansız geldi.

Furking

Kayıtlı Üye
Teşekkürler. Gerçekten tem zevkli hem de insanın kendi gücünü farkettirebilen bir uygulama. Bulutu silemesem de yanındaki çıkıntıyı önce buluttan ayırdım sonra sildim. Yakında göklere adımı yazıcam :)

zehter

Kayıtlı Üye
O an için bulutların rüzgarın etkisiyle sürekli hareket edip parçalanması,bir insanın işaret parmağını gösterip bulutu yok etmesinden daha mantıklı geldi.O yüzden öyle bir yorum yazıp görüşümü belirttim.Eğer yapabiliyorsanız ne mutlu size diyebileceğim bir şey yok zaten.Bir video koyarsanız inanma safhasını geçip bilme safhasına atlayacağız.

Meteoroloji uzmanlarının bir gün buluşup bulutları yok etmeye çalışmasını gördüğüm gün inanırım.Açıkçası merak ediyorum gerçekten yapılabilir şeyler mi bunlar diye.En iyisi bilgilenmemiz açısından bir video koyun :)

İlk önce merhabalar bu bulutların yok edilme şeysi aslında eğlenceli bir zihin gücü çalışması ,ilk başta bende inanmamıştım sonra bir deniyim dedim denedim .ilk başta safsata olduğunu sanmıştım fakat bulut 10 sn icinde kaybolduğunda hayret ettim ,sıradan bir bulut kaybolması diye düşünmüştüm fakat 3 kere daha denediğimde aynışeylerle karşılaştım,bu gerçekten olan birşey neredeyse hergün yapıyorum zihin eğitimi için

Öncelikle kendi fikirlerinizi belirtmekte tabii ki özgürsünüz, buna saygı duyarım.
Sınırlı sayıda paylaştığım arkadaşlarım bu tekniği yaptığımda önce hayretle karşıladılar, ancak onlara da anlattıktan sonra içlerinde bazıları başardı.
İnanın psi well'den daha kolay yapacaksınız.

Burada anlattığım, Bioenerjiyle yapılan telekinezinin bir çeşidi olan Atmokinezi çalışmasıdır .
Atmokinezi; Atmosfer olaylarını kontrol etmenizi sağlar. Hava elementine hükmetmektir.
Hiçbir şey söylemeseniz bile odaklanmanız ve onu dağıttığınızı düşünmeniz yeterlidir. (Denemek isteyenler için)

Sizin için internette biraz araştırma yaptım, aşağıdaki bilgilere ulaştım ancak 2007 tarihli olduğu için programa arşivden de ulaşamadım.

''Bio enerjinin gücüyle gökyüzündeki bulutları önce dağıtan, sonra yok eden, hasta devlet başkanlarını bio enerjiyle ayağa kaldıran, dünyanın peşinden koştuğu bio enerji profesörü Ukraynalı Albert İgnatenko, canlı yayında Kadir çelik'in hazırlayıp sunduğu Objektif`te.Dünyanın dört bir yanında bio enerji konferansları veren Profesör Albert İgnatenko, insanın bio enerjisiyle neler yapabileceğini canlı yayında Objektif`te gösterecek. ''

Birde başka bir yöntem buldum, aşağıda vereceğim bilgiler bana ait değil ,başkaları tarafından da yapıldığını anlamanız için paylaşıyorum.

Ayrıca iki tane de video buldum, ancak kaliteli ve net olmadıkları için paylaşmıyorum.

GİRİŞ
Bu çok kullanışlı bir tekniktir. Bunu kullandıktan sonra anında Psi Top oluşturabilir ve daha önce hareket ettiremediğim objeleri hareket ettirebilir hale geldim. Bu teknikte ustalaşmam sadece 5 dakikamı aldı

TEKNİK
Bulutlu/güneşli bir günde dışarı çık ve gökyüzüne bak. Çeşit çeşit şekillerde ve büyüklükte bulutlar görüceksin. Mümkünse diğer bulutlardan uzak ve küçük bir buluta odaklan. Bulutun kafanın içinde oldugunu hayal et. İmajanasyonunda bulutun yavaşça kayboldugunu düşün. Daha sonra gerçek buluta odaklan. Bulut yavaşça yok olucak

BU NEDEN OLUR
Psi tekniklerinde bişeyin neden oldugunu düşünmek kötüdür, çünkü işe yarasa bile beynin bunun imkansız oldugunu düşünmeye başlıcak

BU NASIL ÇALIŞIR
Basit PK ile bulutdaki su moleküllerini ayırdın. Bulutdaki su molekülleri yogun değildir. Bu yüzden hareket ettirmesi yeni başlayanlar için bile kolaydır. Bulut aslında yok olmadı; hâlâ gökyüzünde. ama bütün halde değil.

YAPICAKLARIN
-Eger hayatının beş dakikasını bunu okumak için ayırdıysan dene bunu
-Olmadıysa denemeye devam et
-Denemeden önce rahatla

YAPMAYACAKLARIN
-Böyle şey olmaz deme. Sadece dene
-İlk denemenden sonra pes etme. Her 10dk da bir ara ver. Zaten başarman o kadar uzun sürmez
-Bulutkarı gökyüzünün karşısına geçirmeye çalışma. İşe yaramıyor
-Bu tekniği zorlaştırma. Psi top yapmaktan daha kolay.

Alıntı

Sevgi ve ışıkla kalın :)

Çok güzl bir yazı bu psi ball i yapamıyordum şimdi bir şansım ve inancım var bu genç kişiye bu yazıyı göstediğin icin teşekkürller

origanum

Yönetici
Güzelde aklıma bir soru takıldı tonlarca ağırlıktaki bulutu parmakla silmek bana biraz imkansız geldi.

Tonlarca ağırlık? Coğrafya dersinden ya kaldınız ya da kopya çekerek geçtiniz muhtemelen, başka ne diyeyim şimdi. Bulutlar sadece dumandır. Subuharı. Püf deyince gidebilecek şey. Su elementini harekete geçirenler varken buharını kımıldatmak hiç de imkansız diye düşünülecek birşey değil. Ayrıca bu kadar yapanı yalancılıkla itham etmek de çok ayıp.

zehter

Kayıtlı Üye
Teşekkürler. Gerçekten tem zevkli hem de insanın kendi gücünü farkettirebilen bir uygulama. Bulutu silemesem de yanındaki çıkıntıyı önce buluttan ayırdım sonra sildim. Yakında göklere adımı yazıcam :)

:) ben g harfini yazma çalışmalarına başladım bile fakat zor buluttsa delik açabiliyorum fakat bu çok zor

Cthulhu001

Kayıtlı Üye
Az önce denedim ve oldu. Şok verici bir şey. Şaka gibi ya.