Bulutları Yok Edebilirsiniz!!!

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Zihin gücüyle yapabileceğiniz çok zevkli bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu çalışmayla bulutları yok edebileceksiniz. Ancak küçük bulutlarda başlamanızı öneririm. Daha büyükleri parçalamayı deneyebilirsiniz.
Odaklanmanız ve başka bir şey düşünmemeniz çok önemli, yapabilir miyim diye tereddüt bile etmeyin.

Kendinize küçük bir bulut seçin, onu sevdiğinizi düşünün ve sevgi enerjinizi yollayın.

Sevgili bulutun zihni, bedeni ve ruhu seni seviyorum, seni silmeye niyet ediyorum.
Yok ol, yok ol, yok ol.
Sonrasında 'Teşekkür ediyorum'.

İşlem bittikten ve bulutunuz yok olduktan sonra teşekkür etmeyi sakın unutmayın.
Bu sırada belirlediğiniz buluta odaklanın, bakışlarınızla ve düşüncelerinizle bulutu yok ediyor olduğunuza inanın.
Ayrıca kendi geliştirdiğim bir yöntemde, söylenecekleri söyledikten sonra, buluta doğru işaret parmağınızla yukarı aşağı küçük hareketlerle siliyor gibi yapmanız. Parmağınızın her hareketiyle odaklandığınız noktanın silindiğini göreceksiniz. İlk başlarda zorlanabilir veya yapamayabilirsiniz, ancak denemeye devam ederseniz mutlaka başarılı olacaksınız. Parmak kullanmadan da yapabilirsiniz, denemeler sonunda kendiniz tercihinizi yaparsınız.

Bulutu yok etmek sihir değil, zihin gücümüzün kuvvetinin ispatıdır.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

jypro

Banlı Kullanıcı
Bulutu yok edebilirsek buluta şekillerde verebiliriz herhalde.Mesela bulutlardan gizlimabet yazsak.Havaya bakanlar şaşırır herhalde :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bu bilgi herhangi bir internet sitesinden alıntı değildir, işin ehli bir kişiden öğrendiğim ve uyguladığım çok zevkli bir çalışmadır.
Maddelere hükmedecek kadar zihninizi geliştirebilirseniz ( uzaktan kaşık bükme gibi), gökyüzüne imzanızı atarsınız, bizde sizin yaptığınızı anlarız :)

İnandırıcı gelmedi.

Bu sitenin bir üyesi olarak, peşin hüküm vermeden önce denemenizi tavsiye ederim. Burda yapılan çalışmaların da pek çoğu başkaları na inandırıcı gelmiyor.

Başkasının tecrübesi olsa zaten emin olmadan paylaşmazdım. Ben kesinlikle yapabiliyorum, bu demektir ki başkaları da yapabilir.

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
İnsan zekasıyla bir çok şeyi yapabilir ama bu olmaz,

Aynen bana da inandırıcı hiç gelmedi. Mesala bir güneşi yok edebilir miyiz bir kişi bunu etse dünya diye bir şey olmaz. Kaşık bükme filan olsun enerji verme olsun inanıyoruz. Bulutu yok eden güneşi de eder diye düşünüyorum. Zaten böyle bir şey yok, deneyenler denesin videoda isterse çeksin izleyelim. :)

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Aslında bu bulutu yok etme değil bulutu dağıtıyorsun ve bulut görünmez oluyor yani beyin gücüyle yapılabilir. Aynı şekilde havadaki buharların birleştiğini düşünerek bulutda oluştura bilirsiniz..

Riddick

Banlı Kullanıcı
Embriyo İnsanlar düşüncelerini söylemekte özgür olmalılar, Whitedemon kendi düşüncesini yani inandırıcı gelmediğini söylemiş ve sizde ona denemeden peşin hüküm verme demişsiniz. Sizin söylediğinize insanların %90'ı aynı tepkiyi verir. Mesela ben :)
Kızmayın yada gerginleşmeyin sonuçta burada bizbizeyiz :)

origanum

Yönetici
Embriyo İnsanlar düşüncelerini söylemekte özgür olmalılar, Whitedemon kendi düşüncesini yani inandırıcı gelmediğini söylemiş ve sizde ona denemeden peşin hüküm verme demişsiniz. Sizin söylediğinize insanların %90'ı aynı tepkiyi verir. Mesela ben :)
Kızmayın yada gerginleşmeyin sonuçta burada bizbizeyiz :)

Embriyonun tepkisi ona değil, kendisinin yalancı yerine konulmasına. Yapabildiği bir şeye kendisini tanımadan hayır yapamazsın denmesine.

whitedemon

Kayıtlı Üye
O an için bulutların rüzgarın etkisiyle sürekli hareket edip parçalanması,bir insanın işaret parmağını gösterip bulutu yok etmesinden daha mantıklı geldi.O yüzden öyle bir yorum yazıp görüşümü belirttim.Eğer yapabiliyorsanız ne mutlu size diyebileceğim bir şey yok zaten.Bir video koyarsanız inanma safhasını geçip bilme safhasına atlayacağız.

Meteoroloji uzmanlarının bir gün buluşup bulutları yok etmeye çalışmasını gördüğüm gün inanırım.Açıkçası merak ediyorum gerçekten yapılabilir şeyler mi bunlar diye.En iyisi bilgilenmemiz açısından bir video koyun :)

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
insan zekasıyla bir çok şeyi yapabilir. ama bu olmaz

aynen banada inandırıcı hic gelmedi mesala bir güneşi yok edebilirmiyiz bir kişi bunu etse dünya diye birşey olmaz kaşık bükme filan olsun enerji verme olsun inanıyoruz. bulutu yok eden güneşide eder diye düşünüyorum zaten böyle birşey yok deneyenler denesin videoda isterse ceksin izleyelim:)

Konunun başlığı gökyüzündekileri yok etmek değil zaten. Buluttan bahsediliyor ve özellikle belirtmiş ; "küçük bir bulut secin ilk başta "diye.
Tabii ki inanıp inanmamak size kalmış bir şey ama burada paylaşılan bir bilgiyi ters yönlerde münakaşa konusu yapmak da iyi değil.
İyi forumlar...

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Konunun basligi gokyuzundekileri yok etmek degil zaten.Buluttan bahsediliyor ve ozellikle belirtmis ; "kucuk bir bulut secin ilk basta"diye.
Tabii ki inanip inanmamak size kalmis birsey ama burada paylasilan bir bilgiyi ters yonlerde munakasa konusu yapmakta iyi degil.
Iyi forumlar...

Ben sadece, düşüncemi belirttim.

Wolf

Banlı Kullanıcı
Öncelikle kendi düşüncelerini belirten arkadaşlara bir lafım yok.Düşüncelerine saygı duyuyorum.

Şimdi bunu şöyle cevaplıyım:

Bulut'un bir ağırlığı vardır.Güneşin bir ağırlığı vardır.Kaşığın bir ağırlığı vardır.

Şimdi siz kaşık ağır olursa kaldıramazsınız(çok ağır olursa).Ama normalde hafif olduğu için kaldırabiliyorsunuz.Zihin gücününde bir sınırı olabilir,yoktur demeyin.Ama o sizin inancınıza bağlıdır.''Olmaz'' derseniz ''olmaz''.Bu nedenle ön yargılı davranmamanız gerekir.

Eğer bulut hafifse zaten çok kolay bir şekilde yok edebilirsiniz.Zaten konu da da küçük bir bulut seçin diyor.Siz kalkıp büyük bir bulut denerseniz tabi yapamazsınız.

Örneğin telekinezi de cisimleri oynatma ile ilgili alıştırmaya küçük cisimlerle başlayın diyor.

Bu nedenle her şeye inanarak başlarsanız başarılı olursunuz.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Öncelikle kendi fikirlerinizi belirtmekte tabii ki özgürsünüz, buna saygı duyarım.
Sınırlı sayıda paylaştığım arkadaşlarım bu tekniği yaptığımda önce hayretle karşıladılar, ancak onlara da anlattıktan sonra içlerinde bazıları başardı.
İnanın psi well'den daha kolay yapacaksınız.

Burada anlattığım, Bioenerjiyle yapılan telekinezinin bir çeşidi olan Atmokinezi çalışmasıdır .
Atmokinezi; Atmosfer olaylarını kontrol etmenizi sağlar. Hava elementine hükmetmektir.
Hiçbir şey söylemeseniz bile odaklanmanız ve onu dağıttığınızı düşünmeniz yeterlidir. (Denemek isteyenler için)

Sizin için internette biraz araştırma yaptım, aşağıdaki bilgilere ulaştım ancak 2007 tarihli olduğu için programa arşivden de ulaşamadım.

''Bio enerjinin gücüyle gökyüzündeki bulutları önce dağıtan, sonra yok eden, hasta devlet başkanlarını bio enerjiyle ayağa kaldıran, dünyanın peşinden koştuğu bio enerji profesörü Ukraynalı Albert İgnatenko, canlı yayında Kadir çelik'in hazırlayıp sunduğu Objektif`te.Dünyanın dört bir yanında bio enerji konferansları veren Profesör Albert İgnatenko, insanın bio enerjisiyle neler yapabileceğini canlı yayında Objektif`te gösterecek. ''

Birde başka bir yöntem buldum, aşağıda vereceğim bilgiler bana ait değil ,başkaları tarafından da yapıldığını anlamanız için paylaşıyorum.

Ayrıca iki tane de video buldum, ancak kaliteli ve net olmadıkları için paylaşmıyorum.

GİRİŞ
Bu çok kullanışlı bir tekniktir. Bunu kullandıktan sonra anında Psi Top oluşturabilir ve daha önce hareket ettiremediğim objeleri hareket ettirebilir hale geldim. Bu teknikte ustalaşmam sadece 5 dakikamı aldı

TEKNİK
Bulutlu/güneşli bir günde dışarı çık ve gökyüzüne bak. Çeşit çeşit şekillerde ve büyüklükte bulutlar görüceksin. Mümkünse diğer bulutlardan uzak ve küçük bir buluta odaklan. Bulutun kafanın içinde oldugunu hayal et. İmajanasyonunda bulutun yavaşça kayboldugunu düşün. Daha sonra gerçek buluta odaklan. Bulut yavaşça yok olucak

BU NEDEN OLUR
Psi tekniklerinde bişeyin neden oldugunu düşünmek kötüdür, çünkü işe yarasa bile beynin bunun imkansız oldugunu düşünmeye başlıcak

BU NASIL ÇALIŞIR
Basit PK ile bulutdaki su moleküllerini ayırdın. Bulutdaki su molekülleri yogun değildir. Bu yüzden hareket ettirmesi yeni başlayanlar için bile kolaydır. Bulut aslında yok olmadı; hâlâ gökyüzünde. ama bütün halde değil.

YAPICAKLARIN
-Eger hayatının beş dakikasını bunu okumak için ayırdıysan dene bunu
-Olmadıysa denemeye devam et
-Denemeden önce rahatla

YAPMAYACAKLARIN
-Böyle şey olmaz deme. Sadece dene
-İlk denemenden sonra pes etme. Her 10dk da bir ara ver. Zaten başarman o kadar uzun sürmez
-Bulutkarı gökyüzünün karşısına geçirmeye çalışma. İşe yaramıyor
-Bu tekniği zorlaştırma. Psi top yapmaktan daha kolay.

Alıntı

Sevgi ve ışıkla kalın :)

Sennin

Kayıtlı Üye
Bence işe yarayabilecek bir teknik. Sonuçta Hydrokineziyle suya hükmedebiliyoruz değil mi? Bulutların yapısı çok küçük su damlaları değil midir? Peki, o halde neden inanmıyorsunuz, olamaz diyorsunuz? Bir arkadaş bunu yapan güneşi de yok eder demiş :)Hiç bu kadar gülmemiştim
:)Bulutlar atmosferin içinde, güneşle dünya arasında 3 tane gezegen var :)Yani bu iş kolay görünebilir ancak dediğiniz kadarda kolay değil. Ben olaya Hydrokineziyle Aerokinezinin bir birleşmesi olarak bakıyorum. Gerçekten mantıklı ve olması muhtemel bir çalışma.
Teşekkürler Sayın embriyo...

AJA

Elit Üye
Mutlaka deneyeceğim :) OIması tabiki mümkün,teşekkürler Embriyo.

raymond

Kayıtlı Üye
Ben bunu yapabiliyorum aslında zevkli bir şey. Bulutu kafamın içindeymiş gibi görüyorum ve yavaş yavaş yok oluyor . Biraz fazla büyük bulutla denemeye çalıştım, büyük geldi heralde, gözlerim ve başım ağrımaya başladı.

Ori

Kayıtlı Üye
Gerçekten zararsız ve çok güzel bir çalışmaya benziyor deneyeceğim kesinlikle. Teşekkürler :)

justbe23

Kayıtlı Üye
SAYIN !.ATES.! gerçekten süper anlattınız size katılıyorum:D

schutze07

Kayıtlı Üye
İnandırıcı veya değil denersiniz yada denemezsiniz bazı fikirler içte kalmalı diye düşünüyorum emeğine sağlık Embriyo :)