Bulutları Yok Edebilirsiniz!!!

levoli

Kayıtlı Üye
bulutlara bakınca 10 dakika sonra zaten dağılıyor. sonra ben yaptım demeyin :D

Cthulhu001

Kayıtlı Üye
Oldu gerçekten de. İlginç. Acaba göz, bulutu görmeye alıştığı için beyin onu yok mu ediyor? Bana daha çok bilinçaltı olayı gibi geldi. Yani bulut hâlâ orada ama beyin alıştığı için bir süreliğine görünmüyor. Bir nevi beyni kandırmak gibi, psişik bir olay yok yani aslında.

Furking

Kayıtlı Üye
Oldu gerçekten de. İlginç. Acaba göz, bulutu görmeye alıştığı için beyin onu yok mu ediyor? Bana daha çok bilinçaltı olayı gibi geldi. Yani bulut hâlâ orada ama beyin alıştığı için bir süreliğine görünmüyor. Bir nevi beyni kandırmak gibi, psişik bir olay yok yani aslında.

Düşünce gücü, sandığınızdan daha güçlü. Emin olun.

Cthulhu001

Kayıtlı Üye
Düşünce gücü, sandığınızdan daha güçlü. Emin olun.
Haklısınızdır belki de ama bulutlar zaten bir süre sonra kendiliğinden dağılıyor. Ayrıca farklı bir konuda yumurtayı beyin gücüyle dik tutmaktan bahsedilmişti. Onda da yumurtadaki iç sıvının dibe çökmesinden dik durduğu aşikâr, değil mi sizce de?

Anubis_

Kayıtlı Üye
Evet doğanın kanununu 'sevgi' adı verdiğiniz yılışık kavramla bozarak iyi iş çıkarıyorsunuz.

Furking

Kayıtlı Üye
Haklısınızdır belki de ama bulutlar zaten bir süre sonra kendiliğinden dağılıyor. Ayrıca farklı bir konuda yumurtayı beyin gücüyle dik tutmaktan bahsedilmişti. Onda da yumurtadaki iç sıvının dibe çökmesinden dik durduğu aşikâr, değil mi sizce de?

Yumurta konusunda hakli olabilirsiniz. Fakat bu çalışmada bulutlar normalden daha hızlı dağılıyor-kayboluyor. Birçok defa denediğim ve başarılı sonuç aldığım basit ve güzel bir çalışma ^^

Sevgili Anubis_ bu çalışmayla bulutları maddesel alemden yok etmiyoruz, dünyadan eksilmiyor. :) Sadece bulutu oluşturan o sıvı farklı bir forma dönüşüyor.