Bulutları Yok Edebilirsiniz!!!

seyyah16

Kayıtlı Üye
Bahsettiğiniz küçük beyaz uçuşan, hareket halindeki noktacıklar elektronlardır. Uzun süre sabit boşluğa bakarsanız görürsünüz. Hatta dilinizi üst damağınıza koyarsanız daha kısa sürede görmeniz mümkündür.
Evren enerjiden oluşmaktadır:)

Sevgi ve ışıkla kalın:)

Elektron dediğimiz acaba bizim bildiğimiz elektron mu?Çünkü elektronlar normal mikroskoplarla bile görülme ihtimali yoktur.Sadece elektron mikroskobuyla görülür ki ondada tam manasıyla değil ve zaten şu an elektronların atom etrafındaki hareket stilleri bile teori üzerine kurulmuştur yani kesinliği kanıtlanmamıştır.Biraz üzerinde durdum kusura bakmayın..Benim mesleki alanıma girdiği için bu konu merakımı mazur görün.Büyük ihtimal siz elektronlar derken bizim bildiğimiz manadaki elektrondan bahsetmediniz??

AJA

Elit Üye
Denedim.Sonuç ? BaşarıIı! ve bu konuIarIa hiç iIgiIenmeyen bir kardeşim var , içerideydi ona gittim ve aniden ben küçük bulutIarı yok edebiIiyorum dedim , yüzüme deIirmişim gibi bakti abla iyimisin dedi ve güImekten öIdüm :D :D :D tabi anIattım durumu da onun hiç iIgisini çekmedigi için git Allah aşkına deyip durdu :D

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın seyyah16, haklısınız kuant yerine elektron demişim. Uyarınız için teşekkürler.
Ayrıca bilmeyenler için kısaca kuantın açıklaması;

Evrende herşey enerjidir. Evrendeki herşeyin özü kuant dediğimiz enerji zerrecikleridir. Gördüğümüz, algıladığımız canlı cansız herşey kuant dediğimiz enerji zerreciklerinin belli sayılarda yoğunlaşmasıdır.

Evren bir enerji okyanusudur. Nesneler arası boşluklar dediğimizde enerjidir. Sürekli titreşim halinde olan kuantlar özel programa organize olup şeyleri oluşturur. Vücuda gelen oluşumları biz isimlendiririz. Beş duyu ile algılayabildiklerimiz kadar, duygu ve düşünceler de enerjidir. Onların titreşim sayılarının yoğunluğu, niteliğini ve kalitesini belirler.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

phoibos

Kayıtlı Üye
İş
Müzisyen
Herkes inanmak zorunda değil..Bu kişisel bir şey.. Ben inanıyorum ve deneyeceğim.
paylaşım için teşekkürler..

nazom

Kayıtlı Üye
Şu an dışarıda hiç bulut yok , ama mutlaka deneyeceğim .Kesin olacak , inanıyorum. Bu beni şimdiden çok heyecanlandırdı .:p:p

hecate.agarta666

Kayıtlı Üye
Bence yapılabilir, ben deneyeceğim.:)
embriyo sana bir sorum olacak;telekinezi yapabiliyor musun???

Perina

Banlı Kullanıcı
Acaba diyorum ben üzgünken genelde yağmurun yağması da benzer bir enerji durumu mu?:)Yani son yıllarda yaşadığım ,beni teselli eden ve gizlimabede ilk geldiğimde bahsettiğim durumdan bahsediyorum:)Küçük sihirli oyunumdan yani.:)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
bence yapılabilir ben deneyeceğim:)
embriyo sana bir sorum olacak;telekinezi yapabiliyor musun???

Evet bazı şeyleri yapabiliyorum, ancak yaptıklarımı hiç bir zaman şov amaçlı, gösteriş olsun diye yapmadım, yapmam da. Egomu beslemekten öteye geçmez. Ancak yapabildiklerim bana, zihin gücünün ne kadar etkili olduğunu gösterdi. Burada bazı şeyleri paylaşmamda ki sebep ise, üyelerimizin de bunu görebilmesi. Bu tip şeylere inanmayanlar da var, onlara da saygım sonsuz. Deneyebilirsiniz, ya da zihin gücünüzle neler yapabileceğinizi görmezlikten gelebilirsiniz. Bu arada bazı çalışmaları odaklanarak kolaylıkla yapabileceğiniz gibi bazıları ise sabır ve emek ister.
Şunu da belirmek isterim, bu çalışmaları devamlı yapmıyorum. Kişisel gelişimin, içsel yolculuğun çok daha önemli olduğu kanısındayım. Zaten yolculuğa çıktığınız vakit, kilitli çekmeceler teker teker açılıyor.

hecate.agarta666

Kayıtlı Üye
Ben de yapmaya çalışıyorum umarım başarılı olurum. Sizin de dediğiniz gibi insan zihninin gücüne inanıyorum. Eğer istersek, inanırsak ve bıkmadan çalışırsak yapamayacağımız şey yok bence.Teşekkürler:)

Ori

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben bunu köyde denedim ufak bulutlar üzerinde ama şunu farketttim. :) Biraz bekleyince yok etmeye çalıştığınız bulut zaten kendi yokoluyor. :)

whitedemon

Kayıtlı Üye
Bulutların gaz kütlesi olduğunu ve sürekli dağıldıklarını düşünürsek normal :D

S

SoNoL

Konu epey önce açılmış.Sevgili embriyo'nunda dediği gibi,enerjiyi beynimizle yönlendirebiliyoruz.İlk denememde başarılı oldum.Son derece zevkliydi ve tabiki ilk denememi embriyonun yanındayken yapmıştım bizzat öğretmişti.Çokda kolaydır,deneyin arkadaşlar bunada küçük bulutlarla başlayın.Sevgiler

HrrYpTTr

Kayıtlı Üye
İş
Ohuyom Ben Yaa !
Bende denemiştim ve olumlu sonuç almıştım ama başka bi teknikle, büyük bi bulutun ortasında delik açmıştım :) ama ben bulutu dağıtmaktan çok toplamayı tercih ederim, kapalı bulutlu havaları çok seviyorum güneşle pek aram yok :)

S

SoNoL

Bende denemiştim ve olumlu sonuç almıştım ama başka bi teknikle, büyük bi bulutun ortasında delik açmıştım :) ama ben bulutu dağıtmaktan çok toplamayı tercih ederim, kapalı bulutlu havaları çok seviyorum güneşle pek aram yok :)
Aynen benimde pek aram yok,güneş allerjim var.Bir kezde bulutları toplamıştım.Çok keyifliydi:sifone:

HrrYpTTr

Kayıtlı Üye
İş
Ohuyom Ben Yaa !
Gerçekten toplayabildinmi ? Toplayabildiysen nasıl toplayabildin ? Çokmu topladın azmı topladın ? Bu üç sorunun cevabını alabilirsem sevinirim :D

S

SoNoL

Gerçekten toplayabildinmi ? Toplayabildiysen nasıl toplayabildin ? Çokmu topladın azmı topladın ? Bu üç sorunun cevabını alabilirsem sevinirim :D
Evet hem topladım hemde dağıttım,tamamen odaklanmanız lazım.Konun başında sevgili embriyo izah etmişti zaten.

HrrYpTTr

Kayıtlı Üye
İş
Ohuyom Ben Yaa !
Şu an pek ihtiyacım yok ama yazın fazlasıyla olacak. Yaza kadar geliştirebilirsem kendimi iyi olur ve teşekkür ederim. :)