Bulutları Yok Edebilirsiniz!!!

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
arkadaş bunu yapan güneşide yok eder demiş :) Hiç bu kadar gülmemiştim :) Bulutlar atmosferin içinde,güneşle dünya arasında 3 tane gezegen var :)

Güneşi yok eder demem, yapamaz böyle bir şey olamaz demek istiyorum. Güneşi birisi kaybetse, :) Allah korusun, gün ışıgına hasret kalırız. :)

serfiraz

Kayıtlı Üye
Zihin gücüyle yapabileceğiniz çok zevkli bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu çalışmayla bulutları yok edebileceksiniz. Ancak küçük bulutlarda başlamanızı öneririm. Daha büyükleri parçalamayı deneyebilirsiniz.
Odaklanmanız ve başka bir şey düşünmemeniz çok önemli, yapabilir miyim diye tereddüt bile etmeyin.

Kendinize küçük bir bulut seçin, onu sevdiğinizi düşünün ve sevgi enerjinizi yollayın.

Sevgili bulutun zihni, bedeni ve ruhu seni seviyorum, seni silmeye niyet ediyorum.
Yok ol, yok ol, yok ol.
Sonrasında 'Teşekkür ediyorum'.

İşlem bittikten ve bulutunuz yok olduktan sonra teşekkür etmeyi sakın unutmayın.
Bu sırada belirlediğiniz buluta odaklanın, bakışlarınızla ve düşüncelerinizle bulutu yok ediyor olduğunuza inanın.
Ayrıca kendi geliştirdiğim bir yöntemde, söylenecekleri söyledikten sonra, buluta doğru işaret parmağınızla yukarı aşağı küçük hareketlerle siliyor gibi yapmanız. Parmağınızın her hareketiyle odaklandığınız noktanın silindiğini göreceksiniz. İlk başlarda zorlanabilir veya yapamayabilirsiniz, ancak denemeye devam ederseniz mutlaka başarılı olacaksınız. Parmak kullanmadan da yapabilirsiniz, denemeler sonunda kendiniz tercihinizi yaparsınız.

Bulutu yok etmek sihir değil, zihin gücümüzün kuvvetinin ispatıdır.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

Arkadaşlar bunu biz eğitimden mola verdiğimizde bizzat embriyo ile denedik ve zihin gücümüze güvenmemiz gerektiği defalarca olduğu gibi bir kez daha ispatlanmış oldu.Açıkçası çokta küçük olmayan bir bulut seçmiştik,bulutumuz diğer bulutlarla iç içe değildi.Zihin gücümüzün ispatının kolay anlaşılması açısından,yok olduğunu görebilmemiz açısından bunu seçtik ve daha sonra hepimiz buluta odaklandık ve şunları söyledik "Sevgili bulutun zihni bedeni ve ruhu ,seni seviyorum,seni silmeye niyet ediyorum.Yok ol yok ol yok ol."Bunu önce dışımızdan sonrada sürekli içimizden tekrar ettik.Ancak gözlerimizi bir an olsun buluttan ayırmadık ve sadece ona odaklandık.Kısa bir süre sonra buluttaki yoğun beyazlık seyrekleşti.Bulut kenarlardan küçülmeye başladı.Ayrıca odaklanma esnasında küçük küçük hareket eden noktacıklar görüyorduk.10 dakikadan daha fazla sürmemiştir ki bulut gözden kayboldu.Yani şöyleki bulut dönüştü.Ama bunun süresi enerjiyle de alakalı tabii,enerjiniz yüksekse bulutu kaybetme süresi kısalabilir ya da düşükse süre uzar.Bitince de sonuçta doğal olan birşeyi dönüştürdüğümüz için doğaya teşekkür ettik.Bu deneyim için embriyoya sonsuz teşekkürler.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Oldu oldu inanmıyorum ya yaşasın oldu cidden.
Konuyu okudum, masamın arkasında pencere var, açtım baktım hafif bulutlu masmavi bi gökyüzü var. Ben hiç bu tür şeyler denemedim şimdiye kadar ama basit bir şey gibi gözüyükodu sanki. Taş atacağım da kolum mu ağrıyacak? Sesli yaptım ama sevdim bulutu elimde, ne güzelsin sen felan dedim, elimle severken onu dağıttığımı hayal ettim, bulutu sanki banyo köpüğü gibi düşündüm ve onu dağıttığımı düşündüm. Oldu ya bu benim için mucize biliyor musunuz çok şaşkınım. Daha az önce oldu hemen yazdım şimdi şu anda şaka gibi ya acaba ben mi yaptım yoksa rüzgar mı dağıttı diye düşünüyorum şimdi de :/

CevzA

Kayıtlı Üye
İş
Elektrik-Elektronik Mühendisi
Neden olmasın, zihin gücüyle çok şeyler yapılabilir ki bulut olayı da zaten dağılmaya hazır sis topluluğu diyebiliriz. Bence uzaktaki bardağı kırmak yerine, bu daha kolay olsa gerek diye düşündüm.

Leda

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Arkadaşlar bunu biz eğitimden mola verdiğimizde bizzat embriyo ile denedik ve zihin gücümüze güvenmemiz gerektiği defalarca olduğu gibi bir kez daha ispatlanmış oldu.Açıkçası çokta küçük olmayan bir bulut seçmiştik,bulutumuz diğer bulutlarla iç içe değildi.Zihin gücümüzün ispatının kolay anlaşılması açısından,yok olduğunu görebilmemiz açısından bunu seçtik ve daha sonra hepimiz buluta odaklandık ve şunları söyledik "Sevgili bulutun zihni bedeni ve ruhu ,seni seviyorum,seni silmeye niyet ediyorum.Yok ol yok ol yok ol."Bunu önce dışımızdan sonrada sürekli içimizden tekrar ettik.Ancak gözlerimizi bir an olsun buluttan ayırmadık ve sadece ona odaklandık.Kısa bir süre sonra buluttaki yoğun beyazlık seyrekleşti.Bulut kenarlardan küçülmeye başladı.Ayrıca odaklanma esnasında küçük küçük hareket eden noktacıklar görüyorduk.10 dakikadan daha fazla sürmemiştir ki bulut gözden kayboldu.Yani şöyleki bulut dönüştü.Ama bunun süresi enerjiyle de alakalı tabii,enerjiniz yüksekse bulutu kaybetme süresi kısalabilir ya da düşükse süre uzar.Bitince de sonuçta doğal olan birşeyi dönüştürdüğümüz için doğaya teşekkür ettik.Bu deneyim için embriyoya sonsuz teşekkürler.

Evet serfiraz'ın dediği gibi bunu eğitimde molada beraber denedik ve başardık. :) Değişik bir deneyim oldu, keyifliydi. Biri bana anlatsa ben de belki inanmayan gözlerle bakardım ama bir yorum yapmadan önce denerdim de daha sonra oldu veya olmadı şeklinde belirtirdim. Burada insanlar yaşadıkları şeyi paylaşıyor. Paylaşımlar için de teşekkürler. :)

horultu

Kayıtlı Üye
balkona çıktım , işaret parmağımı havaya kaldırıp acayip acayip hareketler yapmaya başladım. tabi bu sırada ağzım da açık, kaşlarım çatıktı ,arada kendi kendime konuşuyordum

olmadı... olmadı... sinirlendim bende parmağımla bulutu dövmeye başladım
hırsımı aldıktan sonra

kafamı bi indirdim aşa kaynana adayım anlamsız anlamsız bana bakıyo
sanırım artık aday bile olmıcak :D

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
ben yaptım oldu sonra da kapıyı kapatmaya çalıştım olmadı ama o :D

hasan06

Kayıtlı Üye
Paylaşımınız için teşekkür ederim ama pek inandırıcı gelmedi. Nereden aldınız bu bilgiyi, bari kaynak gösterseydiniz..

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Kitaptan değil, aldığım bir eğitimde öğretilmişti. İnandırıcı gelmedi diyerek baştan tavrınızı koyacağınıza, önce bir denemenizi tavsiye ederim. Sonuçta zor veya zararlı bir deneme değil, yan etkisi yok:)

güneşdeniz

Kayıtlı Üye
İnsan beyninin her şeyi yapabileceğine inanıyorum. Teşekkürler embriyo zihnimdeki sorulara cevap bulabilirsem net şekilde, ben de enerji ve beyin gücü konularına atılmayı düşünüyorum.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
balkona çıktım , işaret parmağımı havaya kaldırıp acayip acayip hareketler yapmaya başladım. tabi bu sırada ağzım da açık, kaşlarım çatıktı ,arada kendi kendime konuşuyordum

olmadı... olmadı... sinirlendim bende parmağımla bulutu dövmeye başladım
hırsımı aldıktan sonra

kafamı bi indirdim aşa kaynana adayım anlamsız anlamsız bana bakıyo
sanırım artık aday bile olmıcak :D

Sizin adınıza son paragrafta yazdıklarınızdan dolayı üzüldüm:D
Gelişi güzel parmak hareketleri ve gelişigüzel sözlerle değil de bir de benim anlattığım şekilde yapmayı deneyin. Sakin olun, ilk seferinde yapamayabilirsiniz. İçinizden söylemeniz de yeterlidir, parmağınızla bir şey yapmanıza da gerek yok. Böylece kimsenin dikkatini çekmezsiniz, ancak dağılana kadar bakmaya ve yok ol,yok ol demeye devam edin.
Diğer söylemenizi önerdiğim sözleri başında bir defa söylemeniz yeterlidir.
Ancak sakın bulutu dövmeye kalkmayın:) bu sefer yapamadıysanız, onun bir suçu yok. Ne olursa olsun, siz dövmek yerine teşekkür edin. Kendinize olan inancınızı yitirmeyin.

dozert

Kayıtlı Üye
İnanç, azim..

Dikkat ederseniz beynimizin tamamını kullansak ne oluruz diye bir internetten araştırın. Şu an yüzde 8ini kullanıyoruz geliştire geliştire 100 ünü kullansak ne oluruz
?

janet

Kayıtlı Üye
Eğer küçük bulutu siz mi yokettiniz yoksa rüzgar mı dağıttı diye merak ediyorsanız, aradaki fark şu:
sizin yokettiğiniz bulut kayboluyor
rüzgarın dağıttığı bulut deforme olup az ilerlemiş oluyor

karzem

Banlı Kullanıcı
Teşekkürler paylaşımınız için. İnanılmaz bir şey denedim, oluyor kocaman bir bulutu yok ettim..

seyyah16

Kayıtlı Üye
Cidden çok şaşırtıcı..Demin sigara içmek için balkona çıktım,gökyüzünü izlerken evvelden okuduğum bu sayfalar aklıma geldi ve uygulayayım dedim..1tane küçük buluta odaklandım ve 45sn buharlaşıp kayboldu..Hemen etrafındaki bulutlarıda acaba rüzgarlamı yoksa benim yüzümdenmi kayboluyor mu diye incelemeye almıştım.Tabiki civarındaki bulutlarda rüzgar etkisiyle şekil değişimi varken benim odaklandığım kayboldu.Hemen arkasından bir başka buluta odaklandım oda çok kısa sürede kayboldu.Gerçekten enteresan bir olay..Bide bunun yanında odaklanma esnasında gözümün önünde küçük noktacıklar hep hareket halinde idi..Gözümün önünde sanki su zerrecikleri dans ediyordu.Burada bir arkadaş daha aynı durumdan bahsetmiş acaba herkeste aynı mı oluyor??

karzem

Banlı Kullanıcı
Cidden çok şaşırtıcı..Demin sigara içmek için balkona çıktım,gökyüzünü izlerken evvelden okuduğum bu sayfalar aklıma geldi ve uygulayayım dedim..1tane küçük buluta odaklandım ve 45sn buharlaşıp kayboldu..Hemen etrafındaki bulutlarıda acaba rüzgarlamı yoksa benim yüzümdenmi kayboluyor mu diye incelemeye almıştım.Tabiki civarındaki bulutlarda rüzgar etkisiyle şekil değişimi varken benim odaklandığım kayboldu.Hemen arkasından bir başka buluta odaklandım oda çok kısa sürede kayboldu.Gerçekten enteresan bir olay..Bide bunun yanında odaklanma esnasında gözümün önünde küçük noktacıklar hep hareket halinde idi..Gözümün önünde sanki su zerrecikleri dans ediyordu.Burada bir arkadaş daha aynı durumdan bahsetmiş acaba herkeste aynı mı oluyor??

Dediğiniz gibi odaklanma esnasında, bahsetmiş oldugunuz şeylere benzer bir takım olaylar meydana geliyor..;)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bahsettiğiniz küçük beyaz uçuşan, hareket halindeki noktacıklar elektronlardır. Uzun süre sabit boşluğa bakarsanız görürsünüz. Hatta dilinizi üst damağınıza koyarsanız daha kısa sürede görmeniz mümkündür.
Evren enerjiden oluşmaktadır:)

AJA

Elit Üye
Bahsettiğiniz küçük beyaz uçuşan, hareket halindeki noktacıklar elektronlardır. Uzun süre sabit boşluğa bakarsanız görürsünüz. Hatta dilinizi üst damağınıza koyarsanız daha kısa sürede görmeniz mümkündür.
Evren enerjiden oluşmaktadır:)

Ögrenecegimiz o kadar çok şey var ki aman tanrım diyorum .Sanırım doyuImayan tek şey biIgi. Bu damagımız meseIesi hakkında bir şey daha duymuştum ama anımsamıyorum,konumuz iIe iIgiIi degil ama :)
Neden damagımıza diIimizIe dokununca yani ?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Enerji, şifa çalışmalarında da dili damağa koymak gerekir, sebebi meridyenleri tamamlamaktır. Alt çene kemiğimizi üst tarafımızla bir tutan sadece kemiktir, dili yukarı koyarak elektrik akımını tamamlarız.

canmert196

Kayıtlı Üye
Çok güzel bir paylaşım kesinlikle doğrudur, bazı psişik ordu kurma çabasında olan ülkelerde o birlikteki askerler, bu yöntemler formda kalmaya çalışıyordu. İzlediğim bir film tamamen gerçeklerden yola çıkarak yapılmıştır.