Tanıdığım kızı yanlışlıkla hasta ettim!

BattleFury

Kayıtlı Üye
Merhabalar , kısa geçip konuya gireceğim.

Tam olarak 4 Temmuz tarihinde ilgilendiğim bir kızı imgeledim. Onu kırmızı ışıkla imgelemiştim ve şu anda (5 Temmuz) sabah rahatsızlandığını oğrendim..

Acaba yaptığım imgede mi bir şey vardı yoksa benim kullandığım enerji çeşidiyle mi alakalı (Negatif enerjiydi kastım).

canmert196

Kayıtlı Üye
Ben bunun için kesin şudur diyecek kadar bilge biri değilim ama amacım yardım etmek, imgelediğin rengin anlamına bak istersen, bir de bildiğim kadarı yeşil ışık sağlık için kullanılıyor, bilgimi dogruladıktan sonra nolur nolmaz yeşil ışık da imgele :)

BattleFury

Kayıtlı Üye
Kırmızı aşk olmalı ancak ateşin de rengi olduğu için (daha doğrusu bana kırmızı derseniz ben ateş derim :D ) Yani benim psikolojik açıma gore yıkımı da imgelemiş olabilirim (?)
Ayrıca yeşili deneyeceğim :) Sağolun bilginiz için.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Bence tekrar imgeleyin belki düzelir. Kırmızı renginin olduğu rüyalarım nefret ile alakalı oluyor. Tabi daha usta birisinin yorumu da lazım.

BattleFury

Kayıtlı Üye
İşte o yuzden actım bu konuyu :) usta birilerinin cevap yazması lazım yani bi cevap arıyorum Bu konuda benden daha bilgili birilerinden :)

canmert196

Kayıtlı Üye
Kırmızı aşk olmalı ancak ateşin de rengi olduğu için (daha doğrusu bana kırmızı derseniz ben ateş derim :D ) Yani benim psikolojik açıma gore yıkımı da imgelemiş olabilirim (?)
Ayrıca yeşili deneyeceğim :) Sağolun bilginiz için.

senden sonra arastırdım yesıl ısık ıyıslestırmede kullanılıyor.Denemenı tavsiye ederim kalbinden ona dogru yeşil işik aktıgını düşün :)

_evr_

Banlı Kullanıcı
Niyetin hasta etmek değilse seninle alakası yoktur.Denk gelmiştir.

67890

Banlı Kullanıcı
bu durumu düzeltmek için beyazla imgeleyin.beyzın içinde bütün renkler vardır.
kök çakra için beyazdan kırmızı aldığını 2.çakra için turuncu 3.için sarı...diğerlerini biliyorsunuzdur.sırayla imgeledikten sonra düzelir.
sonrada arkadaşların dediği gibi yeşil ama zümrüt yeşili olursa daha güzel olur:)

67890

Banlı Kullanıcı
birşey eklemek istiyorum .arkadaşlar birini negatif renklerle imgelerseniz o sizede döner.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
nasıl bir rahatsızlık oldu

BattleFury

Kayıtlı Üye
içim rahatladı :) boyle ustumden bi yuk gitti.. :D

peki nasıl bir rahatsızlıgı olursa , yanlış bir şeyler yaptıgım fikrime kapılabilirim?

BattleFury

Kayıtlı Üye
bnce daha ıcsel depresyon ates fln dıye bn bılorum :)

hay allah kahretsn yine suclu hissetmeye başladım, bikaç gun once facede duvarına yazdıgını direk aktarıyorum copy-paste tarzında :D
"Dipteyim evdeyim depresyondayım"

bu duvarına yazdıgıydı :( aklıma takıldı çıkmıyo , düşünmeden edemiyorum..

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
hay allah kahretsn yine suclu hissetmeye başladım, bikaç gun once facede duvarına yazdıgını direk aktarıyorum copy-paste tarzında :D
"Dipteyim evdeyim depresyondayım"

bu duvarına yazdıgıydı :( aklıma takıldı çıkmıyo , düşünmeden edemiyorum..

Önemli olan niyettir neye niyet edersen enerji o yönde akar sen hasta olması için niyet etmediysen senden kaynaklanmaz her insan hasta olabilir bunun için başka birinin negatif enerjisine ihtiyaç yoktur

BattleFury

Kayıtlı Üye
Önemli olan niyettir neye niyet edersen enerji o yönde akar sen hasta olması için niyet etmediysen senden kaynaklanmaz her insan hasta olabilir bunun için başka birinin negatif enerjisine ihtiyaç yoktur

Birşey için niyet etmedim sdce Kırmızıyla imgeledim..