Kuran terapisi- vakia zenginlik sursi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fressiax

Kayıtlı Üye
merhaba ................................ okuyanlar bilir. ney müzik altina akan su sesi yerlestiirlip alpha dalga boyunda kayit yapilip vakia suresi telkin edilirse , vakia suresinin sirlari zamanla kendinizde aciga cikar, kendini nasil gösterecegini kimse bilemez ancak vakia suresi zenginlik suresidir.

subliminal recorder system 8.0 programi ile yapilmistir. vakia suresi kabe imami tarafinan okunmaktadir. bizzat kendim yaptim. insallah hayrini görürürüz...

istek olursa elimdeki mp3leri paylasabilirim. cevsen, celcelütiye, yasin surelerini iceren subliminaller bulunmaktadir. hepsini kendim yapip kendim dinliyorum, ve sevdiklerime veriyorum zira baskalarinin yaptigi calismalara güvenim tam degil, lütfen kimse üstüne almasin bunu... tesekkürler

Uygunsuz içerik yüzünden yönetim tarafında konu içeriğindeki bazı bölümler silinmiştir.GMPP Yönetimi

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
merhaba Bilinçaltının yasalarını biliyor musunuz? Hipnoz, N.L.P, Psikoloji, sosyoloji gibi konularda eğitiminiz var mı? Hipnotik dil kalıplarını biliyor munuz? Tabiki bilmiyorsunuz. Bilseniz bunları yapmazsınız.

Bu yöntemi kim nasıl ve niye yapıyorsa; Tamamen saçmalıyor. Cahilce , Bilinç altına olumsuz kod yüklüyor. Kuran-ı kerim okunarak anlaşılacak bir yapıya sahiptir. Bilincin savunmasını kırıp bilinçaltı seviyede verilecek bir dil yapısı yoktur.

Tüm Surenin türkçesini vermiyorum fakat Bilinç altına yüklediğiniz kelimelere bakın.

"Kötülüğe batanlara gelince; ne mutsuz kimselerdir! "

Bir kere bile kötü şey yaptığa inanarak bişey yaparsa. ya da yaptıktan sonra ben çok kötü bişey yaptım derse otamatikmen bilinç altına attığınız tohumdan dolayı mutsuz olacaktır.

"Ebediyen genç kalan uşaklar, onların etrafında; içmekle başlarının dönmeyeceği ve sarhoş olmayacakları, cennet pınarından doldurulmuş sürahileri, ibrikleri ve kadehleri, beğendikleri meyveleri ve arzu ettikleri kuş etlerini dolaştırırlar."

Bir içki sofrasında olacak herşey var. Cenneteki durumla dünyadi durum farklı olabilir. Ama bilinçaltına attığınız kod ile birlikte, içtiğim zaman başım dönmeyecek sorhoş olmayacağım diye bir kodlama yükleceksiniz belkide her alkol aldığında cennette gibi hissedecek kişi.

Bilinçaltının işleyiş yapısını bilmeden böyle bir tutum içerisine girilmesi hiç doğru bişey değil.

Birde güvensizlikten bahsetmişsiniz. Sitemde birde asla böyle şeyler paylaşmayınız.

fressiax

Kayıtlı Üye
bilginize ve tecrübenize saygi duyarak yapmis oldugunuz elestiriden dolayi iyi niyetli olmasi acisindan tesekkür ediyorum. zira olay sizin veya benim anlatabilecegimden daha üst bir bilinc anlayisi gerektiriyor. kuran dili evrenseldir. kendi ana dilinizdeki anlami aciga cikartmaktan ziyade , bu sureler kiside lazim geleni üst bilinc anlayisi ile aciga cikarir. olayin enerji boyutuna girmek uzun yolumuzu alir. ama ne ögrendigim nlp teknikleri ne hipnoz teknikleri olayin sahilde kum boyutudur. birsey biliyorum o da hicbisey bildigim, bilgisizligimi maruz görün, tekrar tesekkür ederim...

fressiax

Kayıtlı Üye
Ayetler Arapça olarak bilinçaltına akıyor. Kuran dili Arapça olabilir ama bağlantıları ve geldiği kanalı rab kanalı çok üst. Üst bilince ait. Aslında insanın özü olan nokta, biz burada onların enerjilerinden istifade ediyoruz. Kelimelerine yüklenen enerjiden. Hani bazıları –ee biz Türkçe anlıyoruz diyor. Bilinçaltımız da Arapça anlar mı? Zaten siz telkinleri duymuyorsunuz. Bir ikincisi ise; bu soru bilinçaltını bilmemekten kaynaklanıyor. Bilinçaltı tüm dilleri bilir. İsa’nın havarilerinde böyle bir açılım olmuştur. Gidecekleri ülkenin dilini sabah uyandıklarında konuşur olmuşlardır. Burada mesele dil meselesi değil logos ateşli söz demektir. Yani seni harekete geçiren kelam. Özüne dokunan kelam. Her neyse burası uzun. Esas soru, kuran ayetleri üzerine yapılan bir deneyi anlattım kitapta biliyorsunuz. Amerika’da çalışmalarını yürüten Müslüman bilim adamı Ahmet el-Kadi, Boston Üniversitesi tıp fakültesinde Kur’an’ın insan üzerindeki fizikî tesirini, şifa olup olmamasını araştırdı. Burada kullanılan âletler, çok hassas ve son teknoloji. Pakistanlı bilim adamının hatta Hollandalı bir psikiyatrist’ in de Allah kelimesi üzerine yaptığı araştırma var. Çok uzun bir deney düzeneği bu ancak sonuç şu kim olursa olsun kuran okunduğu zaman biyolojik yapısı, kimyasal yapısı ve ruhsal yapısı ona karşı kayıtsız kalamıyor. Olumlu noktada etkileniyor -ki hiç kuranı bilmemelerine rağmen. İncil’ de, Tevrat’ da ilahi kitaplarda bunun içindedir. Çünkü üst bilince aittir.
Bunlar kadim diller. Frekanslar DNA mızda tohumlar şeklinde kodlanmış. Dışarıdan bir etki ile yani sadece bilinçaltı düzeyde onları tetikliyoruz. Yaptığımız bu tür bir DNA aktivasyonu. Bu diller kökü itibariyle insanlığın ilk atalarına kadar gider. Arapça da bunların içinde.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Yüksek bilinç çalışması ile subliminal olarak düz bir metinin okunması ile bilincin algılayamayacağı fakat bilinçaltının algılayabileceği frekansta ses kaydedip dinletmek arasında dağlar kadar fark vardır.

Yüksek bilincimizin zaten bildiği bir veriyi ya da bilgiyi subliminal kayıt sistemi ile aktarmaya çalışmak komik bir tutumdan öteye gitmez.

Yüksek bilinç çalışmalarını bırakın subliminal ile herhangi bir hipnotist bile kolay kolay yapamaz.

Sizin benim ya da başkasının bilemeyeceği yüksek bilgiler başka bir şey. Birde zaten bildiğimiz bir şeyi bilmeden yapmaya çalışmak başka bir şey.

Aşkın olma hali bilinçsiz şuur halinin bilinçli şuur haline ulaşması ile mümkün olur. Bu farkındalık sürecidir.

Bununla birlikte sınırsız derinleşme eğrisine sahip bilinçaltının sadece belli bir aşamasına nüfus edebilecek bir metni belli bir frekansa yükleyip dinlemek çok başka bir çalışmadır.

Yeni ve farklı bir şey yapacağım diye, aynı zamanda insanların Kuran- Kerime olan ilgi ve güvenini de kullanarak bir yenilik oluşturmaya çalışmak bana din sömürüsünden öteye geçmeyen bir kar elde etme çabası gibi geliyor.

Tekrar özetle anlatayım.

Subliminal mesaj basit bir mantıkta ilerler. Bilincimiz yeni bilgilere açık değildir. Değiştirmeye çalıştığımız negatif bir değer veya inanca karşı direnç gösterir. Yüklenmeye çalışan bilgiye eleştiri getirerek onu engeller. Subliminal sistemi sayesinde bilincin bu eleştirel kapısını kolaylıkla aşarız. Bilinçaltı direk olarak söylenilenleri duyarken bilinç müzik dinlediğini sanarak engel oluşturmaz.

Bilinçaltımızda kodlarla ve sembollerle işler. Ben ona yanlış bir veri verirsem o yanlış veriyi direk olarak kullanılır. Örneğin filim aralarına bir içecek markasının resmini yerleştirmek Filimden sonra kişilerin o marka içeceği tüketmesini sağlamasına neden olur.

Ben veri olarak kişiye sigaranın zararlarını işler ve sığara arasında kurduğu bağı yok edecek veriler yüklersem sığara alışkanlığından kurtulur.

Kısacası subliminal olarak biz hangi dilde olursa olsun, hangi kültüre ait olursa olsun fark etmez bir veri yüklersek o zaman o veri işler.

Dilin Arapça olması hiçbir şey ifade etmez. Ben Arapça bir metin okusam ki Kuranı-Kerim Arapça bir metindir. O veri içindeki bilgileri alır.

İster Arapça, ister Türkçe, ister Japonca mutsuz kelimesini kullanayım bilinçaltında aynı şekilde karşılık bulur.

Daha önce belirttiğim gibi Kuran-ı Kerim bilinç düzeyde okunması için yazılmıştır. Anlamak ve idrak etmek için Subliminal olarak yapılması uygun değildir. Uygun olsaydı o şekilde de yazılabilirdi. Subliminal metinler illaki bir programla değil sesli olarak duyabileceğiniz tonda da okunduğunda etki gösterir. Yaratıcı elbette ki bizden daha iyi biliyor.

Dini anlamda ilim sahibi olmanın yolu başkadır. O yolları arayıp bulun ve deneyin. Kimsenin Bilinçaltıyla oynayıp zarar verecek metinler yüklemeyin.

Allah Buyuru ki;

"Kulları içinde ancak âlimler, Allah'a gereğince saygı duyarlar."
"Allah, içinizden inananların ve kendilerine ilim verilenlerin derecelerini yükseltsin" "Bilmiyorsan bilenlerden sor" "buyurularak ilim sahipleri övülerek diğer insanlardan üstün görülmüş. "Sakın cahillerden olma" "Cahillerden yüz çevir" anlamındaki ayetlerle de, cehalet ve bilgisizlik yerilmiştir.

fressiax

Kayıtlı Üye
dedigim gibi kardesim iyi niyetinden dolayi tesekkürler :)

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Merhaba bu bilinçaltı çok entersan. Epeyce bir zamandır subliminal dinleyen biri olarak bu açıdan bakmamıştım, bilmiyordum. Sayın Urumun bahsettiği bu noktayı benim gibi gözden kaçırmış ve farketmemiş olanların farketmesini diliyorum. Teşekkürler Sayın Urum. Sevgiler...

fressiax

Kayıtlı Üye
burdan konu hakkinda kuran terapisi üzerine genis bilgiyi alabilirsiniz.

kisaca aciklamam gerekirse, insan halife olarak yaratilmistir , iceriginde insanin kainat yatar, kuranin icerigi de ayni sekilde insanin dna sina kodlanmistir. atom alti parcaciklarin proton netronun derinlerinde var olan ve yapilarinin olusmasini saglayan enerji titresimlerinde esmaül hüsna, yani zikir vardir.(quarklar:bilmin varligini bilip de , henüz yakalayamadigi) Dualar bilinc alti calismasiyla kiside o duanin sirlari hukmunde acilim yapar. bunu ne nlp ustalari ne hipnozcular anlayamazlar, yani konu derin, kendiniz arastirin , ilim isteyene verilir, Allah (cc) bunu söz vermisdir. sadece isteyin..

vakia suresi icin:

......................................

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Sanıyorum uyarı alıcaksınız . Hatta uyarı olmuştu. Ama israrda kararlısınız.fressiax. Yayınlamayın diye uyarı var. Ayrıca bence birilerinin bilinçaltını tamir etmeyi denemeyi bırakın. Teşekkürler...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Hipnozcular diye bir kavram yok en başta. Hipnotist ve hipnoterapist denir. Kuranın titreşim seviyesi zaten çok yüksek. Subliminal ihtiyaç yok. Subliminal nedir haberiniz yok sizin. Derinliği anlayamazlar diye kendi cahilliğinizi örtmeye çalışmayın. Kuran_ı Kerimi Herkez okuyunca zaten anlar. Merak etmeyin Yüce yaratıcı anlasınlar diye yazılmıştır zaten.

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Bu konuyu açan yüzde yüz şakirttir ve bir gram insan psikolojisinden çakmaz insanlara yanlış etkilerde bulunabilecek bişey paylaşmış lütfen bu konuyu silin bir insan bile bu üyenin paylaşımından dolayı muzdarip olursa bu sitenin günahı olur o yüzden konuyu silmek en mantıklısı iyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...