Acaba astral seyahate mi çıktım.

arkhe93

Kayıtlı Üye
Konuyu yanlış yere açmadım inşallah. Dün sabah 7:30 da uyandım saat 10:00 da Kerim Ali Bey'in hazırladığı sigarayı bırakmak için meditasyon vardı. 20dk lık bir kayıt. Zihnim tamamen boştaydı. Sonra uyudum. Astral seyahat aklımda bile değildi. Birden kulağımda garip sesler belirdi. Ve kendimi ayakta gibi hissediyordum. Odamın duvarına bakıyordum. Sonra kalp atışlarım hızlandı nefessiz kaldım. Sonra gözlerim açıldı yatakdayım. İstem dışı bir daha gözlerim kapandı. Aynı cızırtı kulaklarımdaydı. Daha sonra çığlıklar duydum. Bedenimden fırladım sanki. Yine karşımda aynı duvarı görüyorum. Hareket etmek istediğimde ise görüş alanım daralıyordu. Aynı sey bir kaç defa daha tekrarlandı. Daha sonra uyandım. Sizde astral e mı çıktım acaba?

zona

Kayıtlı Üye
Bugün de ben tuhaf bir şey yaşadım uyuyordum sonra böyle gözümün önüne bir şeyler geldi boynumdan altımda bir hafiflik hissettim astral seyahate çıkmakta olduğumu düşündüm ama bir türlü bedenim tam çıkmıyordu sıçrama tekniği falan denerken sanki bir şey kafama sertçe çarptı vücudum kasıldı sonrada sanki beni ateşe atmışlar da yanıyorum gibi yanmaya başladı.Korkunç ve acı vericiydi sonra düşündüm ki bu astral seyahat deneyimi değil çünkü bu konuyu çok okudum ve hiç acıdan bahsedilmiyordu o zaman benim yaşadığım bu olay nedir acaba.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Transa girdiğiniz için yaşadıklarınız normal

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Çok kısa ve öz bir cevap. Süpersiniz.

Urum'un dediği gibi o transtır. Bence bir merdiven imajı koyun. Yukarıya doğru çıkmaya çalışın. Sonra da çıktığınız kadar noktadan hızlıca düşün. Böylece trans halinde astral hisleri de geliştirmiş olursunuz.

dexter

Elit Üye
Astrala çıkmama az bir şey kalmıştı ama başaramadım vücudumda dediğiniz gibi seyirmeler oldu, bacaklarımın uyuştuğunu hissettim ve ayaklarımdan yukarı doğru karıncalanma oldu. Bunlardan sonra ellerimin havaya kalktığını hissettim parmak uçlarımın değdiği kumaşı hissetmiyordum ellerim ayaklarım sanki uçuyor gibiydi ama başım bir türlü yerinden kalkmıyordu. Zihnimde çok zorladım tüm bedenim havadaydı ama başım olduğu yerdeydi, ne yapmam gerekiyor? Tam bu noktada takıldım kaldım, yardımcı olabilir misiniz?

canmert196

Kayıtlı Üye
sayin urum aciklamis zaten ve ara ara deneyin 3 gunde 1 gibi yoksa hep basarisiz olursunuz

zekterisli

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bir sorunum var şöyle ki uyudugumun farkına varıyorum hani çok hızlı giden bir araçtasınız yüzünüze rüzgar çarpıyor öyle bir uğultu duydum devamlı olarak sevdiğim kızı hayal ettim birşey olmadı teyzemin evini hayal ettim(Onlar Türkiyede ben İtalyadayım)Ama birşey olmadı ekran hep karanlık korkmaya başladım çünkü bazı kişiler geliyormuş astralden sonra ben emin değilim astral yaptığımdan ama uyudugumun farkındaydım korktuğum için uyanmaya çalıştım zorlandım ama uyandım gece saat 2 idi.Lucid mi astral mi gördüm deneyimleriniz varsa cevaplarsanız sevinirim.teşekkürler

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Astral Seyehat; yıldız seyehati demektir. eğer yıldızlar arası yolculuk yapmadıysanız, Astral seyehat değildir.

Astral seyehat ile, imaj çalışmalarını birbirine karıştırmayın, duru görü ilede Astral seyehati karıştırmayın.