merak

geceye-ait

Kayıtlı Üye
İş
??????????
Rüyada; sıcaklık, koku, tat, dokunma ..... duyular hissetmek normal mi?

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Bilincin hissettiğini sanabilir ama hissetmessin tabikide mesela daha önce yemediğin bir meyveyi rüyanda yesende tadını alamassın

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Evet normal ama bunu uyandıktan sonra çok net hatırlıyorsan bu yeti sende normale göre biraz daha gelişmiş olabilir...(ben uyandıktan sonra bir sürü şey gördüğümü hatırlarım ama olaylar zincirinii karıştırırım tam net hatırlayamam sanki bir sürü film izleyipte hepsini karıştırmak gibi)

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Evet normal ama bunu uyandıktan sonra çok net hatırlıyorsan bu yeti sende normale göre biraz daha gelişmiş olabilir...(ben uyandıktan sonra bir sürü şey gördüğümü hatırlarım ama olaylar zincirinii karıştırırım tam net hatırlayamam sanki bir sürü film izleyipte hepsini karıştırmak gibi)

aynene belial bende tam net hatırlayamıyorum ama bir sürü rüya görürüm

geceye-ait

Kayıtlı Üye
İş
??????????
Yoğun olarak korku yaşarsam hemen uyanıyorum örneğin ama o duyguları net bir şekilde hissediyorum örneğin yoğun olarak acı duyduğumda kolumda kızarıklar oluyor uykuda yürüyen ya da hareket eden biri değilim ama gerçekten o duyguları net bir şekilde hissediyorum....

whitedemon

Kayıtlı Üye
Rüyamda acı hissetmem gerekiyorsa hissediyorum ancak rüya dışına çıkmıyor bu duygular.Birde sürekli arabayla bir yerlere gidiyorum anlamı neki acaba :D