geceye-ait

geceye-ait

Kayıtlı Üye
İş
??????????
Umarım artık doğru yere yazmışımdır.
1) Bir topluluk içimdeyim, sadece kadınlar var. Kur'an_ı Kerim' i açan kadın Hz. Ayşe olduğunu söyledi ve Kur'an' ı açınca, gül kokusu duydum.

2) Annemle büyük bir suyun içindeyim, su biraz bulanık. Annem sanki bir alanı çevrilmiş temiz kısım var, temiz su gelecek diye oraya başını uzatıyor. Su geliyor ama gaz, sudan helyum gaz kokusunu alıyorum. Sonra su havaya gidiyor, biz de sudaki akıntıyla gidiyoruz. Suyun içinde, toprak parçasının üstünde korunacağım, kitaplıklığa benzer bir yer var, oraya çıkıyoruz. Kitaplık içinde pinpon toplarına benzeyen, sarı renkli toplar var. Ama topların üstünde sayılar var ve kağıtlar da var. Numara olarak; 100 ve 11 gibi, numaralar gördüm.

Bir gemiye bindim. Kalabalık bir toplulukla birlikteyim. Herkes yemek yapmak zorunda. Ben de birinin kullandığı fırını kullanıyorum. Fırına et koydum, ocağa da çay koydum, sonra fırındaki eti çıkardım, ocağa alıp tadına baktım. Tadı gayet güzel pişmiş, sadece biraz suyunu çekmesi lazımdı.

Şimdiden teşekkür ederim.

geceye-ait

Kayıtlı Üye
İş
??????????
Okudum , anladığım şu, nickimle klasör açtım ve yazdım. Anladığım bu. Ama nerede yanlışlık var anlamadım?

geceye-ait

Kayıtlı Üye
İş
??????????
25 konu açmak lazım yani ... peki demekki çokta bilgi içerikli olması gerekmiyor anladığım....

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Bence siz bu yirmibeş mesaj içeriğinin telaşına düşmektense, forumda konulara göz atıp beğendiğiniz alanlarda fikir ve tecrübelerinizi paylaşarak katkıda bulunun. Bu hem daha etik, hem de burada size aile gibi bir yaklaşım sergilenmesine yardımcı olacaktır.

İyi forumlar.

geceye-ait

Kayıtlı Üye
İş
??????????
yooo; şu sıra vaktim çok iiyice sitede dolanıyorum:)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Hz. Aişe: hayır ve berekete delalet eder. Bir kadın onu rüyada görecek olsa, yüksek bir mevkiye ve güzel bir şöhrete kavuşmasına, babası ve kocası yanında hürmetli olmasına delâlet eder.

Hastalık veya üzüntünüz son bulup, ruhsal hürriyete kavuşacaksınız. Müjdeli büyük bir haberiniz var!

Diğeri,

Maddi sıkıntılarınızın olduğu, geçim sıkıntısı çektiğiniz bir sırada, sizin sayenizde, hem ev halkı, hem de yakın çevrenizden bir kısım darda olan kişiler fayda sağlayıp feraha erecek. Bu size güven verecek, güç ve saygınlığınızı da arttıracak. Liderlik konumuna gelebilirsiniz.

Bunun arkasından aile hayatınızda bazı buhranlı sorunları masaya yatıracaksınız. Ayrıca hükümet bünyesinde zorluk arzeden bir işiniz de, çözüme kavuşacak. Sırlarınız olacak, fakat bunları bilmek isteyecek biri de olacak.

Çok heves edip olmasına kesin gözüyle baktığınız bir husus ise, beklemediğiniz şekilde kısır ve yerinde sayacak bir hale gelebilir.

Muradınız (her)ne ise olacak, dileğinize kavuşacaksınız. Fakat diğer bir tarafta üstün geleceğiniz birkaç rakibiniz size bir konuda iftira atmaya çalışacak. Kişileri bir yerlere işaret ederek yönlendirip, akıllarını karıştırabilirler.

Siz, karar vermeniz gereken bir yol ayrımına yaklaşıyorsunuz. İki seçenekten birini tercih yapmanız istenecek. Bunun ardından, kazancınızda artış olacak ve bir fırsatı iyi değerlendireceksiniz. Dua ve istekleriniz hemen yerine gelip, çevrenizde itibar ve ün elde edeceksiniz. Rahat bir rızka ulaşacağınız işaret ediliyor.

Sevgilerimle…

geceye-ait

Kayıtlı Üye
İş
??????????
Hz. Ayşe rüyasını çok merak ediyordum ben hata yaptım ondan gördüm diye düşünüyorum çok mutlu oldum
Sınavlarım var kazanırsam kariyer en büyük hedefim
ÇOK TŞK EDERİYORUM
ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN

geceye-ait

Kayıtlı Üye
İş
??????????
Ben bu rüyamı gündüz 8.38-9.30 saatleri arasında gördüm. Rüyamda okuduğum şehir Isparta' ya otobüsle gidiyorum. Yanımda 2 sevdiğim arkadaşımla gidiyorum, şehrin merkezinden geçiyor, otogara gidiyoruz... Ev gibi bir yerin yanında 2 ağaç arasına gidiyor, ağaçların arası da çimen. İki ağacın arasına girmek için (ağaçların su kanalı vardı büyük) dönmek için onun üstünden geçti. Suyun olup olmadığını görmedim. Sonra otobüsten indik. Dinlenmek için bir eve girdik. Ev birk kaç katlıydı, çıkarken merdivenler betondu. Bir şeyler oldu, ben evden ayrıldım. Evden çıkarken yan evde pencerede, beyaz tül vardı onu gördüm. Ama içeride çevik polislerin olduğunu biliyorum. Gidiyorum, giderken dolmuş gibi bir arabanın içinde bayan polisleri gördüm. Biri yüzünü kaldırdı, bana baktı (bayan beyaz tenli, gözlerinde sürme vardı; ama yüzü çok güzeldi). Sonra giydiğim ayakkabı ya da terlik kayboldu. Bakmak için hemen eve döndüm. İkinci katın merdivenleri ahşaptı, ben çıkarken sallanıyordu. Hemen bir lavaboya girdim elimi yıkadım ama üstüm başım sırılsıklam olmuştu. Odaya geldim bayana sordum. Sonra yerine alırsın ya da koyarsın dedi, kızı çağırdı. Yanına gittim bana ördüğü şalları gösterdi (renkleri beyaz, siyah, turuncu, pembe) şallarda yuvarlak ve dikdörtgendi. Ben turuncu ağırlıklı yaparsa alıcağımı söyledim. O da sen bir de gelmezsin dedi.

Şunu sormak istiyorum, rüya görmüyordum bunu biliyorum karanlıklar içinden bana Batman' a yakınlaş, uzak durma dedi, sadece bir ses duydum. Kimse yoktu.

Şimdiden çok teşekkür ederim.
Allah yar ve yardımcınız olsun...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İki seçenekli bir karar aşamasından sonra elde edeceğiniz şartlarla kısa bir yurt dışı seyahati yapacaksınız. Burada kalabalık bir toplantı veya seminere katılmanız mümkün. Tereddütlü atılacağınız bu girişim sonunda size fayda sağlayacak.

Evlilik veya ciddi birliktelik düşündüğünüz kimse ile bir geleceğiniz maalesef yok. Ufak tefek kuşkularınız, zamanla o kişi ile ilgili yargılarınızı netleştirecek ve siz bunu kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Yapabilecekleriniz, başarabilecekleriniz hususunda kuşkularınız var. Zaman zaman çevre ve ailenize mahçup olma korkusu yaşıyorsunuz. Tüm bunlar yersiz, siz geleceğiniz için kaygılanmayı bırakıp, ayağı yere basan planlar yapmaya başlayabilirsiniz. Güzel, rahat, hayırlı bir yıl geçireceksiniz.

Ateist veya inancı zayıf, katı kalpli hatta oldukça resmi bir kimseden, bir hizmet konusunda ders, tecrübe, bilgi ve sırlar elde edecek, kariyer için netleşeceksiniz. Bu size bol gelirli ve itibarlı bir iş sağlayacak ki, ileride lider pozisyonu görülüyor.

Bazı konularda hayalperest ve hassas düşünüp, öyle davranıyorsunuz. Daha mantıklı düşünüp, akılcı atılımlar yapmayı adet edinmeniz hayrınıza olur.

Beklemediğiniz bir yerden yardım göreceksiniz.

Sevgiler…

geceye-ait

Kayıtlı Üye
İş
??????????
Çok tşk ederim, aklımdakileri söylediniz... Duyduğum ses aklımı bulandırıyor Batman' dan uzaklaşma! (Batman' da da değer verdiğim bir kişi var) Bunu rüyada duymadım ama ortam karanlıktı. Ne mana çıkıyor anlam veremiyorum?

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Bu hususta tek bir rüyada anlam veya yorum yapmak yanlış olur.

Bu rüyanın aynını görebilir misiniz bilemem ya da daha önce buna benzer bir rüya daha gördünüz mü? Şunu tavsiye edebilirim, istihare veya lucid rüya deneyin.

Bunu net anlamanız için en uygun ve basit yöntem; “Batman’ da kalmam hayırlı mı? Değil mi?” şeklinde soruya niyet edip 7 gün istihare yapmanız veya lucid çalışmaları olur.

Sevgiler

geceye-ait

Kayıtlı Üye
İş
??????????
tşk düşünmekten bi hal olmuştum tşk ederim

geceye-ait

Kayıtlı Üye
İş
??????????
Rüyamda düz bir araziyedeyim gece olmuş, gökyüzüne baktım yıldız kayıyor çok hızlı bir şekilde yanıma yakın bir yere düştü baktım çevresi sarı ışın için ateş gibiydi.... sonra demir kapı (süslü kapı süs aralıkları genişti) açtım kapıtı girdim betandan merdivenler var basamağa adımını atacaktım sol ayağım havada kaldı inmedi bir türlü kıramp girmiş gibi kımıldatamıyordum....
Şimdiden çok tşk ederim....

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir haber alacaksınız. Yolculuk gündeme gelecek. Siz yakın vadede hedeflerinize ulaşacaksınız. Fakat kariyer hedefleriniz ilerleyen yıllarda yön değiştirecek, yönetim kamu veya daha yüksek lider pozisyonuna geçeceksiniz.

Bir konuda bir sırra ereceksiniz. Fakat bu işin henüz başı olacak ve siz bunu tamamlayıp tamamlayamama konusunda tereddüt edebilir veya sorumluluk altına girmeyi reddedebilirsiniz. Sizin yapınızdan oldukça farklı, ters ve aksi bir bayanla münakaşa etmemeye çalışın. Ondan menfaatiniz olacak.

Yardım edeceğini söyleyen birinin, kılını kıpırdatmadığını görüp şaşırabilirsiniz. Maddi bir kazanç için önünüze çıkacak imkanı değerlendirmede çekinik yaklaşabilirsiniz.

Sevgiler

geceye-ait

Kayıtlı Üye
İş
??????????
Bir sınıftayım yanlış hatırlamıyorsam lisedeyim sınıf solu arkaya yakın bir sıraya gidip oturuyorum, arkamda oturan çocuğun bana bişeyleri olduğunu hissediyorum tenefüse çıkıyoruz , sınıfa geliyorum sınıf tıklım tıklım oturacak yer yok kendi sıramda dolu ayakta kaldım sonra en ön sıraya oturdum ama önce 3 sandalye fazladan getirilmiş kızlar oturuyordu onları kaldırdım ortadaki sıraya oturdum.Eve gittim balkon kirliymiş temizlemek için su ile doldurdum ve su hemen akmadı yavaş akıyor , su balkondan mutfaga çekip evin duvarından sızarak aşağı akıyor, balkondan baktım siyah bir araba var balkondan sızan su arabayı ıslanmış evin duvarlarıda yaş,sonra davlumbaz fırına baktım yanılmıyorsam hamur işi pişmiş biraz daha pişmesi için geri koydum.
YORUMUNUZ İÇİN ŞİMDİDEN ÇOK TŞK EDERİM.....

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bazı çocukça tavırlarınız nedeniyle çevrenizde güvensizlik yaratabilirsiniz. Fakat öte yandan, projelerinizde elde edeceğiniz başarı ile de takdir elde edeceksiniz.

Büyük bir fırsat yakalayacağınız günlere yaklaşıyorsunuz. Ağır başlı, yakışıklı biriyle de tanışacaksınız.

İş, meslek veya ticaret maksadıyla yola çıkacağınız görülüyor.

Sevgiler

geceye-ait

Kayıtlı Üye
İş
??????????
Göz alabildiğine mavilik (her yer masmavi) hızlıca başak tarlasını seyerediyorum rüzgar esiyor, evimdeyim salona geçip bir pencere araladım
Bu rüya benim çok önemli şimdiden yorumunuz için tşk ederim.

geceye-ait

Kayıtlı Üye
İş
??????????
unuttum belirtmeyi o başak tarlası dağın tepesinde idi
istiareye yatmıştım ondan önemli benim için