demon çağırmak ve sonrası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maiela

Banlı Kullanıcı
sakın çağırma benden sana tavsiye...sakın öyle düşünme kişiden kişiye değişen birşey değil ki bu çağırırsan sanada gelir ama çağırmaman en iyisi...olayı sana aktaramıyorum çünkü hala benimle ondan kurtulamadım ve anlatırsam sinirleniyor o yüzden mühim durumlar haricinde anlatamıyorum :) ne kadar b*ktan bir durum olduğunu anlamışsınıdır. :D

gelen şeyin demon olduğunu nerden biliyorsunuz?? yani davet yapıyorsunuz ama belki cin geldi belki başka bir varlık geldi.... nasıl anlıyorsunuz

poine

Kayıtlı Üye
gelen varlık cin ise belirtileri farklı olur yani demonlar çok yüksek enerjili varlıklardır mutlaka anlarsın.

victorious

Kayıtlı Üye
Dün bu yazıyı okudum.Gördüğüm olumsuz şeylerden çok çabuk etkilenen/etkilendirilen biriyim.Bu demon mudur ne bela ise sabaha kadar korkuttular. Zaten beni korkutmak gaybi alemin yavşakları için sıradan bir ritüel. Bir çok gece bahanesiz korkutuyorlardı.Öyle ya dün gece bahane sağlam.Sadece forumda ki yazıyı okumak. Fakat dün haddinden fazla korkuttular.Tek yaptığım tesadüfen bu yazıyı okumak. Hiçbir şey yapmadım, ki zaten bu işlerden olabildiğince uzak duran biriyim.Bi ara da astral diye bişey okumuştum.Belki 1 ay boyunca başımın etini yediler.Geceleri uyurken içimden "astrale çıkaralım mı" vs. şeklinde.Hatta 2-3 sn lik o astralde anlatılan mevzuları yaşamıştım.Ya hu bu gaybın boş işlerinden ne kadar uzak durmaya çalışıyorsam o kadar da beni çekmeye çalışıyorlar.
Neyse,dün bu yazıyı okuduktan sonra zaten bi takım şeyler yaşamaya başlamıştım.Gece yatağa gittiğimde korkular başladı.Gidip gece lambasını taktım.Korkuların şiddeti artmaya başladı.Mavi bir ışık görür gibi oldum umursamadım.Yatağımda doğruldum.Bu defa da duvarda küçük bir beyaz ışık görür gibi olunca artık maçam yemedi kalkıp ışığı yaktım.Normalde ışığı yakınca korkum kalmazdı.İlginçtir bir süre sonra aranın lambası (avizeli) siyah gözlük takmış bir adam slüetine dönüştü ve 2 sn den fazla bakamıyordum.Yatıp tam kendimden geçeceğim sıra deprem şeklinde yatak sallandı.Korkular tavan yaptı.Nas suresini felan okudum fayda etmedi.Kalkıp gittim oturma odasına tv açtım lambayı yaktım.Koltukta tırsa tırsa uyumuşum.

Artık hangi şerefsizin marifeti ise bu beni korkutmayı seriye bağlamak.Zaten yalnız yaşayan biriyim.Hele o ist. da virane evlerde yalnız yaşarken de çok korkutulurdum.

Korkunun kimyasını da çözdüm.Korkular gelmeden önce bedeni kaplayan bir his oluşuyor.Bu korkunun alt yapısı.Korku atmosferi içine giriş kısmı.Sonra beyne gelen düşüncelerle işte adam ne kadar tırstırılacaksa ona göre pis işler dönmeye başlıyor.İşte ne bileyim;
-arkanda biri var,
-bir nesnenin bi korku objesi olarak görünmesi,
-gaybi bi varlık çıkacak şimdi şurdan,
-ışınım şeklinde bişey belirecek duvarda,
....işte korkutan şerefsizin yaratıcılığı doğrultusunda arttırabileceği kadar mevzu.

Şöyle denebilir, "yok efendim o korkular bizim beynimizde bilinç altımızın-bilinç üstünde şu şekilde sirayeti"...vs. yalan.Tamam tıbbi olarak bi takım zayıf korkular takıntılar vs ler olabilir ama o benim dünkü yaşadığım derece ağır ve bir çok gece yaşadığım korkutmalar kesinlikle benim beynimin suçu değil. Söylediğim gibi gaybi yavşakların kirli işleri !

maiela

Banlı Kullanıcı
Dün bu yazıyı okudum.Gördüğüm olumsuz şeylerden çok çabuk etkilenen/etkilendirilen biriyim.Bu demon mudur ne bela ise sabaha kadar korkuttular. Zaten beni korkutmak gaybi alemin yavşakları için sıradan bir ritüel. Bir çok gece bahanesiz korkutuyorlardı.Öyle ya dün gece bahane sağlam.Sadece forumda ki yazıyı okumak. Fakat dün haddinden fazla korkuttular.Tek yaptığım tesadüfen bu yazıyı okumak. Hiçbir şey yapmadım, ki zaten bu işlerden olabildiğince uzak duran biriyim.Bi ara da astral diye bişey okumuştum.Belki 1 ay boyunca başımın etini yediler.Geceleri uyurken içimden "astrale çıkaralım mı" vs. şeklinde.Hatta 2-3 sn lik o astralde anlatılan mevzuları yaşamıştım.Ya hu bu gaybın boş işlerinden ne kadar uzak durmaya çalışıyorsam o kadar da beni çekmeye çalışıyorlar.
Neyse,dün bu yazıyı okuduktan sonra zaten bi takım şeyler yaşamaya başlamıştım.Gece yatağa gittiğimde korkular başladı.Gidip gece lambasını taktım.Korkuların şiddeti artmaya başladı.Mavi bir ışık görür gibi oldum umursamadım.Yatağımda doğruldum.Bu defa da duvarda küçük bir beyaz ışık görür gibi olunca artık maçam yemedi kalkıp ışığı yaktım.Normalde ışığı yakınca korkum kalmazdı.İlginçtir bir süre sonra aranın lambası (avizeli) siyah gözlük takmış bir adam slüetine dönüştü ve 2 sn den fazla bakamıyordum.Yatıp tam kendimden geçeceğim sıra deprem şeklinde yatak sallandı.Korkular tavan yaptı.Nas suresini felan okudum fayda etmedi.Kalkıp gittim oturma odasına tv açtım lambayı yaktım.Koltukta tırsa tırsa uyumuşum.

Artık hangi şerefsizin marifeti ise bu beni korkutmayı seriye bağlamak.Zaten yalnız yaşayan biriyim.Hele o ist. da virane evlerde yalnız yaşarken de çok korkutulurdum.

Korkunun kimyasını da çözdüm.Korkular gelmeden önce bedeni kaplayan bir his oluşuyor.Bu korkunun alt yapısı.Korku atmosferi içine giriş kısmı.Sonra beyne gelen düşüncelerle işte adam ne kadar tırstırılacaksa ona göre pis işler dönmeye başlıyor.İşte ne bileyim;
-arkanda biri var,
-bir nesnenin bi korku objesi olarak görünmesi,
-gaybi bi varlık çıkacak şimdi şurdan,
-ışınım şeklinde bişey belirecek duvarda,
....işte korkutan şerefsizin yaratıcılığı doğrultusunda arttırabileceği kadar mevzu.

Şöyle denebilir, "yok efendim o korkular bizim beynimizde bilinç altımızın-bilinç üstünde şu şekilde sirayeti"...vs. yalan.Tamam tıbbi olarak bi takım zayıf korkular takıntılar vs ler olabilir ama o benim dünkü yaşadığım derece ağır ve bir çok gece yaşadığım korkutmalar kesinlikle benim beynimin suçu değil. Söylediğim gibi gaybi yavşakların kirli işleri !

demon değildir bence o. Demonun işi gücü yokta her gece insanları korkutmaklamı uğraşcak bence demon olsa 5-6 dkda insanın yaşam enerjisini çekip gider, sonrasında insanda ölür zaten :)

cin olabilir bak, kötü niyetli başı boz gezen cinlerin işi olabilir....

aydınlık

Kayıtlı Üye
demon memon çağırmaya hiç niyetim yokken (uzak kalmak tercihim) iletişimde olduğum, ama yeni tanıdığım cinler benden ısrarla cin-i azamı davet etmemi istediler. Epey uzun hikaye.. tanışmak istemesinin sebebini ve ne istediğini bir türlü söylemediler. Çok sıkıştığım bir anda belki karşılıklı yardımlaşma olanağı bulunabilir diye isteğini onayladım,davet ettim. Aman da aman ! Amca bir geldi... Önce çatı arsından sanki yüzlerce atlı geçiyormuş gibi nal sesleri, uğultular,homurtular geldi. Epeyce tırstım önce. Birkaç gelişinden sonra 'demon katından' olduğunu, dinini yaymam için işbirliği istediğini öğrenebildim. 'Niye ben?' sorusuna da 'güçlüsün' cevabı aldım(ne demekse?) Tabii hiç bir anlaşma yapmadım ama o dönem dediklerimi aynen yerine getirdiler. Şeytan sözcüğü de gündeme geldi sonradan. Asla saygısızlık yapmadan, kibarca bu görevi yapamayacagımı söyledim. Hikayenin ilginç kısmı:öyle şatafatla gelip yüreğimizi ağzımıza getiren muhteremin azam da olsa , bir insanın kendi izni olmadan zorla hiç bir şey yapamadığını, hatta tırsık duruma geçtiğini bizzat deneyimlemem oldu.

poine

Kayıtlı Üye
Demonun işi gücü yokta her gece insanları korkutmaklamı uğraşcak bence demon olsa 5-6 dkda insanın yaşam enerjisini çekip gider, sonrasında insanda ölür zaten

Ne yaptınız kardeşim :) Demon insan falan öldürmez insanı intihar edecek noktaya kadar ulaştırır musallat olursa insan dayanıksızsa kendini öldürür.Eğer demonu çağırdıysan uzun süre seninle kalabilir.Sonuçta gelen şey demonun kendisi değil lejyonu diye biliyorum.işi gücü bizle uğraşmak zaten başka ne .) ama merak etme çağırmadıysan gelmez sana.büyük ihtimal cindir korkma çünkü korkunla beslenirler.geldiğinde senden korkmuyorum diye bağır ona.

focus

Kayıtlı Üye
bana şans kapılarını açacak güçte demon varmı?

bütün gün aradım gece aradım öyle çagırdım olmadı böyle çagırdım olmadı.

demon varsa bana şans getirsin yoksa ne anlamı kaldı onca gücün.

ŞANS dedim beni duyan demonlara ama ne hikmetse onlarda bana yaklaşmadı şanssızlık bulaşır diye.

maiela

Banlı Kullanıcı
bana şans kapılarını açacak güçte demon varmı?

bütün gün aradım gece aradım öyle çagırdım olmadı böyle çagırdım olmadı.

demon varsa bana şans getirsin yoksa ne anlamı kaldı onca gücün.

ŞANS dedim beni duyan demonlara ama ne hikmetse onlarda bana yaklaşmadı şanssızlık bulaşır diye.

Bence sen çağırmasını beceremedin, çağırabilseydin sen istemesende onlar sana yaklaşırdı :)

focus

Kayıtlı Üye
bende bu şans varken neyi dogru dürüst yapabileyim ki.

aha çagırıyorum, enerjimi akatarıyorum bütün demonlara sesleniyorum, bana şu andan itibaren şansın ve gücün kapılarını açabilecek bir demon arıyorum.

yapabilecegine inanan bir demon varsa 1 adım öne çıksın.

işte seslendim ama nafile öylede olmuyor böylede ,

bu arada teşekkür ederim.

focus

Kayıtlı Üye
bu arada sıkıntıdan 4 saatte 200 gr ceviz içi 5 tane şeftali yemişim umarım dokunmaz. :)

maiela

Banlı Kullanıcı
bende bu şans varken neyi dogru dürüst yapabileyim ki.

aha çagırıyorum, enerjimi akatarıyorum bütün demonlara sesleniyorum, bana şu andan itibaren şansın ve gücün kapılarını açabilecek bir demon arıyorum.

yapabilecegine inanan bir demon varsa 1 adım öne çıksın.

işte seslendim ama nafile öylede olmuyor böylede ,

bu arada teşekkür ederim.
Ufak bi hatırlatma yapayım madem çağırmaya çalıştın varlıkları, sana şans vermeleri durumunda senin onlara vereceğin bedelide düşün :)

shery

Kayıtlı Üye
demon memon çağırmaya hiç niyetim yokken (uzak kalmak tercihim) iletişimde olduğum, ama yeni tanıdığım cinler benden ısrarla cin-i azamı davet etmemi istediler. Epey uzun hikaye.. tanışmak istemesinin sebebini ve ne istediğini bir türlü söylemediler. Çok sıkıştığım bir anda belki karşılıklı yardımlaşma olanağı bulunabilir diye isteğini onayladım,davet ettim. Aman da aman ! Amca bir geldi... Önce çatı arsından sanki yüzlerce atlı geçiyormuş gibi nal sesleri, uğultular,homurtular geldi. Epeyce tırstım önce. Birkaç gelişinden sonra 'demon katından' olduğunu, dinini yaymam için işbirliği istediğini öğrenebildim. 'Niye ben?' sorusuna da 'güçlüsün' cevabı aldım(ne demekse?) Tabii hiç bir anlaşma yapmadım ama o dönem dediklerimi aynen yerine getirdiler. Şeytan sözcüğü de gündeme geldi sonradan. Asla saygısızlık yapmadan, kibarca bu görevi yapamayacagımı söyledim. Hikayenin ilginç kısmı:öyle şatafatla gelip yüreğimizi ağzımıza getiren muhteremin azam da olsa , bir insanın kendi izni olmadan zorla hiç bir şey yapamadığını, hatta tırsık duruma geçtiğini bizzat deneyimlemem oldu.
bana da buna benzer bi drum oldu ama ben davet yapmadım henüz,bana bir demon bilgi wermek istiyor ne bilgisi bilmyorm.ama daha önce dşündüm davet edip bazı bilgiler almayı.ısrarla aynı gün içnde 2 kez rüyama geldi we 1 hafta önceden bir cin gelip enseme dokundu,sanki uyumladı... ee ben şmdi ne yapaym diyorm,çağrp öğrenmekmi çağrmadan senelerce merak etmekmi... ?

Cadyy

Banlı Kullanıcı
Tekrar dene başka formülle denemeni tavsiye ederim.Ve Kızıl bir ışık gelmesi lazım çağıracağın demona göre değişir ama kızıl bir ışık gelmesi daha iyi olur.Ve bir daha böyle olursa sesini duyurmasını söyle.İnternetteki formüllere güven olmaz güzel bir kitaptan al bu davetleri çok güçlü kaynaklardan.

Şeytanla iletişim ne çok ilgi çekiyormuş ya melekle iletişim çok klişe geliyo nedense ...

vildann

Banlı Kullanıcı
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM aney millete bak demonda ne olaki birini öldürecekse ilk önce çağıran kişiyi öldürür zaten.aman benden uzak olsun cehenneme direk olsun hiçç işim olmaz öyle pisliklerle

HDO

Kayıtlı Üye
kendi deneyimlerimden bahsetmek istiorum.iletişimde bulunduğum canlı/ruhani varlık/olgu veya yapının bana daimi cinsel güç bahsedeceğinin mesajını tek taraflı olarak içime doğma suretiyle aldım. Açıkçası kurulacak iletişimin düzenli ritüeller ile olmayacağını , içinizdeki güç ve istek gibi birtakım birikimler neticesinde gelişmiş yetenek ve (ya) eğilimleriniz ile olacağını ,onlar sayesinde olacağını düşünmekteyim veya biliyorum diyeyim

kiybele75

Kayıtlı Üye
ben yaşadım bir üstad sayesinde çok davudi sesleri var çok değişik dilde konuşuyorlar ismini cismini biliyorlar eğer konuşmak isterlerse senin lisanından konuşuyorlar değerli üstadımı göremiyorum çok güzel deneyimler yaşattı.

TheDarkLord

Banlı Kullanıcı
İş
Dark Magician
arada beni yani sauronu çağırında gönlüm olsun çay içeriz kahve içeriz değerli yüzüğümü bacaksızlara kaptıralı çok zaman geçti kendime bir yoldaş arkadaş arıyorum...

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
demon görmek neden bu kadar istiyorsun demonların seytan olduklarını bilmiyormsun onları bir kez gören her zaman görür bundan korkmuyormsun o boyuta kapı açmak bir daha çıkmamak anlamına gelir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...