Kamera Karşısında Korkunç Ölüm Anı

La-edri

Kayıtlı Üye
Bir kere izledim bir daha izlemeyecegim:)

Peki niye yukariya bakiyor fikri olan varmi?

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Bunun bedensiz varlıklar ile bir alakası varmı sizce?

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Ölümününmü ? Sanmiyorum,ama ölürken yukariya bakarmis insanlar cünki ruhlarinin semaya dogru yukseldikleriymis en son izledikleri sey...

Anladım.Evet o kısmı biraz korkunç gözler bir anda yukarı falan:)Bilgi için teşekkür ederim.

avelmi321

Banlı Kullanıcı
Yukarı bakmasını bilemiyeceğim ama o anda AZRAİL A.S ona bizzat gözüküyo bu sayede gözleri tek bir noktaya kilitleniyo.İyi bir insansan çok güzel melek şeklinde kötü insansan insana cehenneme girmeden bunu görmesi insana yeter miş.Bu yüzden kötü olarak ölmek çok berbat bir durum.Allah hepimizi kötü ölümlerden ve kötü sonuçlardan korusun.

Kadoramas

Kayıtlı Üye
İslam dinine göre kişi kafir ise,ölüm meleğinin göründüğü süret çok korkunçtur.Hz.İbrahim bu süreti görmek istemiş fakat o bile korkudan bayılmıştır.Tabiki ölüm acısıda var bunuda eklemek gerekir.Belki gözlerinin öyle olması öldüğü sebeptendir.Felç filan ...

Yadesu

Kayıtlı Üye
Gözlerın bır anda dönmesı ve beyazı gözükmesı normale Beyınlen alakası var.Beyın kanamasına ışarettır.Acaba hemen o anda kalbı durdumu?Bunu Vıdeo cevaplamıyor.Spekulatıon.Otopsı yapıldımı ölüm nedenını bellırlemek ıçın?Görüntelerın Avrupa sınırı dışında olduğunu bellı.Hındıstanda olmuş.

Neden adına korkunç ölüm denılmış?Bır ınsanın anında gıtmesı korkunç değılkı.Keşke herkez acı çekmeden gıdebılse.

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
adamdan korktum valla ne yalan söyleyeyim bir gün bizde ölücegiz. Ama bizde inşallah cennete gideriz

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Neden adına korkunç ölüm denılmış?Bır ınsanın anında gıtmesı korkunç değılkı.Keşke herkez acı çekmeden gıdebılse.

Katılıyorum keşke bizde acı çekmeden gülerken tak diye gitsek. Yavaş yavaş ölmek çok daha kötü olur bence

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben de aynı şeyi düşündüm. Bir canavar bile olsa bu şekilde bir ölümü haketmiyor bence. Çok yazık. :(

alin

Kayıtlı Üye
Ne kadar kolay bir ölüm olmuş aslında o kadar çeşidini göze alınca uzun sürmüyor kendini hayata bağlı hissettiğinden bir kaç saniye uzakta.Korkunç gelen şey sanırım yaşıyorken gülümseyen bir yüz ile tam ölüm arasındaki o yüzü buz kesmiş kişiyi bir görememek birinde hayat canlılığı ötekisinde ölüm soğukluğu yoksa cidden ölüm şeklinde bir facia durum yok

darkangels

Banlı Kullanıcı
Çok ürkütücü benim büyükannem ölümü sırasında da yukarıya bakarak ölmüş aynen öyle gözleri açık kalmış.