Durugörü?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fabulă

Kayıtlı Üye
İş
Öğretmen
Gözlerimi kapattığımda genellikle hep birşeyler görüyorum ama gayet detaylı normal bakıyormuşum gibi. Genellikle boş mekanlar, tanımadığım insanlar, bimediğim sokaklar. Bi anlamı var mıdır, durugörü müdür, yoksa beynimde bir sorun olabilir mi?

Ken

Kayıtlı Üye
Bende de bu durum var ve genelde banyo yaparken görüyorum. Gözümü kapattığımda saniye içerisinde hayatımla bağlantısı olmayan şeyleri görüyorum. Bu aralar kesildi aslında ama dönem dönem sıklaşıp seyrekleşiyor. Bende anlamadım.

Gördüğüm görüntüler mesela birisi bir yoldan karşıdan karşıya geçiyor. Bir beyaz başörtülü kadının vesikalık resmi gibi şeyler. Ama bu insanları tanımıyorum. Durugörü mü bunlar aslında bende merak ediyorum. Değilse de ne?

fabulă

Kayıtlı Üye
İş
Öğretmen
Ben bu aralar hep evrak görüyorum imzalı kaşeli falan. Bir büroda köşeden bakıyorum. Öyle bir işte de çalışmıyorum nerden geliyorsa. 2 hafta öncesine kadar da hep süslü salonlar görüyordum.

diladido

Kayıtlı Üye
Ben sürekli sevdiğim insanların o an, o dakikada ne yaptığını görüyorum. Bu bazen çok ürkütücü olabiliyor.. Arkadaşımı arayıp şu an üzerinde bu, bu mu var dediğim de evet bunu nereden biliyosun falan diyor. Bu durugörü mü yoksa başka bir şey mi bilmek istiyorum. Eğer yapabilirsem bunu ilerletmek istiyorum, yardımcı olabilir misiniz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...