Ruh çağırmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
tekasür suresini oku rüyanda görürsün fakat ruh cagıramazsın öyle bir şey yok ölen birisi cagrılsa ne güzel :) kim cennete gitmiş kim cehenneme gitmiş diye sorardık:) sen tekasur süresini oku görürsün inşallah

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Ben bu tür bir şey olucağına inanmıyorum bazı dolandırıcı medyumlar olduğunu iddaa ediyor ama onlar artık gitti bizim boyutumuza gelma şansı yok

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Ben bu tür bir şey olucağına inanmıyorum bazı dolandırıcı medyumlar olduğunu iddaa ediyor ama onlar artık gitti bizim boyutumuza gelma şansı yok

böyle birşey mümkün degil ama rüyada görebilirsin hep annenem derdi eger rüyada ölen kişiyi gördüyseniz hic konusmuyorsa o nun ruhuymuş
bu olabilir şahsen görmedim ama anlatıyorlar hep

Eldarya

Banlı Kullanıcı
Ruh çağırma sonuncunda işe yararsa cin gelecek ve sizinle dalga geçecektir ruhların bu dünyaya gelmesi yasaktır ama dua edip rüyanızda görmeyi dilerseniz bu bunun ruh çağırmakla ilgisi yoktur ve daha hayırlı olacaktır

avelmi321

Banlı Kullanıcı
Bir tek izinli evliyanın ve peygamberlerin ruhları her zaman deyil belli günler de ve belli zamanlarda dünyaya gelebilmektedirler.Diğer ruhların hiç biri bu dünyaya geri gelme şansı yoktur hepsi berzah aleminde diri gibi yaşamaktadırlar.Bu iyiler için geçerli kötüler için ise yaman bir azap vardır onlara.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
ben burda yardım istiyorm.Yardım etmiyceksen bişi yazmana gerek yok

Sayın üyemiz sitemize üye olduğunuzda, öncelikle ilk yapmanız gereken forum kurallarını okumaktır. Hitap şeklinizden okumadığınız anlaşılıyor. Üyemiz size sadece yol göstermeye çalışmış, sitemizde her üye kurallara uymak zorundadır.

"Gizlimabet Parapsikoloji Platformu" - Tekil Mesaj Gösterimi - Site Kuralları (okunması zorunludur)

Başka bir üye için ağza alınmayacak laflar yada aşağılayıcı cümleler kullanan, yada her türlü forumun huzurunu kaçırmak isteyen kullanıcılar hakkında derhal 1. ihtar verilir, aynı hatayı ikinci defa yaptığında derhal forumumuzdan uzaklaştırılır.

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
ben burda yardım istiyorm.Yardım etmiyceksen bişi yazmana gerek yok

Zaten yardım etmiş size! Sitede yeterli döküman varken hiç bir konuyu okumadan direk konu açıyorsunuz. Sözüm sadece size değil yeni gelen çoğu üye böyle. Hadi bu normaldir ama siteyi dolaşın dendi diye kızmak da neyin nesi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...