Dün Başıma Gelen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ben4422

Kayıtlı Üye
Merhaba ben bu forumda psişik güçler hakkında yazılan telekinezi vb. beyin gücü konularını okuyorum.Ve beni en çok etkileyen olay ise telekineziydi ama normalinden çok etkilemişti. Yemeğe otursam elimdeki kaşığı bükmek istiyorum, sokağa çıksam başka bir şeyler işte..Ama dün çok değişik bir şey oldu ve bunu sizlerle paylaşmak istiyorum biraz ilginç ama ;

Dün duş almak için banyoya girdim suyu açtım kovaya dolarken ben de beklemek için kürsüyü çektim oturdum, suyu izliyordum ve aklımda telekinezi ve levitasyon vardı. Neyse su doldu ben (alışmışım artık) elimi suyun üzerine götürdüm ve suyun delineceğini düşünmeye başladım artık sinirliyim olması gerek diyorum, yoksa piskolojm bozulacak. Neyse o sinirle inancım da ilerledi neyse ben odaklanmaya başladım ve elimde garip bir ağrı oluştu ve su hafiften çok hafiften hareket etmeye ve delinmeye başladı, yarım cm. kadar delindi ve sonra dışarıda bir gürültü çıktı ve konsantrasyonum bozuldu. Tekrar denedim ama olmadı. Sizce bu ne suya özel bir yeteneğim mi var başka bir şeymi ??

morofka

Kayıtlı Üye
Telekinezi gibi bu da nasıl kağıda dön diyorsak dönüyorsa suda da aynı şekil oluyor bu. Telekinezide kaşık bükme, kağıt döndürme, lamba söndürmek vs. vs. örnekleri gidiyor...
Size tavsiyem odaklanma ile kendinizi geliştirin, sonuçlarını göreceksiniz.

Saygılar...

ben4422

Kayıtlı Üye
Evet süper bir şey bu. Bugün elimi yıkamak için musluğu açtım, elimi uzatırken o olay aklıma geldi, su hafiften sağa sola kaymaya başladı. Elimi yaklaştırınca bazen hareket ediyor. :)) süper bir şey bu. :)) :hurray::hurray::hurray:

Saprohil

Kayıtlı Üye
Bende de ilklerde olmuştu hava bükmede.Artık çok ilerledim mükemmel rüzgarlar oluşturuyorum.

gümüşejderha

Kayıtlı Üye
Bu konularda biraz bilgim var ama şunu kesin söyleyebilirim ki insan beyninin odaklanınca yapamayacağı şey yok. Ben de denedim senin söylediğin gibi elim ağrıdı. Bu enerjiyi bileklerimize verdiğimiz için oluyor, devam et denemeye.

Gerçekten yapıyorsan bunu bize de söyle biz de yapalım. Hava bükmek için nelerimi vermezdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...