darkangels

darkangels

Banlı Kullanıcı
Çok ilginç bir rüya gördüm, çok etkisinde kaldım.Kendimi hamile görüyorum 9 aylık hamileyim ve doğum yapacakmışım ama bu bebeğin kimden olduğunu bilmiyorum.Hem bekarım hemde hayatımda hiç kimse yok.Ben koç burcuyum rüyamda da o gün 5-6 nisan bebeğimde koç burcu olacakmış.Kimseye söyleyemiyorum hamile olduğumu sancılarım geliyor tam o sırada uyandım...Çok etkisinde kaldım.Yorumlarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler ....

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Beklediğiniz bir işin hakikat olacağı, çok müjdeli bir haber alacağınız ancak bunun gerçekleşmesinin uzun vade alacağı işaret ediliyor. Sabır ve azimle sınanıyor da olabilirsiniz.

Sevgiler…

darkangels

Banlı Kullanıcı
Evet o şekilde istek ve arzularım var.Bunların gerçekleşmesi için zamana ihtiyacım var.Umarım bir gün gerçekleşir.Yorumlarınız için çok teşekkür ederim...

darkangels

Banlı Kullanıcı
Merhabalar ilk olarak.Ben 2 rüyamın yorumunu yaptırmak istiyorum.İki gece önce bir rüya gördüm.Yiğenim lise sona gidiyormuş sınavlara hazırlanıyor ve dershaneye gidiyor.Babamda sürekli torununu dershaneye bırakıyor ve onun sınıf arkadaşına aşık oluyor görüyorum.Babamın kızı kaçırdığını görüyorum.Eve arabasıyla geliyor ve arabanın üstüne inşaatlarda olan uzun uzun tahtalar bağlanmış eve getiriyor görüyorum.Sonraki gece gördüğüm rüya ise sokaktayım ilk sevgilimden mektup geliyor bana bir arkadaşı aracılığı ile...Ben mektubu okurken birden karşımda buluyorum onu.Bana çok üzgünüm seni hala çok seviyorum ama gururumdan geri dönemiyorum diyor.Şimdiden size çok teşekkür ederim...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Yeğeniniz çevresinde ve meşgalesinde iyi sonuçlar elde edip, beğeni toplayacak. Emel ve arzusuna kavuşup, sıkıntılarından kurtulacak.

Babanız ise hayır ve menfaat gördüğünü düşündüğü, ama aslında kötü niyetli bir bayanın etkisinde olabilir. Bu geçici bir psikolojik destek arayışı nedeniyle de olabilir.

Oldukça ketum, sır küpü birinin size getireceği habere göre ki, bu hiç beklemediğiniz bir durum olacak; eski sevgilinizden iyi haber alıp sevineceksiniz.

Sevgiler…

darkangels

Banlı Kullanıcı
Son zamanlarda hep aynı rüyayı görüyorum.Özel bir anlamı varmı bilemiyorum.Birilerinden kaçıyorum ve saklanıyorum.Peşimde bir takım adamların olduğunu görüyorum.Beni yakalamak istiyorlar ama iyi bir amaçları olmadığını da biliyorum.Binadan binaya giriyorum.Bazen deli gibi koştuğumu görüyorum onlardan kaçarken.5-6 kez belki de bu rüyayı gördüm.Hiç adamlara yakalanmadım şimdiye kadar ama bilemiyorum.Çok ilginç bir rüya ve sürekli tekrarlanması.Yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Utanılacak durumlardan uzak durduğunuzu, birçok korkunuzu bitirdiğinizi simgeler.

darkangels

Banlı Kullanıcı
Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim sevgili Duman Lekesi ...Bu sabah yine bir rüya gördüm.Güzel sanatlara hazırlanıyorum, çizim yapıyorum.Mimar Sinan Üniversitesine yetenek sınavlarına girmişim ilk sınavı geçmişim ilk sınavı başarı ile geçen öğrencilere konferans veriliyor okulla ilgili bilgi veriliyor, bölümler anlatılıyor.Bende oradayım kendimle gurur duyuyorum gözlerim doluyor.Resim bölümü profesörü kır saçlı bir adam yanıma geliyor.Benim gururlanıp ağladığımı söylüyorum.Benim el parmaklarımı tek tek öpüyor ve diyor ki bana daha çok başarılı olacaksın ama çalışmaya devam et diyor.Bunun anlamı ne olabilir.Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim size ...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Ender görülen, güzel rüyalardan birini görmüşsünüz:)

Yeni bir başlangıç için alacağınız bilgi, ileride size ilham kaynağı olacak. Evet sanat hususunda geleceğiniz parlak ve başarılı olacak. Hatta tarz geliştirip yenilikler uygulayacak, belki yeni bir akım geliştireceksiniz.

Sevgiler

darkangels

Banlı Kullanıcı
Yorumlarınız için teşekkür ederim.Yeni bir rüya daha gördüm.İki üç gün üst üste dişimin kırık ya da ayrık olduğunu gördüm.Son dönemlerde hep dişlerle ilgili rüya görüyorum.Bir keresinde de dişimin olmadığını gördüm bunun anlamı nedir..?Yorumlarınız için teşekkür ederim...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
rüyanız hayır olsun...

Dişler ev halkı ve akrabaları simgeler. Üst dişler erkek, alt dişler kadın akraba ve yakınları işaret eder. Kırılmış diş bir tartışma veya kavgayı, çıkmış, olmayan diş ise biten ilişkiyi veya uzun süreli küslüğü gösterir. Ayrık veya seyrek diş ise, bir konuda geçimsizliği simgeler.

Sevgiler

darkangels

Banlı Kullanıcı
Tekrar merhaba Duman lekesi.Bu sabaha karşı rüyamda kitap aldığımı gördüm bu sene bende üniversite sınavına giricem.Onun için alıyormuşum kitapları satıcı bize tavşan hediye ediyor.Arkadaşımada bana da bir tane veriyor.Biri siyah diğeri kırık sarı.Bana siyah olanı veriyorlar.Ama ben arkadaşımın elinden sarı olanı zorla aldığımı görüyorum.Anlamı ne olabilir acaba...Şimdiden teşekkürler..

darkangels

Banlı Kullanıcı
Merhabalar sevgili Duman Lekesi,
Benim diğer rüyamı daha yorumlamamışsınız ama bir rüya daha gördüm bu sabah.Evdeyim oturuyorum.Annem ablam yanımda işim varmış dışarı çıkacakmışım.Biz sohbet ederken birden bardaktan boşalırcasına yağmur başlıyor dolu yağıyor.Gökten tırnak büyüklüyünce buz parçaları yağıyor.Annem gitme diyor, umursamıyorum ve evden çıkıyorum.Biri beni alıyor arkadaşımmış o kişi benim.Beni biryere götürüyor.Orda bizle birlikte 6 kişi falan var ama hiçbirini tanımıyorum.Kır saçlı imam hatipoğluna benzer biri geliyor.Adam ilahiyatçıymış.Biz bir yere gidecekmişiz fakat ben yeni öğreniyorum.Bir evde bir kutlama varmış.Fakat evde cinler varmış, kesin bir bilgi değilmiş bu ama bizim oraya gitmemiz gerekiyormuş.Ben korkuyorum benle yakından ilgileniyor senin yanına yaklaşıcak olurlarsa ''la ilahe illallah muhammeden resulullah'' de ve nefesinle uzun uzun üfle diyor bana.Bende dediğini söylüyorum ve nefesimle uzun uzun üflüyorum.Nefesin çok kuvvetli diyor bana.Sana hiçkimse dokunamaz yaklaşamaz bile diyor.Nasıl gittimizi hatırlamıyorum ama birden evde buluyorum kendimi.5-6 kişiydik ama yanımda hiçkimse yok.Bir arkadaş ediniyorum orda kızla sohbet ediorum.Kız bişi almak için bodrum varmış oraya inmek istiyor hızla iniyor.Bende arkada kalıyorum içeriden bir sesler duyuyorum ve cinlerin onu öldürdüğünü anlıyorum.Hiç aşağı inmeden yukarı çıkıyorum.Çok kalabalık bir parti gibi bir yer.Hepsinin gözleri bir farklı bakıyor, bakışları normal bir insan bakışı değil ürkütücü ve tehlikeli.Çevremi sarıyorlar.Adamın dediği gibi ''la ilahe illallah muhammeden resulullah'' diyorum benden uzaklaşıyorlar ama bakışları hala ürkütücü içerisi çok kalabalık bakışları korkunç biri ani üstüme geliyor tekrar söyleyip üfküyorum sıçrayıp uzaklaşıyor.Ben burdan gidiyorum diyorum ve sürekli söyleyip üflüyorum.Benden korkuyorlar bakışları hala korkunç ama bana itaat ediyorlar.Kapının yerini soruyorum ellerinle gösteriyorlar.Ben yürüdükçe önümden çekliyorlar.Bana yaklaşamıyorlar biri kapıyı açıyor kocaman demir bir kapı...Bana korkunç bakıyor ama yaklaşamıyor itaat ediyor.Kapıdan çıkıyorum ve uyanıyorum.Çok ilginç bir rüya hele bir de mübarek ayda.Cinli rüyaların pek hayırlı olmadığını duymuştum bilemiyorum.Değerli yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Rakip ve düşmanlarınıza karşı avantajlı, kuvvetli duruma geleceksiniz. Bulunacağınız bir ortamda alacağınız her iki teklif de yanıltıcı olup hile içerebilir. Dikkatli olun. Tekliflerden biri, perde arkasında usulsüzlük veya kanunsuz bir iş gizleyebilir. Diğeri ise hassas, duygusal ama bir o kadar da dengesiz birinin ahbaplığı olup, ileride sizi üzebilecek hadiselerin içine sokabilir.

Sevgiler

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
En son rüyanız rehber rüya türünde değil. Doğa üstü varlıklar bölümünde paylaşımlara bir göz atabilirsiniz.

darkangels

Banlı Kullanıcı
Beni korkuttunuz sevgili duman lekesi.Bu tarz dönem dönem rüyalar görüyorum.Musallat gibi bir durumumun olması sizce söz konusu mu?Tekrar bir rüya daha gördüm.Bir kız var onunla arkadaş olduğumu görüyorum.Beyaz uzun bir etek var.Üstünde silik çiçekli bir desen var.Kimi zaman kendi üstümde kimi zaman arkadaşımın üstünde görüyorum o eteği. Bir depo gibi loş bir yere giriyoruz.Burası bir dükkanmış.İçinde çeşitli kitaplar var ama hepsi çok çok eski.Raflar tozlu.Arkadaşım hiçbirinle ilgilenmiyor.Ben hepsini tek tek inceliyorum.Bir tane dini bir kitap var.Uzun uzun inceliyorum.Satıcıya dini bişi soruyorum ama ne sorduğumu hatırlamıyorum.Camdan bir vitrin var içinde takılar var ama çok çok eski küpeler var.Antika gibi...Birini çok beğeniyorum ve çok istiyorum.Adam bir çubukla eline alıyor, üflüyor üstünden tozlar dökülüyor.Paslanmış gibi eğer bunu kulağına takarsan tatanoz olursun diyor.Başımı eğiyorum.üstümde o etek var.Elimi eteğime siliyorum, eteğim kan oluyor.Ve uyandım.Çok karışık rüyalar görüyorum.Sizin söyledikleriniz beni korkuttu biraz.Yorumlarınızı bekliyorum.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Yeni bir iş veya hobi edinebilir bunu geliştirmek ve büyütmek için araştırmalar yapabilirsiniz. Bir şeylerin içyüzünü öğreneceksiniz. Bu arada edineceğiniz yeni bir dost ile bu yeni araştırmanız hakkında yardımlaşabilirsiniz. Bu iş sayesinde, çevrenizde ün ve takdir de kazanabilirsiniz.

Beğeneceğiniz ve çok seveceğiniz bir hediye alabilirsiniz.

Evlilik konusu gündeme gelecek fakat sizin bu konuda endişe ve şüpheleriniz oluşabilir. İyi düşünüp, araştırıp, tartmanızda fayda var. Hakkınızda arkanızdan ileri geri konuştuğunuz kişi veya kişiler, gerçekten de lafınızı ediyorlar.

Varlıklarla ilgili rüyalar için yapabileceğim bir şey yok, üzgünüm. Bu konunun uzmanı da değilim. Şüphe ve korkularınız mevcut ise, korunma yollarını araştırabilir veya işin ehli birine danışıp yardım alabilirsiniz.

Sevgiler

darkangels

Banlı Kullanıcı
Teşekkür ederim Duman Lekesi...Doğa üstü varlıklar bölümünü araştırıcam.Yeni bir rüya daha gördüm.Aynada kendime bakıyorum.Kollarımın arkaları mantar olmuş mavili yeşilli bir şekilde.Kollarımın arkalarını boylu boyunca sarmış.Birde çok hafif elmacık kemiklerimin oraları.Yorumlarınız için teşekkür ederim şimdiden...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Kısa bir dönem geçim sıkıntısına işaret ediliyor. Bu dönem biraz tutumlu davranmanızda fayda var. Geçici bir durum dert edilecek kadar büyük bir şey değil.

Sevgiler

darkangels

Banlı Kullanıcı
Merhaba Duman Lekesi,
Evimizin kocaman bir terası var.Rüyamda kendimi orada görüyorum.Terastan dışarı bakıyorum sokaklar zifiri karanlık ama hiçbişi göremiyorsun resmen siyah.Sokağın başka bir tarafına bakıyorum, orası hafif görünüyor çok azcık aydınlık.Deniz kokusu alıyorum ve kendimi boğaz köprüsünde hissediyorum.Vücudumu aşağı doğru sarkıtıyorum tam atlıyacakken uyanıyorum.Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.