iki kişiyi ayırmak için dua

serfiraz

Kayıtlı Üye
akşamla yatsı arası 2 rekat hacet namazı kılınır
3 gun yapılır isteğe göre 1 hafta da yapılabilir ay konumu küçüldügünde yapılır

250 defa fil süresi okunur yıne aynı usulle 3 defa el fil denır
sonunda şu dua okunur
''allahümme ferrık beyne filan bin filan ve filan binti filan kema ferrakte beynessemai vel ardı ve kema ferrakte beynelmai vennari bi hakkı hazihissuretişşeriyfeti''denir.

alıntıdır.

nakşim

Kayıtlı Üye
Kızımın kendinden 17 yaş büyüğü olan alkolik adamdan soğutmak için yardım eder misiniz kızım fen lisesinden mezun oldu bu adam yüzünden okuyamayacak lütfen yardım edin. Teşekkürler.

origanum

Yönetici
Kızımın kendinden 17 yaş büyüğü olan alkolik adamdan soğutmak için yardım eder misiniz kızım fen lisesinden mezun oldu bu adam yüzünden okuyamayacak lütfen yardım edin. Teşekkürler.

Burada pek çok uygulamanın tarifi veriliyor. Yapabilecek olan düzeye erişmiş kişiler yapabilir. Ancak kimse kimse için büyü yapmaz bu sitede, yasaktır.
Majisyen olmadığınız belli, bir anne olarak çare aramak için girmişsiniz buraya, sizin majisel bir uygulama yapmaya çalışmanız işlerin daha da kötüleşmesine yol açacaktır. Kendiniz bir şey yapmak veya hiç tanımadığınız insanların yalan yanlış tavsiyelerine çaresizce uyup başınıza kötü işler açmak yerine bu işin erbabı bir profesyonel kişiye görünün. Sizin için önemli işler için kendinizi tehlikeye atmayın. Düzelteceğim derken tonla para saysanız düzelemeyecek bir iş getirebilirsiniz başınıza.

serfiraz

Kayıtlı Üye
evet origanuma katılıyorum,bu konuda moderatörlerden özel mesajla yardım alabilirsiniz.Ben bu duayı paylaşmak istedim çünkü sitede araştırdığım kadarıyla fil suresi yıkım anlamında olduğundan bazı ayırmak için olan majikal çalışmaları kuvvetlendirmede kullanılıyormuş.Buna dayanarak bu duayı paylaşmak istedim.

wolf77

Kayıtlı Üye
bunu iki arkadas icinde yapabilirmiyiz? yoksa sadece esler icinmi??

serfiraz

Kayıtlı Üye
2 arkadaş içinde yapılabilir.Aslında önemli olan hacetinin yani dileğinin adil olması bence burada,çünkü bu iş için sonuçta önce hacet namazı kılıyorsun .Birazda Allahın takdirine kalmış.

angellucy

Kayıtlı Üye
ben bu uygulamayı yapmıştım arkadaşlar yalnız benim uyguladığım önce 2 rekat namaz kıldıktan sonra ardından 300 defa fil suresini okuyup kişilerin ismini söyleyerek niyet edilen bir uygulamaydı..sonuç istediğim oldu ama bana da yaramadı açıkçası...

wolf77

Kayıtlı Üye
filan bin filan yerine ibni deyil mi?? yani erkek icin ibni yazilmasi gerek biliyorum ben

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Hayır, bin doğru.

wolf77

Kayıtlı Üye
burada internet de bunu buldum buradaki dua ya cok benziyor acaba buradaki eksikmi?? yardiminiza cok sevinirim du su xxx yerine ne gelir bilmem

iKi kişiyi AYIRMA işlemi
Akşam ve yatsi namazi arasi besmelesiz xxx defa oku
Elemtera keyfe feale rabbüke bi eshaabil elfiyl elfiyl elfiyl
Elem yec’al keydehüm fii tadliyl
Ve ersele aley him tayran ebâabiyl
Termiyhim bi hicâaratim min sicciyl
Fecealehüm Ke asfim me’küül“
Ve sonra. 1 defa arkasindan, alttaki duayi oku.
Allahümme ferrik beyne erkekismi ibni erkeginannesininadi ve kizinismi binti kizinannesininismi kema ferrakte beynessemai vel ardi ve kema ferrakte beynelmai vennari bihakki hazihissuretisseriyfeti.
Buna uc gun devam edin. Sonra insallah en kisa zamanda istediginiz gerceklesecek.

serfiraz

Kayıtlı Üye
ben eksiklik olduğunu düşünmüyorum.Aynı sureyle denenen farklı yöntemlerde olabilir sonuçta.Paylaştığımın işe yaradığını bildiğim için aynen alıntıladım

eartha

Kayıtlı Üye
Ben bu uygulamayı yaptım. Birinci günün sonunda sol kolumda karıncalanma ve ağrı oldu. Uzun süre geçmedi. İkinci günün sonunda ise iki yakın arkadaşımla durup dururken şiddetli bir tartışma yaşadım. Üçüncü gün de devam ettim ve şu an beklemedeyim. Acaba tutmuş mudur yoksa uygulama ters mi tepti?

Elysium077

Kayıtlı Üye
Ağrı sızı titreme gibi etkilerin olmasi gayet normaldir dua nin enerjisini vücud ilk başlarda ters tepki vermektedir uyum sağlayana kadar.
Arkadaşınızla tartışma vs yahut işlerinizin ters gitmesi normaldir çünkü işin içinde cinler var... Acaba tutmusmudur düşüncesine kapılmayın gözlemlemek gerekmektedir, eğer ki tutmadı ise kaldığınız yerden devam etmelisiniz.
Dua nin geri döndüğünü düşünüyor iseniz yaptığınız işlemin ne kadar doğru olduğunu kontrol ediniz, eksik yahut yanlış bir şey varmı diye.
Eğer ki size geri dönüşünden supheleniyorsaniz, uygulamayı yaptığınız kişi ile sizin aranızda hep tartışma geçer ve yollarınız ayrılır.

Milkyway83

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Bu uygulamayı eski sevgilim ve bizim ayrılmamıza sebep olan arkadaşım dediği bayan için yapmak istiyorum. İlişkileri var mı yok mu tam emin değilim ama bayan, eski sevgilime resmen yapışmış, ona hep iyilik yapıyorum görüntüsü vererek bizi ayırmayı başarmıştı. Çok göz yaşı döktüm, onların da bir bedeli olsun istiyorum. Ama bunu da biliyorum her büyünün bir bedeli vardır.
Bunun bedeli nedir?
Bilenler lütfen yardımcı olsun...

Ori

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Bu uygulamayı eski sevgilim ve bizim ayrılmamıza sebep olan arkadaşım dediği bayan için yapmak istiyorum. İlişkileri var mı yok mu tam emin değilim ama bayan, eski sevgilime resmen yapışmış, ona hep iyilik yapıyorum görüntüsü vererek bizi ayırmayı başarmıştı. Çok göz yaşı döktüm, onların da bir bedeli olsun istiyorum. Ama bunu da biliyorum her büyünün bir bedeli vardır.
Bunun bedeli nedir?
Bilenler lütfen yardımcı olsun...

Zararın nereden geleceği belli olmaz. Belki şimdi acısı çıkar, belki sonra.. Bunu kestirmek güç bir durum ama bana kalırsa zaten her taş yerine oturur. Öfkenizin kurbanı olmayın yoksa olduğunuzdan daha çok zarar görürsünüz. Tabi büyük harflerle ''bence'' demeyide ihmal etmeyeyim.