gecenin_sesi

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
Rüyamda sarışın bir kadın gördüm sadece başı vardı ve kesilmiş bir şekilde masanın üstünde duruyordu. Zayıftı saçları kısaydı...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir takım işleriniz ve uhrevi vaadlerinizi yerine getirmediğiniz için uyarılıyorsunuz. Yaşamsal ritminizin düzeni için verdiğiniz sözler veya ettiğiniz niyetlerinize eğilin.

Sevgiler…

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
Rüyamda sitemizin önündeydim ( oturduğum yer 16 dubleks evden oluşan bir site ) Kar yağıyordu ve kar dizime kadar geliyordu. Rüzgar vardı ama soğuk değildi üşümedim. Kendi fotoğrafımı çekiyordum. Kimse yoktu yalnızdım...Daha sonra kendimi evde buluyorum yanımda arkadaşım var aniden elektrikler gidiyor. Balkona üç kere arka arkaya şimşek düşüyor. Üç tane mum var masanın üzerinde üçüde beyaz. İkisi küçük birisi büyük. Büyük olanı yakmaya çalışıyorum ama arkadaşım çok korkuyor bu durum beni sinirlendiriyor...Ve başka bir yerdeyim yürüyorum üzerimde değişik sembollerin olduğu bir giysi var. Yürüyorum kendime çok güveniyorum değişik bir dilde konuşuyorum birilerine hitap ediyorum sanki ama kimse yok yanımda...Sonunda Enki dilini öğrendin dediler anlamadım uyandım gece saat 3 gibi o kadar çok korkmuşum terlemişim ki kalp atışlarım çok hızlıydı...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Beklemediğiniz bir yerden veya birinden menfaat göreceksiniz. Fakat bu dönem sağlığınız ve dinlenmeye de önem verin, güçsüz düşmeniz olası. Bu menfaat ertesinde bir yolculuk da gündeme gelebilir. Yalnız bu yolculuk için kararsızlık yaşayabilirsiniz.

Hayatınızda dönüm noktası denilen, değişim evresine giriyorsunuz. Aileye bir evlenme haberi, bir de bir yakınınızın veya sizin bir iş veya evle ilgili yer değişikliğiniz söz konusu olacak. Verdiğiniz bir söz ya da ortaya atmış olduğunuz bir iddia, önünüze getirilebilir. Hatta kızacağınız şekilde, ikinci kez bile gelip, tartışmaya da yol açabilir.

Bazı sırlara vakıf olacaksınız. Bir uzmanlık alanında, şöhret elde edebilecek çalışmalara imza atabilirsiniz. Ancak rakiplerin çokluğu nedeniyle, yalnız bir yaşam seyri de sürsürebilirsiniz.

Sevgiller…

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
Rüyamda altın renginde bir elbise gördüm...Bir apartmandayım rastgele bir kapıyı çalıyorum iki tane çocuk çıkıyor. Japon çocukları biri kız biri erkek çok tatlılar tek başlarına yaşıyorlarmış anneleri babaları ölmüş...Çok seviyorum kanım ısınıyor birşeyler veriyorum hediye gibi...Sonra japon mutfağındayım bir sürü japon yemeği gördüm benimle oturan insanlar Türk değil ama Japonda değil konuşmadan anlaşabiliyoruz bir nevi beyin gücüyle kelimelere ihtiyacım kalmıyor...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Uzak bir yolculuğa çıkabilirsiniz veya uzaktan bir ziyaretçiniz gelebilir veya büyük bir haber alabilirsiniz. Bulunduğunuz mevkiden daha üst bir rütbeye çıkabilir, hatta daha da üst seviyede bir iş teklifi almanız da mümkün.

Arzu ve dileklerinizin gerçekleşeceği bir döneme giriyorsunuz. Hayır, kazanç ve bereket işaret ediliyor.

Sevgiler…

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
Rüyamda arkadaşımın evine gitmek için yola çıkıyorum o kadar uzak bir mesafede oturmuyor fakat beni endişelendiren yollardaki vahşi hayvanlar oluyor. Arkadaşım beni sırtına alıyor. Büyük bir şaşkınlık içerisindeyim etrafım leoparlarla dolu.O yolları arkadaşımın sırtında rahat bir şekilde aşıyorum.
Evdeyim ve bahçede bir ahır var.Ahırda bir sürü sığır var.Bir tane buzağı gördüm.Çok sahiplenmişim onu evcil hayvan gibi. Çok küçük yanımdan ayrılmıyor.Dışarıya çıkmak istiyorum bahçede bıraktım sanarken yolda boynuma atlıyor.Çok şaşırıyorum.Genelde köpeklerin yahut kedilerin yaptığı bu hareketin bir buzağı tarafından yapılması bana baya garip geliyor.
Bir sınıftayım her sırada dört kişi var.Elimde çikolata kutusu var. Çikolata kutusu üçgen şeklinde içindeki çikolatalarda üçgen şeklinde.Beyaz olandan bir tane alıyorum dışını yiyorum içinde o yoğun harçlı bölümünü yanımdaki kişinin ağzına veriyorum.Fakat algılamam geç olmuyor.O kişi benim hoşlandığım fakat vazgeçtiğim kişi.
Babam yurt dışından gelecekmiş.Havaalanındayız.Onun uçağındaki herkes çıkıyor birtek o yok. Ulaşamıyoruz.Annem bana dönüp sen yaptın değil mi diyor.Sen gelmesini engelledin.
Sonra okulun bahçesindeyim o vazgeçtiğim kişiyi gördüm baya sinirliydi ama dikkatimi çeken elimdeki çikolata kutusunu yanımdan ayırmamışım ve hava yağmurluydu.

Not: Normalde babam yurtdışında ve bu yaz gelmeyi planlıyor ağustos ayı için.Ben şahsen gelmesini istemiyorum kendisi baya obsesif agresif birisi...Bunun için elimden geleni yapıyorum gelmemesi için...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Etrafınız düşmanlarla çevrili. Bunlardan korunmanız ve sakınmanız gerekiyor. Beklenmeyen iki ayrı durumla karşılaşacaksınız. Biri özellikle sizi bir konuda tövbe etmeye ve pişman olmaya götürecek ölçüde etki bırakabilir.

Yatırım yapılacak bir fırsat çıkacak, bir mülk edinilmesi de söz konusu olabilir.

Yine bazı çocukça tavırlarınız nedeniyle çevrenize güven vermediğiniz, zararını bizzat kendinizin çekeceği işaret edilmekte.

Bir duanız, bilhassa çok içten istemekte olduğunuz muradınız oluyor. Hükümet nezdindeki bir işiniz de, arzu ettiğiniz şekilde sonuçlanacak.

Eskiden beğendiğiniz kişi, siz kendisine ne yansıttıysanız aynen o şekilde davranmış. Ama tabi açık konuşulmayan şeyler nedeniyle size bir kırgınlığı da var gibi. Fakat bu sıra yeni biriyle tanışıp ilişki yaşamanız da gündeme gelebilir.

Ayrıca sağlığınız ve dengeli beslenmeye dikkat etmelisiniz.

Yolcunuz gelecek gibi görünüyor. Anneniz ise bir konudan dolayı size kırgın gibi görünüyor. Ona daha fazla destek ve moral vermenizi bekliyor olabilir.

Sevgiler…

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
Rüyamda üniversitedeydim beş kişilik bir gruplar sürekli olarak profesörlerin arkasından koşturuyorduk.Elimde bir kağıt var ama ne olduğunu hatırlamıyorum. Daha sonra orta okuldaki biyoloji hocamı gördüm fransız...Bana sarılıyor çok değişmişsin ama ben bunun olacağını biliyordum başaracağını biliyordum diyor bana gülümsüyor...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bahtınızın açıldığı, güzel ve hayırlı gelişmelere yakın olduğunuz işaret edilmekte. Hem müjdeli bir haberiniz var hem de elinize bir miktar para geçecek. Bir dostunuz da, size beklediğiniz bir haberi kendisi getirerek sizi şaşırtacak.

Dert ettiğiniz bir meseleniz için biriyle yapacağınız alalade sohbet ise, size çözüm yolunu gösterecek. Bazı arkadaşlarınıza dikkat edin, göründükleri kadar iyi ve dürüst olmayabilirler.

Uzun zamandır görüşmediğiniz bir yakın veya eski bir ahbabınızla tekrar biraraya gelip görüşmeniz de olası.
Bütün sıkıntılı günler geride kalacak, ferah günlere kavuşacaksınız.

Sevgiler…

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
Rüyamda 2 haftadır konuşamadığım kişiyi gördüm. Suskun ve biraz sinirliydi bana benimle konuşmuyordu ona bakıp " sen tek güvendiğim kişisin seni gerçekten çok seviyorum " dedim "bende" dedi sadece ve yine sustu. Ama ona sarılıp uyuduğumu hatırlıyorum.

Daha sonra babaannemin evindeyim iki grup var birbiriyla çatışıyormuş. Bir grup insan diğer grupta öyle fakat özel yetenekleri var. Daha hızlı koşmak, yüksek yerlere tırmanmadan vücut ağırlıklarını kaldırabiliyorlar...Elimde silah var ama içi boşmuş farkediyorum boş bir oda var oradan aldığımı hatırlıyorum oraya girip bana silahı satan çocuğu bulmak istiyorum.Çok karanlık elimde fener var iki tane bilgisayar görüyorum ama çok eski ikiside. Çocuğu bulamıyorum...Kandırıldığımı anlıyorum dışarıya çıktığımda yetenekleri olan grup üstünlük sağlamış diğerleri yaralıyken babaannemin evini yakmak istiyorlar ki diğer grubun üyelerini bir daha görmeyelim. Ben hangi tarafı tuttuğumu bilmiyorum ama bana yetenekleri olan grup daha cazip geliyor korkuyorum üstelik...Evden çıkmadan önce kağıt parçalarıyla evi tutuşturuyoruz ve çıkıyoruz. Onlar çok rahat bir şekilde eski evlerin üstüne çıkabiliyorlar ama ben öyle bir yeteneğim olmadığı için endişeleniyorum. Üstelik midemde bir ağırlık var sanki...Bu yüzden çıkamıyorum. O an konsantre oluyorum yoğunlaşıyorum ve başarıyorum...

Dolaşırken sokaklarda birden kendimi eski çağlarda buluyorum bir pazar yerinde insanlar aç ve bu hissediliyor...

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
Rüyamda dedemi gördüm kasım ayında ölmüştü...Neyse rüyamda beraber oturuyoruz çok sağlıklı şikayet ediyorum birşeylerden hiçbirşey demiyor eskisi gibi "ben gidiyorum ya" dedi "nereye gidiyorsun gitme" dedim "gideceğim ben" dedi bıkmış bir şekilde "gitme" dedim tutamadım yanımda gitti

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
Rüyamda bir pazar alanındayım armut şeklinde yer altından toplanmış meyveler görüyorum. Ama o meyvenin yan kısmında fıstıklar oluyormuş asıl o toplanıyormuş ve yeniyormuş. " Kaju bu galiba " diyorum...Tam alacaktım satış yapan adam " alma boşver sen bu çok garip bir meyve hem fıstığını çıkarması zor " dedi...Israrla almak istedim ama...Sonra bahçedeyim incir ağacını görmüşüm normalde incir vermeyen ağaç incir vermiş ama biz farketmemişiz....Şimdiden rüya yorumlarınız için teşekkürler

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Ayrı olduğunuz kişi size sağlam dostluk ve sevgi besliyor. Hayırlı ve emniyetli bir kişi de. Ayrıca gerek ev gerek iş çevrenizde sevilip, sayılıyorsunuz.

Bir konuda çevrenizde rakiplerinize karşı üstünlük ve zafer kazanacaksınız. Bir kadından uyarıya benzer bir nasihat alacak, bunu başka bir yer ve zamanda kullanıp fayda sağlayacaksınız.

Bir gelir kaynağıyla ilgili önce şüpheleriniz olacak, sonrasında ise bunu iyice ölçüp biçip değerlendirmeye karar vereceksiniz. Bir kimseyle de bu konuda gizli bir anlaşma yapabilirsiniz. Uzaktan heyecanlı bir haberiniz var. Bir zorlukla uğraşıp biraz canınızı sıkabilirsiniz fakat bu kendi tercihiniz ve bilerek atılacaksınız.

Kuvvet, şeref, ihsan, memuriyet, emniyet, başkanlık, korkudan kurtulmak veya emniyete kavuşmanız mümkün olabilir.

Sevgiler…

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir tehlikeye karşı, bir dost tarafından uyarılacak, kazanacağınız elde edeceğiniz o şeyden vazgeçeceksiniz.

Öte yandan, nüfuzlu, zengin, halka faydalı birinden size, bir menfaat veya jest yapılacak.

Sevgiler…

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
Rüya yorumlarınız için çok teşekkürler...

Rüyamda babamı gördüm bilmediğim bir evdeyim ama tuvalete gitmem gerekiyor.Gidiyorum malum işi yapmak yapmak istiyorum fakat babamın sürekli rahatsız etmesiyle sıkılıp başka bir yer arıyorum kendime ama tüm eve (afedersiniz) dışkılıyorum.

Büyük bir binadayım koridorlar kalabalık birisi beni arıyormuş sevgilimmiş. O kalabalıkta birbirinizi bulamazsınız diyorlar biz ona rağmen buluyoruz ve birbirimize sımsıkı sarılıyoruz.O kişi hinduymuş uzun zayıf cana yakın sarıldığımda gerçi sevgiyi bulduğum bir hindu...

Uçurum kenarında bir ağaca oturmuşum.Aşağısı tamamen boşluk düşebilirim. Sevgilim olarak gördüğüm şahıs gitmek istiyor elimi uzatıyorum tutuyor beni tepeye çıkıyorum artık güvendeyim...Fakat o şahıs zenciymiş ama sevgim değişmiyor yine çok yakınım ona...

Yurt dışında işe başlamak için bir binaya giriyorum. Elimde formlar var dosya hazırlama şekilleri yabancı bir bayan tarafından gösteriliyor fransızca anlaşıyorum. Aklımda tek kalan şey yanımda bir cüce oturuyordu kağıt üzerine üç parantez çiziyordum...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bazı ailevi meseleleriniz canınızı sıkıyor olmalı. Buna çok kısa zamanda çözüm bulacaksınız. Borçlu iseniz, borçlarınızı kapatabileceğiniz bir fırsat çıkacak önünüze. Hakkınızda bazı dedikodu ve laflar yapılıyor olabilir. Düşmanlarınıza da dikkat edin.

Yeni bir iş veya mülk sahibi olunabilir veya bir yatırım için bir yere ödeme yapabilirsiniz.

Uzaktaki bir yakınınız ziyaretinize gelebilir. Kısa bir yolculuk da yapabilirsiniz, yurt dışı seyahati de olabilir. Ayrıca beklediğiniz iyi bir haberi alacaksınız.

Sevdiğinizle aranızda iyi bir dostluk ve sıkı bağlar var. Fakat sizin onun hakkında, hem iyi hem de kötü bulduğunuz uç noktaları var. Bir yönden çok onurlu ve prensipli bulurken diğer taraftan bazı konularda adaletsiz ve yanlı bulabilirsiniz. Akraba ve aileniz sizi destekliyor fakat ilişkinizi onaylamıyor veya size yakıştıramıyor olabilirler. Evliliği düşünen taraf siz mi yoksa kendisi mi bilemem fakat bunun gerçekleşmesi uzun vadede görünmekte.

Müjdeli bir haber alacak, bir büyüğünüze danışarak atılım gerçekleştireceksiniz. Bazı konularda şüpheleriniz var ve alternatif hareket tarzını da, zihninizin bir köşesinde hazır tutuyorsunuz.

Kendinizle bir başkası arasında olan bir şeyi inkar edecek, belki küçük bir hileye başvuracaksınız. Düşündüğünüz bazı projeleri uygulamaya koyma vaktinizin geldiği de işaret ediliyor.

Sevgiler

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
Rüyamda uzun zamandır görmediğim mahalle arkadaşımı gördüm. İlk başta ayağımda ayakkabılar varken daha sonra yürürken çıkartıyorum ve çıplak ayaklarla yürüyorum. Hava bulanık sanki yağmur yağacak ama zemin sıcak üşümüyorum...Gelecek hakkındaki yaşamımızdan konuşuyoruz. Geri dönüp ayakkabılarımı giyiyorum. Dondurma yiyoruz. Beyaz, açık mavi, açık yeşil gibi renkler var. Birileri duvarı boyuyor. Arkadaşımın dedesi geliyor ve "hastanede hastamız var gitmeliyiz" diyerek yanımdan alıyor. Uyandım ve tam saatinde uyanmışım vücudum kurulmuş bir saat gibiydi... Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler

La-edri

Kayıtlı Üye
Sevgili gecenin_sesi;

Duman Lekesi görevini birakti, ve su an sitede ruya yorumlayan bir arkadasimiz yok.

Sevgiler..