Altin üçgen şifa enerjisi

• Konbuyu başlatan angeldream
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 56746

Azarladiysa kesin bi bildigi vardir demedin mi ? : )))

Tamam da, insanlar boyle masterlar icin daglar bayirlar asiyorlar. 1001 cileyle dogru kisiyi bulunca da once burun kivirip sonra da Kapilarinda sabahliyorlar 2 azar isitmek icin.

Sen testi mi gecemedin acaba :D
demişti ki "sabahtan beri bin türlü şeyle uğraşıyorum" :oops::oops: benim suçum muydu yani adamın gününün yoğun olması?

Ü

Üye silindi 56746

@brotherhood (y)(y)(y):ROFLMAO:
dedim bakayım kendini övdüğü kadar var mıymış, e yokmuş...
iletişimde karşındakinin sesini duymak önemli bir unsur, iyi ki konuşmuşum.

sorun bende değil yani, hayır kabul etmiyorum :sick:
bu arada, kural çok iyiymiş; "özellikle bugün öfkelenme" :giggle: aklımda bulundurayım. tam duvara asmalık.

brotherhood

Kayıtlı Üye
@brotherhood (y)(y)(y):ROFLMAO:
dedim bakayım kendini övdüğü kadar var mıymış, e yokmuş...
iletişimde karşındakinin sesini duymak önemli bir unsur, iyi ki konuşmuşum.

sorun bende değil yani, hayır kabul etmiyorum :sick:
bu arada, kural çok iyiymiş; "özellikle bugün öfkelenme" :giggle: aklımda bulundurayım. tam duvara asmalık.
Bence de o kadar sinirlendirebileceğiniz bişey yapmanız çok olası gelmiyor adam belkide kolay gelen müşteriye alıştı sizden gelen soruları duyunca çıldırdı :) reikinin kuralları harikadır, keşke usui sense zamanında yaşayıp öğrencisi olabilseymişim diyorum

Mithra

Kayıtlı Üye
Sevgili Arkadaşlar Altın Ücgen uyumlaması için bir Allah'ın kulu yok mu yardım edecek?Yoneticilerimiz nedendir bilinmez bu konuda çok ketum ve paylaşımcı değiller...Ben de başımın çaresine bakmak istiyorum...Üyelerden yardım edebilecek varsa PM ile ulaşırlarsa sevinirim...

Haha gayet paylaşımcılar her hafta şifa çalışması yapılıyor.Uzman birinden alın bu işi yapan, acemi birinden alıp dertsiz başınızı derde sokmayın derim."Antalya altın üçgen enerjisi" google ararsanız en üstte bayan hoca çıkıyor, ismi "S" ile başlıyor kendisi bu işlerle meşgul, ben de kendisinden aldım, makul bir ücretle sizi inisiye edebilir.

superado

Kayıtlı Üye
Haha gayet paylaşımcılar her hafta şifa çalışması yapılıyor.Uzman birinden alın bu işi yapan, acemi birinden alıp dertsiz başınızı derde sokmayın derim."Antalya altın üçgen enerjisi" google ararsanız en üstte bayan hoca çıkıyor, ismi "S" ile başlıyor kendisi bu işlerle meşgul, ben de kendisinden aldım, makul bir ücretle sizi inisiye edebilir.
İlginize tesekkur ederim,ancak o sayfada ulaşılabilecek bir numara yok...var olan numara çalışmıyor...